Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Kako to uzimate na aliju?
 
Kako to uzimate na aliju?

Kao bilo koja kupovina na aliju. Nekoliko sati nakon uplate prodavac salje u inbox email i pass za logovanje i koji od profila je dodeljen. Kad vidis da radi potvrdis na ae da je "stigla posiljka" da oni puste prodavcu novac. Posle mesec dana isto. Ako ti treba link preporuke javi se u poruci jer ne znam da li je dozvoljeno kaciti u temi.
 
I meni trazi drug, pa ako neko pravi mislim da vas vec ima dosta :) pm me.
Pozdrav svima.

Zainteresovan sam za 4K Netflix porodicu. Ozbiljan sam igrač i planiram na duže staze. Ima li nekog postojećeg Netflix korisnika kome bih mogao da se pridružim?

Takođe, postoji opcija da dam HBO GO nalog u zamenu za Netflix nalog.
 
ja sam instalirao netflix apk (koja je ovde bila predlozena) na eon box kod drugara i evo sta se desava.....(i njega zanima nalog na aliexpresu/netflix familija)
 

Prilozi

  • 97B101FA-55B4-4B9E-8EB0-B03C2ADC8BB5.jpeg
    97B101FA-55B4-4B9E-8EB0-B03C2ADC8BB5.jpeg
    141.9 KB · Pregleda: 123
  • DBC023A6-6845-4867-89B8-BD59C818CCF7.jpeg
    DBC023A6-6845-4867-89B8-BD59C818CCF7.jpeg
    163.8 KB · Pregleda: 108
Imam dva slobodna mesta na netflix 4k nalogu koji će biti aktivan godinu dana, ako ima zainteresovanih neka se jave, može i zamena za hbo go.
 
Koliko ima slobodnih mesta na jednom netflix 4k nalogu,da li su to isti oni koje nalazim na Aliju?
 
To na aliju je turski netflix sa 5 naloga a plaćaš preko kineza :) kupuješ 1 mesto za 3$ mesec dana. Ili rizikujes pa uplatiš više....
kako da promenim jezik menija da nije turski? ......ja sam uzeo da probam ali ona netflix apk sto je ovde bila okacena na temi ne radi na eon boxu.....kada sam instalirao regularnu aplikaciju uz pomoc misa radi ali sve je na turskom....kod samih profila nema opcije edit profile pa da podesim, vec samo broj.....ima li neko resenje?
 
Uloguješ se na kompu i promeniš jezik.Možda ima i drugi način ali ja jedino za ovaj znam.
 
Udjem preko pc i uspem da prebacim jezik i onda bude pola pola (vidi sliku)…ne kapiram uopste u cemu je trik?…kada pustim preko pc pokazuje mi da nemam cro prevod a recimo znam da provereno ima za Squid game…pokusam da pustim preko aplikacije sa eon boxa on samo trailer pusta i stane…nemam opciju za play…. Da li neko ima netflix apk koja radi na eon boxu?
 

Prilozi

  • E75DD206-D23D-4413-BB18-48BC7B0C2B78.jpeg
    E75DD206-D23D-4413-BB18-48BC7B0C2B78.jpeg
    131.1 KB · Pregleda: 72
Udjem preko pc i uspem da prebacim jezik i onda bude pola pola (vidi sliku)…ne kapiram uopste u cemu je trik?…kada pustim preko pc pokazuje mi da nemam cro prevod a recimo znam da provereno ima za Squid game…pokusam da pustim preko aplikacije sa eon boxa on samo trailer pusta i stane…nemam opciju za play…. Da li neko ima netflix apk koja radi na eon boxu?
Kada prebasciš jezik na hrvatski slika na tv-u treba biti ovakva:
Squad Game je Igra Lignje :)
jedino ako ta modovana EON aplikacija ne prihvata promenu jezika, dole je slika sa LG običnog 4kTVa 43"(pre 2,5 godina plaćen nov 340€)
Zar nije to vezano za područje na kome se Netflix gleda, a ne za podešavanje jezika Netflix profila?
Kada uzmeš preko kineza turski netflix sve bude na turskom dok ne prebaciš.
Ibrahim - Francuz, Deki - Srbin, Carlos - Portugalac ....... složna braća :)
 

Prilozi

  • image0.jpeg
    image0.jpeg
    209.4 KB · Pregleda: 81
  • 1.png
    1.png
    276.1 KB · Pregleda: 85
Poslednja izmena:
Zar nije to vezano za područje na kome se Netflix gleda, a ne za podešavanje jezika Netflix profila?
Vezana su autorska prava za područje, uglavnom za neke starije filmove, mi možemo gledati sve novije stvari sa hrvatskim opisom i titlom, srpskog malo ima, Srbija ima Apolon :p, šta ima na netflixu i šta je lokalizirano videti ovde:

Šta je lokalizirano za HBO GO Adria ovde:
 
Zar nije to vezano za područje na kome se Netflix gleda, a ne za podešavanje jezika Netflix profila?

Upravo tako. Ograničenja su vezani za geografsku lokaciju a ne za podešavanja jezika unutar profila.
 
Pošto srpskog nema u podešavanju unutar profila biram hrvatski i imam opise filmova i serija na "našem" :)
Razlike :
 

Prilozi

  • hrvatski.png
    hrvatski.png
    882.4 KB · Pregleda: 73
  • english.png
    english.png
    537.6 KB · Pregleda: 61
ok....jasno mi je da je to tako......problem i dalje postoji jer sam instalirao netflix apk koja nije modifikovana na eon box i pri pustanju ona nece da startuje film/seriju vec samo trailer......ona koja je modifikovana i bila je zakacena ovde ne radi...ima li nekog resenja za eon box?
 
Ne postoji i neće postojati trajno rešenje za EON box.
Rešenje je nabavka boxa koju Netflix podržava.
 
Hvala, taj info mi je trebao…resenje je da se ulogujem preko kompa a spojim hdmi kablom sa tv i tako gledam…
 
Imam dva slobodna mesta na netflix 4k nalogu koji će biti aktivan godinu dana, ako ima zainteresovanih neka se jave, može i zamena za hbo go.
To je nas ili turski Netflih mene interesuje i koja bi bila cena.Hvala.Dovoljan mi je jedan nalog.ako imas nekog za drugi.,pa ce nam svima biti jeftinije.
 
Sve sam uspeo osim da unesem nas broj telefona. Dodao sam nas broj telefona u profilu, medjutim kad idem na backup payment prodje kartica ali sledeci korak trazi da mi posalje sms gde nemam opciju da promenim turski region.
Jedno pitanje sta dobijate VISE kupovinom te gift kartice,ima li neki popust ..jer ako placam karticom kojom ce mi netflix skidati svaki mesec,ne vidim razlog da kupim poklon karticu,i to da uplatim 100 TL unapred da bi mi bila cena ista koja je 56 TL.
 
Jedno pitanje sta dobijate VISE kupovinom te gift kartice,ima li neki popust ..jer ako placam karticom kojom ce mi netflix skidati svaki mesec,ne vidim razlog da kupim poklon karticu,i to da uplatim 100 TL unapred da bi mi bila cena ista koja je 56 TL.
Sad ima gift card od 75 TL za 6,8€ a mesec dana je 55 TL kinezi su našli računicu uzmu za 6,8€ a prodaju za 5x3$ posle ako uspes registovati tvoju karticu, mesecno ti skinu oko 5€ za 5 članova....
 
Da, zaboravih to da naglasim, da AE nalozi imaju po 5 članova iako znaju da samo 4 mogu u isto vreme da gledaju. Desilo mi se par puta da su slotovi bili zauzeti.
 
Sad ima gift card od 75 TL za 6,8€ a mesec dana je 55 TL kinezi su našli računicu uzmu za 6,8€ a prodaju za 5x3$ posle ako uspes registovati tvoju karticu, mesecno ti skinu oko 5€ za 5 članova....
Pa to ja znam..nego sam kontao da ima mozda neki popust pa zato uzimate taj giftkarticu.Meni je nalog i kartica sve registrovano,tako da ja tu ne dobijam nista..to samo znaci za one kojima kartica nije verifikovana,pa umesto kartice ukljucuju VPN i ubacuju Kod,pa ga koriste koliko imaju para.Hvala.
 
Vrh Dno