Šta je novo?

Nero COPY Disc - Problem - Help!!!

Sometimes

Slavan
Učlanjen(a)
18.07.2004
Poruke
107
Poena
319
Imam problem da kada hocu da kopiram dvd, kada nero pravi image fajl, racunar mi SKROZ BLOKIRA!!!

Na medjutim on radi sta treba da radi, u pozadini, sacekam malo i nakraju iskopira sve ok.

Da li neko moze da mi objasni sta bi trebalo da podesim i kako da se oslobodim kocenja windowsa?

Koristim :

2 hard diska Western Digital 2500KS
Pioneer 112-D
Samsung SH-S203D
 
Daj ostatak konfe, koliko imas rama?
 
Pazi ovako stoje stvari:

Asus p5bdeluxe/wifi
e6300
4gb ram - Geil
2 hard diska, nisu u raid-u.
HARD DISKOVI : WD Caviar® SE16 WD2500KS, 250 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM
2 rezaca, rezu podatke sa razlicitih hardova,tj. prave image fajlove na njima.
Pioneer 112-D - IDE REZAC
Samsung SH-S203D - SATA REZAC

Nisam instalirao jedino drivere za RAID > Intel(R) Matrix Storage Manager Driver

OS:Vista Ultimate x64 SP1

Problem :

Nero 8 - copy disc > zakuca kada pravi image fajl i ukoci komp, ali radi posao u pozadini, cekam na ubacivanje praznog diska za rezanje i tada se sve vrati u normalu.

Ista je stvar kada kopiram sa jedni rezacem i kada kopiram sa oba.
 
Poslednja izmena:
Probao sam da napravim image fajlove sa programom MagicISO u isto vreme sa oba rezaca.
Sve je proteklo ok.
Onda sam u isto vreme pokrenuo iz Nera rezanje tih image fajlova i sve je proteklo opet OK :)

IZGLEDA DA JE BUG U NERU PRI OPCIJI ZA KOPIRANJE DISKOVA :)
 
Verzija NERA je 8, tako da ljudi, ako neko proba sa nekom drugom verzijom Nera kopiranje, neka javi da li mu koci komp !!!
 
Ja koristim neku verziju 7 i radi mi ok, dok sam sa ver. 8 imao problema bas kada kopiram celi dvd (copy entire dvd).Nareze, kao sve ok i kada ubacim dvd kaze da je prazan i nemoze vise da se pise po njemu. Obicne dvd diskove sa datom je rezao bez problema. Od tada i koristim samo ovaj 7 koji imam. To sve je na laptopu ako je to bitno. Nije isti problem ali probaj da instaliras i neku raniju verziju.
 
Nazad
Vrh Dno