Šta je novo?

Neonka u kucistu

Marion

Čuven
Učlanjen(a)
07.10.2003
Poruke
16
Poena
604
Moze li neko da mi objasni kako da montiram neonku u kuciste? ctp;

Interesuje me:

1. Kakva bi neonka odgovarala?
2. Kako se tu u opste resava napajanje iste?
3. Eventualno negativna iskustva :boom: (jel' neko imao neki kurslus od ovakve dekoracije)?
 
Marion je napisao(la):
Moze li neko da mi objasni kako da montiram neonku u kuciste? ctp;

Interesuje me:

1. Kakva bi neonka odgovarala?
2. Kako se tu u opste resava napajanje iste?
3. Eventualno negativna iskustva :boom: (jel' neko imao neki kurslus od ovakve dekoracije)?

Zasto bi se patio sa nekim budzevinama kad imas gotovu skalameriju za manje od 20€??
 
Marion je napisao(la):
Moze li neko da mi objasni kako da montiram neonku u kuciste? ctp;

Interesuje me:

1. Kakva bi neonka odgovarala?
2. Kako se tu u opste resava napajanje iste?
3. Eventualno negativna iskustva :boom: (jel' neko imao neki kurslus od ovakve dekoracije)?

Imas u Imtelu. Cena ti je od 6 do 9 evrica plus (verovatno porez). Imas ih u plavoj i crvenoj boji a ponekad i zelenoj. Potrosnja je jako mala, mislim oko par wati, kaci se na neki prikljucak od kabla za napajanje za HDD i ima nastavak tako da taj kabl ne gubis. Izgleda dosta dobro i ne pravi nikakave smetnje.
 
Ja sam uz kuciste koje ima providnu stranicu dobio neonku koja ima el. kolo u vidu kartice koja se kaci na zadnji PCI izlaz (ne na PCI slot, vec samo na otvor na kucistu), na sebi ima prekidac koji ima tri polozaja, iskljuceno, stalno ukljuceno i da neonka strobuje u ritmu muzike, odnosno svih spoljnih zvukova, pored prekidaca ima i potenciometar kojim se regulise osecajnost na spoljne zvuke. Kuciste je kostalo oko 30€, a da li prodaju samo neonke ne znam. firma je Mikrodizajn u 27.marta.
 
simpson H je napisao(la):
...
Zasto bi se patio sa nekim budzevinama kad imas gotovu skalameriju za manje od 20€??

Ljudi, pa gde vam je nagon za samogradnju? ctp;

BTW, zna li neko gde ima gotovih neonki u NS? :confused:
 
Nazad
Vrh Dno