Šta je novo?

Neobee : Ko je tvoj drug ?

voodoo_ns

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2005
Poruke
23
Poena
304
http://neobee.net/my/bud_home


Ja danas uplatio adslhome 512 i dobio sam 100 bodova, posto niko od mojih ortaka nije na neobee, ajde ako je neko jos uplatio adsl ovih dana pa da posaljemo jedan drugom bodove, greota da uplatim na drugi nalog 200 sati dial up-a.

Ako sam dobro shvatio, onda se za te bodove dobija odredjeni paket na jos meces dana, bez novcane nadoknade.

Javite se :wave:
 
Stvarno bi mogli da damo odgovor na pitanje ko je neobee-jev drug?
Opcija a) korisnik b) telekom i pod c) novac
Trideset sekundi krece sad...

Zanimljiva stvar mada kakav im je kvalitet usluge prema iskustvima cijea sam cuo/procitao zaokrizio bih odgovor pod a) AHAHAHA
 
Nisi bas najbolje shvatio. Odnosno za tih 100 bodova nemoz nikako da uplatis tih 200 stai dial upa koje spominjes. Ako uplatis 200 sati dial upa, dobices 100 bodova. I tako kad sakupis gomilu bodova, onda mozes da ih iskoristis da dobijes recimo besplatnih mesec dana adsla. Ali kolicina potrebnih bodova je mnogo visoka, npr za 512kb adsla treba ti "samo" 1750 bodova(jedan bod, jedan dinar), sto ce reci ako medjusobno stalno prosledjujemo bodove, na svakih godinu ipo dana bismo mogli da dobijemo jedan besplatan mesec. Bolje da su spustili cenu za 50din :)
 
Poslednja izmena:
Laza mi otvorio oci :) a i ja budala mislim da ce se prljavi neobee otvoriti
 
Vrh Dno