Šta je novo?

Nekoliko novih dobrih voznji...

drapin

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
26.07.2001
Poruke
3,228
Poena
710
Umesto da se zamajavate sa NFS6 arkadicom, a s obzirom da ce se na ozbiljne novitete u zanru jos popricekati, ostaje nam da se zanimamo sa novim, za sada samo potencijano vrlo dobrim voznjama:

Stigle su:
Nascar Thunder (EA Sports) - jos pre nedelju-dve
Total Immersion Racing
i napokon danas
RallySport Challenge (Microsoft) - velika igra na 3 CD-a sa ogromnim brojem staza i automobila.

Nascar Thunder je interesantan zato sto je to u stvari naslednik F1 2002, sve je potpuno isto u smislu engine-a igre, fizike, file sistema itd itd, pa se moze ocekivati najbolje. Posto je fajl sistem isti, staze i kola su uz sitne adaptacije primenljive u obe voznje, tako da teoretski, a i prakticno ako skinete vec uradjene modifikacije sa neta, mozete recimo da vozite Nascar Chevrolet u Monte Carlu ili Ferrari F1 na nekom americkom ovalu ! :)

Total Immersion Racing je vrlo slican TOCA, mada nije bas simulacija, ali nije ni arkada kao NFS. Nesto izmedju. Odlikuje je sjajan AI koji ima sposopbnost da "uci" to jest menja se u zavisnosti od human vozaca. Npr. ako nekog AI protivnika izgurate sa staze, on ce to zapamtiti i vratiti vam prvom prilikom. :)

O RallySport Challenge ne treba trositi reci. Ipak je to Microsoft...sta god to podrazumevalo. :p

p.s.
Ovo su sve utisci i informacije pokupljene sa raznih vozackih foruma, u zadnje vreme sam imao "problema" sa sistemom pa nista od ovoga nisam stigao jos da instaliram i provozam :( - ako neko vec jeste, da postuje o'ma !
 
drapin je napisao(la):
O RallySport Challenge ne treba trositi reci. Ipak je to Microsoft...sta god to podrazumevalo. :p


Koliko sam cuo (od drivera), RC je radila ista ekipa koja je radila i Rally Masters. Po slicicama koje sam video moze se primetiti odredjena slicnost. Jedva cekam da je nabavim...
 
Konacno neke voznje da izbace. Odavno nisam otisao u CD klub, a da su mi rekli da imaju nesto novo ovog tipa...
 
Ja sam pre 4 dana imao prilike da uzmem master RCa, ali nisam se cimao, jer ono Microsoft, shta tu moze da bude dobro :)
A onda chachkanjem po netu provalim da je M$ samo izdavach, odnosno dao je pare da se igra pojavi prvo na Xboxu :), a josh vecim kopanjem provalim da je to u stvari nezvanichni RM nastavak :)
Shto je najgore, tamo gde sam imao priliku da uzmem master, josh nisu napravili kopije, a ne daje mi se kinta za 3 diska :( Nadam se da ce to sutra biti na raspolaganju, pa pishem utiske da li je to stvarno ono shto sam mislio....
 
driver je napisao(la):
Shto je najgore, tamo gde sam imao priliku da uzmem master, josh nisu napravili kopije, a ne daje mi se kinta za 3 diska :( Nadam se da ce to sutra biti na raspolaganju, pa pishem utiske da li je to stvarno ono shto sam mislio....

E kad nabavis javi, ovi iz svetehnike nece da iznajmljuju nista od MS-a. Samo rezanje :(
 
Nazad
Vrh Dno