Šta je novo?

Need For Speed: Undercover!

au sta bi ja bez vas tek sad sam saznao za taj texture pack
sada ide instal pa da vidimo jel moze da ide normalno :)
 
Ekstra, znaci poboljsava jako mnogo, ranije mi je seckalo sve na low sa najmanjom resolucijom , sad tako leti i preko 40 FPS, samo povecaam resoluciju i extra. ovo su dobro odradili :D

moram priznati da sam iznenadjen :) sace NFS dan i noc, bas je extra. inace moja masina je oko 5puta slabija nego sto bi trebala da bude , tako da je stvarno ekstra

Hvala za info o packu :)

p.s.: ne zamerite mi sto stalno ponavljam extra ;)
 
Poslednja izmena:
jel ovaj HD texture pack samo treba da se instalira gde je igra instalirana u program files ili treba da se nesto jos menja i podesava ...???
 
Trebas i u onom shortcut-u sto si otpakovao u folder igre da ispravis 'target' polje da ti pokauje na nfs.exe gde ti je instalirana igra.
Inace ja sam ovaj pack stavio na acer 5530g i nema bas nekog poboljsanja, lap ima hd3200 i 3470 u cross x mod-u, jel zna neko sta bi moglo da bude??
 
Ne razumem kako uopste instalirati ovaj patch..jer moze malo detaljnije objasnjenje.,,
 
Ne razumem kako uopste instalirati ovaj patch..jer moze malo detaljnije objasnjenje.,,
Iskopiras patch u dir igre a potom startujes texmod ikonu posto je ona shortcut pita sta da otvori naravno kliknes na Nfs.exe fajl.Da drugo dugme na texmod potom properties i proveri da li je start in podeseno ka dobrom direrktorijumu promeni ako nije i to je to detaljnije nemoze.Da zaboravih igru posle toga startujes samo preko textmod ikone.
 

Prilozi

  • nfstex.JPG
    nfstex.JPG
    52.7 KB · Pregleda: 115
Poslednja izmena:
deshava li se nekome da igra zakuca prilikom budzenja auta? znachi svaki put posle min-dva zakuca i bude not responding i onda je prekinem. shto li se ovo deshava?koliko se secam pre mi se nije deshavalo.
ni reinstal nije pomogao.
 
drajveri su pomogli, instalirani 8.12 i sad je sve ok.
 
Ok, instalirao sam ovo gov*o od igre, ubacio texture pack; pokrenuo igru koja je radila stabilno na nekih 60-70 FPS-a. Iz nekog razloga, cim sam upalio AA iz igre, frame rate je pao 3. Ok, nema frke, upalim AA iz drivera i nastavim da igram normalno. Elem, posle nekoliko trka, dobijem pink slip i uzmem Chevy Camaro-a, koga sam nabudzio sa dobijenim novcem. Eh, od tada iz nekog razloga, posle bukvalno par sekundi, frame rate padne na epskih 3 FPS-a i ne dize se... Naravno, alt+tab pomogne, ali se odmah posle nekoliko trenutaka vrati na *ebenih 3 FPS-a... Driveri su mi 8.12... Na ovo djubre ide uninstal provereno, medjutim pre toga hocu da skontam zbog cega se ovaj iditizam sa strahovitim padom FPS-a desava... Jel imao neko slicna iskustva? :trust:
 
Ako nekoga jos zanima:

Need for Speed Undercover v1.0.1.17 Patch

This patch for Need for Speed Undercover updates the game to v1.0.1.17. It features performance optimizations to address frame rate inconsistencies and enhancements to the adaptive difficulty logic to accelerate the difficulty curve for the expert players.

Download

Plus:

Need for Speed™ Undercover DLC Available

Take your experience to the next level with the Need for Speed Undercover Collector’s Edition Upgrade.

Take your experience to the next level with the Need for Speed Undercover Collector’s Edition Upgrade.

This digital upgrade includes five brand new cars available for use in career mode (2006 Koeniggsigg CCX, 2006 Dodge Challenger Concept, 2007 Porsche Cayman S, 2007 BMW Z4 M, 2007 Mercedes SL 65 AMG) plus twelve new circuit, sprint and checkpoint track configurations. Also included are specially tuned versions of ten existing cars which are available in quick race & online modes, plus over 40 exclusive vinyls for adding a unique visual style to any of your cars.

Ali ovo vazi samo za PS3 i Xbox. Fail.
 
Nazad
Vrh Dno