Šta je novo?

Need For Speed: The Run

Samo zbog grafike ;)
 
Bolje izgleda GT5 na PS3 10x
 
Pa izgleda, samo sam rekao da je igra djubre i da je fb endzin jedini adut :p
 
ja bi zabranio u EU dekretom takve bljuvotine od igara.
 
Mozda zato sto je uzasno glupa i za arkadu?
Ne pamtim kada sam batalio neki nfs [osim uzasnog undercovera, mislim da je ista ekipa i the run uradila :d], uvek su to bile odlicne igre za odmaranje mozga. Nastavicu mozda, samo da bih razgledao predele, igra je dno.
 
ne znam zasto, vozis kola kao i u svakoj drugoj arkadi,osim sto ima onih konzolnih kluposti sa space ,enter i levo desno,ali ako izuzmes to ,isto je.

neko je spomenuo da je kraj glup,slazem se ,trebala je da bude neka prava trka za kraj
 
Nije isto jer igra vredja inteligenciju.
AI sam usporava i ludacki ubrzava, kako kad, cesto nista ne zavisi od mojih skillova, igra je preprogramirana i to su skoro svi ukapirali, cesto uopste nije bitno koji automobil vozis, strasno.
 
nije bas tako. probaj onog forda da vozis, zlo, a bmw ide kako hoces, dobar je i lamurgini

Aj' probacu bas. Ionako uvek mogu da je obrnem po drugi put, sta je to - 3 sata plafon, sa sve ucitavanjem pozicija i ponekim restartovanjem trka :p

A u prvoj turi nisam mnogo menjao kola... tacnije, minimum, cak sam hteo sa jednim kolima da obrnem celu (to mi nekako gust :)), ali posto vec nije moglo tako - bio sam prinudjen da izaberem Quattra tamo kada se slupas, jure te panduri, pa ti imas izbor izmedju par Audijevih modela (S4, R8 i Quattro)... i onda za kraj, kada moras neki Tier 5 hypercar, te tu uzeh onog novog Paganija :)
 
Nije isto jer igra vredja inteligenciju.
AI sam usporava i ludacki ubrzava, kako kad, cesto nista ne zavisi od mojih skillova, igra je preprogramirana i to su skoro svi ukapirali, cesto uopste nije bitno koji automobil vozis, strasno.

a zar ima neki nfs u kome to nije slucaj, secam se da sam presao nfs ug2 sa Mazda Miata MX5
jedino sto je ovde to na kvadrat,ali zamisli kakva bi to igra bila da ih ti pocepas na startu i onda se vozis sam ostatak trke.
cisto da se razumemo , ne mislim ja bog zna sta o ovoj igru,samo kazem da je dobra za tih 3h brainless igranja

Aj' probacu bas. Ionako uvek mogu da je obrnem po drugi put, sta je to - 3 sata plafon, sa sve ucitavanjem pozicija i ponekim restartovanjem trka :p

Ne moras celu igru da igras da bi probao auto, mozes sada bilo koju mapu da izaberes .
I mnogo je bolji Lamborghini od onog mog "Lamurgini"-a :p
 
Poslednja izmena:
Meni nije dobra i srecna okolnost je sto traje 3h inace niko ne bi zavrsio.

Ja sam most wanted igrao s uzivanjem, ta igra je za 9/10 a ovoj ne bi dao ni 5/10.
 
Ne moras celu igru da igras da bi probao auto, mozes sada bilo koju mapu da izaberes .
I mnogo je bolji Lamborghini od onog mog "Lamurgini"-a :p
Ma znam da ne moram, nego eto, da je obrnem jos jedared :p


I da, bolji je Lamborghini :D:D:D
 
Pa realno, the run koristi fensi klinacke wow efekte fb endzina a GT5 je poprilicno fotorealistican. Ali nemam nista protiv obe grafike :D
 
Neznam zašto ali mi ne radi volan Formula force EX u ovoj igrici. U prošlim verzijama NFS-a je radio. Pomoć!
 
E ovo isto pikam dodajte me Radovancik mi nick u igri,nako malo je smor i glup nastavak ,ali sta da se radi....ja cu sebi uzeti i NFS Hot Pursuit na orginu..on je bolji mnogo....
 
Pod pritiskom klinca koji voli automobile :) sam presao celu igru i sve challenge. Zaista je mnooogo arkadna itd, ali sam je prihvatio kao takvu i sasvim mi je dobra zabava bila. Medjutim igra je toliko bugovita da ne mogu da verujem. Naprimer od kada sam stavio najnoviji driver za graficku, na nekim stazama su okolni kanjoni isprani a na nekim mestima se put i planine pomesaju da se ne vidi kuda se vozi. Znaci klasican bug sa texturama, da li je do nvidie ili igre nije ni bitno. Sa starijim driverom nikakav problem nije bio tokom cele igre. Drugi bug koji jako nervira je kad mi je Joypad prikljucen i upalim igru, uvek se resetuju komande na tastatura, pa mora uvek ispocetka redifine keys. I jos nesto, da li je bese igra zakljucana na 30fps i da li postoji nacin da se otkljuca ovo jer malo ubija osecaj brzine?
 
ja i ako ne koristim dzojstik, kad god upalim, vrati mi difolt komande pa moram svaki put da cupam tastaturu i da namestam komande sto me uzasno smara, dal ima neki update koji je resio taj prob?

i ja se razocarao u run, toliko da sam skinuo shi[f]t2 da probam na pc iako mi se na ps3 nije svideo...
 
The Run je tezak krs od igre. Sklepali su je samo da bi bila na policama radnji za Bozic.
I jos vidim cena igre 5000 din. Vazi... haha...
 
Da dodam utisak posle zavrsene igre:
Definitivno mnogo bolje od prethodnog nastavka (Hot Pursuit), mnogo vise u duhu ranijih NFS igara. Ima nekih zanimljivih noviteta, igra manje vara i pruza dosta zabave.
Upravljanje je dosta otezano. Licno me je najvise odusevila "borba" sa policijom koja vozi agresivnije od drugih vozaca. Svidela mi se i ideja voznje kroz celu veliku teritoriju, umesto jurnjave samo po jednom gradu.
Od mana, mislim da je ocigledan nedostatak coveka koji ce da vodi pricu od pocetka do kraja, pa su neke dobre ideje neiskoriscene. Npr, snezne staze se ponasaju isto kao pustinjske/suve, a osim malo izmaglice koja u maloj meri zaklanja pogled, nema drugih smetnji. Zaobilazenje sneznih gromada je trivijalno. Takodje, plasio sam se ideje sa izlaskom iz auta, ali mislim da su odlicno uradjene i skroz u duhu igre. Samo je i ta ideja nedovoljno iskoriscena, odnosno suvise je malo tih nivoa.

U odnosu na ranije igre, definitivno smeta sto nema "slobodne voznje" za koju mislim da bi, u ovakvoj postavci igre, mogla jos bolje da se iskoristi ("ajde sine, odvezi babi lek" ;).
S druge strane, muzika je, prvi put u citavom nfs serijalu, apsolutno fantasticna. Jos ne mogu da verujem da su otkacili ona "bum-bum-aha-uh-guh" sr*nja.

Sa automobilima su, standardno, upropastili skroz. Nedopustivo je da ovakva igra nema Ferari modele, a jos je gora cinjenica da prakticno nema veze koji auto vozite, prosto izaberete onaj koji vam se svidja i nema potrebe za zamenom sve dok igra to ne zatrazi. Tier 1, 2, 3, cena, vrednost, blabla, gluposti. Cela igra ima jedan jedini auto, samo sa drugacijom teksturom. Dakle, ceo koncept stajanja na benzinskoj pumpi je cist promasaj i ne sluzi nicemu. Tim pre sto ne mogu da biram kada cu koji auto da vozim. Veliki problem je i to sto igra radi reset pozicije i kad se sa staze izleti samo pola metra, ali i to sto se nikad ne zna gde ce igra da postavi auto, pa se cesto izgubi jos jedan reset samo na upoznavanje lokacije.

Konacno, igra je izuzetno laka i kratka. Ja sam igrao malo po malo, pa je potrajalo nekoliko dana, sto znaci ne vise od 5-6 sati stvarnog igranja. Zagrizeni igraci sigurno mogu da je zavrse za 2 sata, sto je tragikomicno. Nelogicno je i sto su sve precice (iako lakse za nalazenje) u stvari losiji izbor, jer je staza obixno neuporedivo teza, a ni komp vozaci ih ne koriste. Neke nivoe nisam nikako uspevao da zavrsim kada sam koristio precicu (koja je bila skoro pravolinijska), jer bi igrica namestala da svi drugi budu brzi od mene. Poslednjih nekoliko nivoa negde od 35. pozicije) vise lici na demo i prava je sramota koliko se lagano predju. Uz izuzetak jednog guranja sa policijom po brdima i zezanje u metrou, sve ostale zavrsne voznje mislim da sam zavrsio sa perfect run. Bezveze. Izgleda da prate globalni trend izbacivanja "single" misija iz svih igara i prebacuju teziste na voznje tipa jedan protiv drugog na netu, sto mene ic ne zanima.

Dakle, po meni, mnogo bolje od prethodnog, u smislu da je u duhu ranijih nastavaka, dosta dobrih noviteta, ali opet i dosta propustenih prilika, suvise lako i suvise kratko.
Ocena 7/10.
 
aa odusevljen sam challenge-ima :-D
 

Prilozi

  • Need For Speed The Run 2012-02-11 14-33-26-71.jpg
    Need For Speed The Run 2012-02-11 14-33-26-71.jpg
    455.8 KB · Pregleda: 111
  • Need For Speed The Run 2012-02-11 14-39-17-13.jpg
    Need For Speed The Run 2012-02-11 14-39-17-13.jpg
    349.9 KB · Pregleda: 106
Izasao P2P Update 1.1.0.0 koji uklanja 30FPS limit!

CHANGELOG:
If additional video settings turned off vertical sync, repealed the limit of 30 frames per second. - For a few runs The Run changed the point of re-emergence - where it was located too close to the main route.
- If a player goes beyond the highway, then returned to the track, rather than at the last checkpoint. After the accident, the player returns to the last checkpoint.
- The menu item was added to a network game "Quick Play"
- Added ability to disable voice chat.
- The behavior of the opponents of the departure from the road or colliding with obstacles now appears more realistic.
- The friends list is now displayed in the status of Autolog friends: "Online", "Offline", "can connect to the game."

In addition, we are pleased to announce that users who prefer a computer version of the game, will not only upgrade, but cars and a set of Signature Edition Booster Pack, which you can drive in The Run, in the "Test series" or over the network:

- Puppet Chevy El Camino SS - Fatlace Nissan Skyline 2000GT-R
- Venom Nissan 370Z
- Scoundrel Subaru Impreza WRX STi
- Victory BMW M3 Sport Evolution
- Nicolas Mazda RX-7
- Mega Nissan GT-R (R35)
- Falken Porsche 911 GT3
- Conroy Ford GT
 
ima dve verzije, jedna od 25 i jedna od 50 mb...sad ce da vidimo koja radi...
 
Nakon ovog update-a igra je PRODISALA :-D znaci totalno drugarija igra mnogo mnogo bolje radi, nema zakucavanja zvuka i sve je tecnije :-D samo nemam vise LE :-((( zasto to tako???
 
ima dve verzije, jedna od 25 i jedna od 50 mb...sad ce da vidimo koja radi...

Generalno - obe verzije su iste... svi su fajlovi identicni, samo sto je ova do 25 mega kompresovana, a ova od 50 - logicno - nije :)

Ipak, kada kazem "svi su fajlovi identicni", treba napomenuti i jednu malu "sitnicu" :p... a to je da ova verzija od 25MB ima spakovan virus (Win32/Injector.OGY) uz exe fajl, dok ova od 50 pak nema, cista je :D
Otud i razlika u velicini samog exe fajla ;)

Ali mala razlika, beznacajna :d
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno