Šta je novo?

Need For Speed Rivals

Igra je dobra, dao sam joj sansu, grafika je bitan faktor kod mene, svidja mi se prica, odnosno izbor, da budesh pajkan ili street racer.
 
Pa dobri moj ja sam to vec odavno khm khm ako me kapirash. Zato se igram :p
 
Najjaci si ;) Pa to vec ima evo 5 dana o tome ti pricam, ako ne vijerujesh mogu ti sliku poslati kada sam je skinuo :D
 
Ne mogu da kazem da igra izgleda lose - kada je sve na maksimumu, sasvim lepo izgleda (ipak je ovo Frostbyte 2 ili kako vec). Nisam primetio i neki problem sa 30 fps-a, drzi to konstantno i radi, sto bi se reklo, out of the box. Problem je u samom izvodjenju igre koje je dosadno i ponavlja se jedno te isto u nedogled...
 
Mozda sam mator za igre sa svojih cetvrt veka, ali gde su bre one ulicne trke, budzenja, osvajanja novih teritorija, driftovi, drag trke i ostale poslastice u kojima smo uzivali igrajuci underground :-devil-:
Bez uvrede, ali ovde nema "normalnih" kola, sve neki ferari, mclaren, najslabiji ti dodje porse :d
A posebna prica su glupi tutorijali koji se ne mogu obici
 
Mozda sam mator za igre sa svojih cetvrt veka, ali gde su bre one ulicne trke, budzenja, osvajanja novih teritorija, driftovi, drag trke i ostale poslastice u kojima smo uzivali igrajuci underground :-devil-:
Bez uvrede, ali ovde nema "normalnih" kola, sve neki ferari, mclaren, najslabiji ti dodje porse :d
A posebna prica su glupi tutorijali koji se ne mogu obici

Pa ovo i jeste pravi need for speed a ne ta budzenja, zamisli reno clio prestize zondu... ma daj.

 
Poslednja izmena:
Mozda sam mator za igre sa svojih cetvrt veka, ali gde su bre one ulicne trke, budzenja, osvajanja novih teritorija, driftovi, drag trke i ostale poslastice u kojima smo uzivali igrajuci underground :-devil-:
Bez uvrede, ali ovde nema "normalnih" kola, sve neki ferari, mclaren, najslabiji ti dodje porse :d
A posebna prica su glupi tutorijali koji se ne mogu obici

Zapravo si veoma mlad, ako ti je Underground pravi NFS.
 
Pravi je nfs ii se :)
 
Tako je!!! :thumbup:
 
update 1.2.0.0 Je izasao, vise se ne gube teksture na x64 Malcice se brze ucitava. NIje nesto ekstremno ali je brze.
 
Uzivao sam u prvim NFS igrama i to je bilo to. Probao sam igru i onda se prebacim na Forzu i ovaj NFS ispade kao sklepana decija zajebavancija. Smesno na sta su bacene pare i uludo potroseno vreme.
 
Ne znam odakle si i koju verziju igre skinuo ili se igrash na legalnoj kopiji?
 
Vidi stvarno, ima slicnosti ;)

Mora sada neki upgrade pasti, tipa neka grafa malo da se osvijezi :D
 
Nije legalna. Stavio sam ovaj poslednji update.

Ako ima faq na zvanicnoj EA stranici znaci da nije do piratske verzije. Njihovo resenje je da se prosto disableuje fullscreen dok oni "pogledaju resenje problema" a ja tvarno necu tako da igram i najozbiljnije racunam na to da ima upucenijih ljudi na forumu od ovih koji rade u EA.
 
if you wanna play more than 30 fps... just add -GameTime.MaxSimFps 60 ( if you want to lock at 60 fps )
example:
"D:nfsrivalsNFS14.exe" -GameTime.MaxSimFps 60
or
"D:nfsrivalsNFS14_x86" -GameTime.MaxSimFps 60
 
ali koliko ja znam samo se ubrzas( barem sam ja gledao jedan klip koji gde je lik to uradio i ocajno je :/)
 
Ima li neko problem sa zamrzavanjem igre, vec mi se deset puta desilo, ne igrivo je, neko resenje?
 
0xc000007b

Izbacuje mi ovu grešku, šta je ovo?
 
Poslednja izmena:
Jeee kakvo je ovo djubre. Zavrsio sam racer tutorial i obrisao. Kao tenk da upravljas. Da sam nastavio da igram dobio bih rak mozga. Back to F1 2013 i WRC4.
 
Izasao je neki fix, aj ko jos ima instaliranu igru nek kaze dal ima razlike u FPS... Kazu da popravlja padove FPS-a
 
Nazad
Vrh Dno