Šta je novo?

Need for Speed Payback

Gran Turismo

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Gran Turismo, Forza Motorsport, Project Cars su simkade, a ne arkade. Arkade su Forza Horizon, Crew, Burnout Paradise, Trackmania, Flatout, Test Drive itd... :)
 
Ako cemo iskreno, odavno nije bilo dobre arkade - a i NFS nikad nije bio nista drugo nego to. Ovo je samo upakovano u ruho koje se ocekuje u 2017. godini i to je sve.

Po komentarima bih rekao da 99% clanova nije igralo NFS 2015...

Igram NFS od II (dvojke) na Pentium1, a NFS III su ljudi dolazili da gledaju dok sam cepao u igraoni na PS1 (twitch oflline xD)...tako da se slazem sa vecinom da su NFS III, Porsche, U1 i U2, Most Wanted 2005 i Hot Pursuit 2010 najbolji delovi ali NFS 2015 je pokidao po mom misljenju jer sam itekako uzivao u voznji i poceo sam od 0 nakon premota sto sam uradio samo na DiRT3. A Payback se, rekao bih, nadovezuje na NFS 2015 tako sto ubacuju konkretniju pricu, nove modove tipa drag, offroad i sl, grad i garaze koje se traze kao na Underground2, pa cak i napustena raspadnuta kola koja mozes da pokupis u pustinji i sredis, i vozi se ceo dan 24h pa nije samo mrak, sto je pravi pogodak, a ne da se presaltaju na nesto skroz drugo tipa rimejk ili sta vec. Prava stvar za razbibrigu. A ko zeli da gleda kolko mu koja guma izlizana iz kruga u krug neka predje u temu Project Cars 2, meni isti nije legao, ali svakako cekam Gran Turismo Sport posto sam i njega kidao na PS nakon sto se premota NFS :p
 
Po komentarima bih rekao da 99% clanova nije igralo NFS 2015...

Igram NFS od II (dvojke) na Pentium1, a NFS III su ljudi dolazili da gledaju dok sam cepao u igraoni na PS1 (twitch oflline xD)...tako da se slazem sa vecinom da su NFS III, Porsche, U1 i U2, Most Wanted 2005 i Hot Pursuit 2010 najbolji delovi ali NFS 2015 je pokidao po mom misljenju jer sam itekako uzivao u voznji i poceo sam od 0 nakon premota sto sam uradio samo na DiRT3. A Payback se, rekao bih, nadovezuje na NFS 2015 tako sto ubacuju konkretniju pricu, nove modove tipa drag, offroad i sl, grad i garaze koje se traze kao na Underground2, pa cak i napustena raspadnuta kola koja mozes da pokupis u pustinji i sredis, i vozi se ceo dan 24h pa nije samo mrak, sto je pravi pogodak, a ne da se presaltaju na nesto skroz drugo tipa rimejk ili sta vec. Prava stvar za razbibrigu. A ko zeli da gleda kolko mu koja guma izlizana iz kruga u krug neka predje u temu Project Cars 2, meni isti nije legao, ali svakako cekam Gran Turismo Sport posto sam i njega kidao na PS nakon sto se premota NFS :p

Ne znam da li si svestan cinjenice da ce za 3 meseca biti 3 godine kako je 2015. godina iza nas?
 
^ dobro, i? Cinjenica totalno nebitna...NFS izbacuje igru krajem godine tako da u sustini Payback izlazi posle 2god, i bolje da prave ljudski NFS nastavke na 2 godine nego da stancaju na godinu dana polu zavrsene igre.
 
Carbon i MW su poslednji NFS koje sam ''presao'', MW mi je najbolji. Shiftovi su mi solidni (cudna fizika ali sjajan izbor staza, automobila + modovi) ali je koncept drugaciji i uporedivi su sa Grid-om.

Posle toga sam probao jos nekoliko NFS i brzo obrisao, jednostavno su mi bile nekako prazne, dosadne igre a realno vecina nas vise ne igra nista ili samo par naslova, ostarilo se :)

Voleo bih da vidim Shift 3 sa fizikom Grid Autosporta koji je korektna ''simkada''.
A bilo bi zanimljivo probati i neki lozacki NFS, na foru MW-a, Carbona ali sa takvom fizikom koja nije cista arkada vec predstavlja daleko veci izazov i zadovoljstvo, kapiram da bi se neke ''misije'' ponavljale i po 20x :d

Evo odgledao sam nekoliko MW/Carbon klipova, da bih se prisetio. Mislim da bi neki takav NFS bio sjajan uz Grid AS fizicki model i sve ostalo sto nudi novi endzin.
 
Poslednja izmena:
MW je apsolutna legenda.
 
Underground 1 & 2, MW - to su najbolji NFS "nove generacije". Nesto starijim igracima ce prva 3-4 dijela biti uvijek urezana u srcima, oni su nemjerljivi. :D

Ovo sto prave u proteklih 7 godina je bruka! Shift ajde i nesto, ali ovo ostalo je tacno da potonu u zaborav. Obrukali su MW ime, jos samo da obrukaju i Undergorund, sto su zamalo uradili sa predhodnim.
 
Poslednja izmena:
Prethodni NFS je bio skroz ok. Meni licno najbolji NFS u poslednjih 10 godina.
 
Vracaju offline za single player. Inace receno u prvom postu u ovoj temi. :d
 
Poslednja izmena:
Po komentarima bih rekao da 99% clanova nije igralo NFS 2015...

Igram NFS od II (dvojke) na Pentium1, a NFS III su ljudi dolazili da gledaju dok sam cepao u igraoni na PS1 (twitch oflline xD)...tako da se slazem sa vecinom da su NFS III, Porsche, U1 i U2, Most Wanted 2005 i Hot Pursuit 2010 najbolji delovi ali NFS 2015 je pokidao po mom misljenju jer sam itekako uzivao u voznji i poceo sam od 0 nakon premota sto sam uradio samo na DiRT3. A Payback se, rekao bih, nadovezuje na NFS 2015 tako sto ubacuju konkretniju pricu, nove modove tipa drag, offroad i sl, grad i garaze koje se traze kao na Underground2, pa cak i napustena raspadnuta kola koja mozes da pokupis u pustinji i sredis, i vozi se ceo dan 24h pa nije samo mrak, sto je pravi pogodak, a ne da se presaltaju na nesto skroz drugo tipa rimejk ili sta vec. Prava stvar za razbibrigu. A ko zeli da gleda kolko mu koja guma izlizana iz kruga u krug neka predje u temu Project Cars 2, meni isti nije legao, ali svakako cekam Gran Turismo Sport posto sam i njega kidao na PS nakon sto se premota NFS :p

nigde ne mogu da nadjem info za tu igru, NFS 2015. ona je izasla posle Rivala i ima single player kampanju? da li je cista arkada ili zahteva da joj se iole posvetis? ja sam tek sada presao Shift koji nije uopste bio lak na momente.
 
Arkada tipa Underground/Most Wanted. I definitivno najbolji NFS od prethodnih 8-9 delova.
 
Poslednja izmena:
Malopre uplatio origin access da probam. Igrao oko dva sata. Priča klasična španska serija, samo je razvoj situacije dosta brži. Vožnja arkada na kvadrat (što meni lično odogovara, nisam ljubitelj simulacija). Okruženje je lepo odrađeno (frostbite čini čuda :D), ali je igra dosta CPU zahtevna. Kada se uđe u grad povremeno se javlja stutter. Igra uzima 6gb rama, tako da je igranje sa 8 na ivici. Sve u svemu fali jedan patch. Igra je ok, ali ne vredu punu cenu.
 
Poslednja izmena:
 
Arkada tipa Underground/Most Wanted. I definitivno najbolji NFS od prethodnih 8-9 delova.

Po cemu tacno - sistem napredovanja je dno, prica je dno, gradovi su kao u Walking Dead (prazni), sve je suplje gde god da pogledas. Para nigde (sem ako neces da ih platis realnim novcem), kad ih skupis malo i ne daj boze potrosis na ulepsavanje vozila - ispada kao besmislen trosak... Ne vidim kako je ovo "najbolji" NFS.
 
Nisam rekao najbolji NFS. :D Nego najbolji od prethodnih 8-9 delova koji jesu bili relativno losi - ProStreet (2007), Undercover (2008), Shift (2009), [World (2010)], Hot Pursuit (2010), Shift 2 (2011), The Run (2011), Most Wanted (2012), Rivals (2013).
 
Poslednja izmena:
Nisam rekao najbolji NFS. :D Nego najbolji od prethodnih 8-9 delova koji jesu bili relativno losi - ProStreet (2007), Undercover (2008), Shift (2009), [World (2010)], Hot Pursuit (2010), Shift 2 (2011), The Run (2011), Most Wanted (2012), Rivals (2013).

Meni je The Run bio totalno ok, svidja mi se gameplay i celo to putovanje od zapadne do istocne obale (raznovrsnost staza). Rivals mi je bio ok ali nista vise , za ostale se slazem da su bili krs. Prosli sam igrao nesto malo dok je bio free 10 sati na Originu, i nije los, al smara sto je non-stop mrak i sto je potrebna stalna konekcija. Ovaj novi mi deluje super u odnosu na prosle, cini se da vraca NFS serijal na prave staze.
 
E, da, The Run mi je bio sasvim ok, odigrao, prešao, zaboravio. Takođe, i ovaj 2015 je bio zanimljiv, taman za jedan prelazak leglo.
 
Nema vise need for speed-a kao sto su bili nfs 1, nfs 2 se, nfs 3, nfs 4, nfs 5, nfs hot pursuit 2 i underground serijal, kad bi se napravio nfs u tom fazonu ja bih bio presrecan, ne volim budzenja auta jednostavno volim dobre i brze staze sa pristojnom grafikom i trke van grada u predelima sa kaktusima na primer :), ja sam old school igrac i dan danas imam instaliran nfs 3, nfs 4 i nfs 5 na racunaru i odigram ponekad da se prisetim sta je u stvari bio pravi nfs.
 
Od starog Most Wanteda, meni je taj Run bio i najzabavniji. Bude zanimacija za jedno vece, zabavi te na tih par sati koliko traje glavna kampanja, obrises i cao. :)
Ostali me nekako ni toliko nisu drzali.
Ovaj novi mi je delovao da bi mogao da bude slican fazon, odradi se prica i obrise, ali izgleda da sa ovim grindom ni za toliko nije.
 
Poslednja izmena:
Igram NFS od II (dvojke) na Pentium1,

Meni je to omiljeni deo. :) A najviše sam voleo čisto da opičim knockout, pa kad ispadnem - ispadnem.
Kad prođeš ceo knockout otvoriš neku novu (svemirsku) stazu, i dobiješ neki auto koji je daleko bolje od ostalih.
Voleo bih da naprave rimejk dvojke.


Ne znam da li si svestan cinjenice da ce za 3 meseca biti 3 godine kako je 2015. godina iza nas?

Misliš za 2... najviše 3 godine? ;)
----------------

Btw, da li od vas, koji ste igrali... koliko smetaju ti slowmotioni, kada idu one međusekvence? Da li previše uništava sam gameplay? Da li može da se isključi?
Ja ne mogu da zaključim iz youtube videoklipova, ali negde mi se čini da može biti iritantno.
 
Nema vise need for speed-a kao sto su bili nfs 1, nfs 2 se, nfs 3, nfs 4, nfs 5, nfs hot pursuit 2 i underground serijal, kad bi se napravio nfs u tom fazonu ja bih bio presrecan, ne volim budzenja auta jednostavno volim dobre i brze staze sa pristojnom grafikom i trke van grada u predelima sa kaktusima na primer :), ja sam old school igrac i dan danas imam instaliran nfs 3, nfs 4 i nfs 5 na racunaru i odigram ponekad da se prisetim sta je u stvari bio pravi nfs.

jel radi Porsche na Win 10?
 
Nema vise need for speed-a kao sto su bili nfs 1, nfs 2 se, nfs 3, nfs 4, nfs 5, nfs hot pursuit 2 i underground serijal, kad bi se napravio nfs u tom fazonu ja bih bio presrecan, ne volim budzenja auta jednostavno volim dobre i brze staze sa pristojnom grafikom i trke van grada u predelima sa kaktusima na primer :), ja sam old school igrac i dan danas imam instaliran nfs 3, nfs 4 i nfs 5 na racunaru i odigram ponekad da se prisetim sta je u stvari bio pravi nfs.

Za oldschool nfs ljubitelje smatram da je hot pursuit 2010 pun pogodak jer se graficki odlicno drzi i ima taj smek starog dobrog cistog need for speed-a, a za underground ljubitelje su nfs 2015 i ovaj novi payback koji deluje obecavajuce iako ga neki kude ali ja sam mozda i najvise uzivao u nfs2015 od svih do sada osim naravno non stop mraka, a payback ima sve sto mi je nedostajalo u 2015 i mnogo vise. Svakako su se vratili na pravi put.
 
Da, meni je od novijih jedino bio dobar nfs hot pursuit 2010 i slazem se sa tobom da ima smek starijih nfs-ova, poslednji koji sam probao od novijih su most wanted valjda 2012? i rivals ali to jednostavno nije to a najnoviji nisam probao pa ne mogu da komentarisem, nadam se da podseca na starije.
 
Poslednji NFS koji sam ja igrao je bio NFS MW iz 2005 i to mi je ubedljivo najbolji koji sam igrao. Tada sam imao negde oko 8-9 godina i ostao mi je u veoma lepom secanju. Jurnjava sa policijom, prelepa Mia, BMW M3 i kraj igre kada preskace most i bezi od policije (genijalno osmisljeno). Posle toga sam batalio NFS jer sa svakim delom postajao je sve gori i gori.

Od novih NFS-ova jedini koji je valjao bio je Hot Pursuit. Posto sam takodje proveo dosta vremena uz Hot Pursuit 2, ovaj HP iz 2010 mi je bas lepo legao. Medjutim, svi ostali su po meni jako dosadni i nemaju ni N od NFS-a. Sad da li je problem u meni jer sam sve stariji pa mi igrice postaju dosadne ili je svaki NFS stvarno tres ni sam ne znam... Ja bi voleo neki rimejk MW-a ili cak nekog starijeg NFS-a (prvi ili drugi deo).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno