Šta je novo?

Need For Speed i muzika

GuruDexx

Čuven
Učlanjen(a)
17.07.2003
Poruke
651
Poena
619
da li je moguce promeniti, ubaciti svoju muziku u NFS U2.


poz.
 
Ne znam nista o tome. Mene zanima nesto drugo. Da li neko ima listu sa svim pesmama iz NFSU2? Hteo bih da ih potrazim na net-u, pa DOWNLOAD :type:
 
GuruDexx je napisao(la):
da li je moguce promeniti, ubaciti svoju muziku u NFS U2.
poz.

Pa ja koristim jednu foru... Stisham muziku u samoj igri i u menijima a u pozadini mi radi winamp sa mojom playlistom ;) Shto se nekog usporavanja ili seckanja tice - nisam primetio da ga ima vishe nego normalno.

sH@DoW je napisao(la):
Ne znam nista o tome. Mene zanima nesto drugo. Da li neko ima listu sa svim pesmama iz NFSU2? Hteo bih da ih potrazim na net-u, pa DOWNLOAD

Pa lista pesama se nalazi u samoj igri u Main Menu-ju / Options / EA GAMEStm TRAX... tu mozesh da vidish koje su sve pesme i da ih podesish da li ce ici za vreme igre ili po menijim ili da ih iskljucish... tj da ih preslushash

Verujem da bi program ala AllSoundsRecorder u pozadini aktiviran obavio posao i snimio ti sve pesme u mp3... nisam probao mozda greshim ali znam da sam tako svojevremeno snimao zvuke iz GP4. Jedino ne znam da li su u igri neke kratke verzije pesama... pa ako jesu onda ti ostaje da nadjesh link i javish recimo meni na private :d
 
@Shadow
Povezi line out na line in na zvucnoj, pusti, recimo, u Sound Forge-u da snima , pokreni igru i pustaj muziku iz opcija da ti ne bi pokretalo intro...
poz
 
Onaj rus sto je napravio music extractor za keca nikako da se javi... :(
 
a jel radi taj music extrator i u dvojci?
 
Ja sam skinuo mjuzu iz keca preko extractora...
 
ali je mjuza nazalost 22khz ili 64kbs nesto od ta dva, uglavnom nije za slusanje, pogotovo ne u kolima...
 
gx-x je napisao(la):
ali je mjuza nazalost 22khz ili 64kbs nesto od ta dva, uglavnom nije za slusanje, pogotovo ne u kolima...

Za NFSU2 ne znam koliko kbs ima, a za NFSU sigurno znam da je u wav formatu i to solidno se cuje ;)
 
A sto ih ne skinete sa neta. Nigde necete da nadete bolji kvalitet, "ripovani" su sa "variable bitrate" sto je po meni jako dobro. Uradite download ili odresite kesu pa kupite CD od nekog "ulicnog pirata". Pesme su do j**a!
Poz.
 
Ne, hvala, ja cu da cekam extractor za NFSU2...
 
nadjeno na netu i super je kvaliteta za razliku od muzike iz keca koja je bila uzasnog kvaliteta - na zalost...
 
LiquidPlasma je napisao(la):
Za NFSU2 ne znam koliko kbs ima, a za NFSU sigurno znam da je u wav formatu i to solidno se cuje ;)

Ispravka, dobro se cuje na sluskama, dok na Zvucnicima nije ni za qrac mjuza iz NFSU1 :crash:
 
@shadow: cime se pustaju ti *.mds fajlovi ?
 
@shadow: na linku koji si dao i koji sadrzi pesme iz nfsu2, format pesama je mdb. Saznao sam i kako se pustaju, samo ih treba renamovati u mp3 i rade .

Izvinjavam se na zabuni, MDB je bio u pitanju samo sam ja na frku kucao pa polupao loncice...
 
Poslednja izmena:
gx-x je napisao(la):
@shadow: na linku koji si dao i koji sadrzi pesme iz nfsu2, format pesama je mdb. Saznao sam i kako se pustaju, samo ih treba renamovati u mp3 i rade .

Izvinjavam se na zabuni, MDB je bio u pitanju samo sam ja na frku kucao pa polupao loncice...

Moja greska. Trebalo je da napomenem da pesme trebaju da se rename-uju. Sta kazes? Valjaju nesto. Meni su super!!! :eyebrows:

Pozdrav :wave:
 
pa nisu lose, stvar ukusa, vise mi se svidja muzika iz prvog dela. Ovde ima brdo nekih "beach party" gitarica...
 
[=PEX=] je napisao(la):
@Shadow
Povezi line out na line in na zvucnoj, pusti, recimo, u Sound Forge-u da snima , pokreni igru i pustaj muziku iz opcija da ti ne bi pokretalo intro...
poz
To je glupo, zasto jednostavno ne pustis da sound forge snima sve iz pozadine, znaci pustis muziku, pa pustis forge da snima!
 
sH@DoW je napisao(la):
Ne znam nista o tome. Mene zanima nesto drugo. Da li neko ima listu sa svim pesmama iz NFSU2? Hteo bih da ih potrazim na net-u, pa DOWNLOAD :type:

Ja imam spisak svih pesama. Probao sam da ih na netu skinem ali uspeo sam samo 5 mp3 fajla koji su skraceni (traju samo po 1 minut).
:guitar:
 
Kada ides na pomenuti link imas da biras DOWNLOAD 1 i DOWNLOAD 2.
Pod 1 vise ne radi, pod 2 radi ali uzasno sporo skida. Fajlovi su *.msm, posle skidanja treba da se rename-uju u *.zip.
Evo trenutno skidam Xzibit - Lax, cim zavrsim sa skidanjem javlja utiske (da li radi, kvalitet,...)
Poz.
 
ma ljudi nemojte da ste smesni
po hiljadu i prvi put
koristite p2p (ko ne zna sta je, neka na google kuca p2p download, ili neka me pita na pm)
ima kompletan album ne samo ovog, nego za mnoge druge stvari

end of story
 
Nazad
Vrh Dno