Šta je novo?

NEC ND-2500A 8X DVD±RW review

Vince Carter

Čuven
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
1,024
Poena
649
@CDFreaks
http://www.cdfreaks.com/article/134

Poprilicno fino je ocenjen, kazu i da je kvalitet snimka odlican. Cena je (na netu) ~$120.
 
Vince Carter je napisao(la):
@CDFreaks
http://www.cdfreaks.com/article/134

Poprilicno fino je ocenjen, kazu i da je kvalitet snimka odlican. Cena je (na netu) ~$120.

Nemoj da posle opet bude Pioneer umesto NEC-a :d

Na prvoj strani teksta odma' me frapiralo koliko baja ima IDE kanala i koliko uređaja :mrgreen:
 
Sjajan uredjaj. I izuzetno jeftin, bez ozbiljnijih mana osim ako neko mt. rainier ne smatra neophodnom stvari :d

To sto se ovde najvise cene najgori AN32 plasmoni po kojima Nec 1300a sa difolt fw-om nije hteo da reze preko 2x je druga prica. Sad je vec dosta toga drugacije, sa 1.0A fw-om se bez problema snimaju svi diskovi na 4x, sa izuzetkom YiJhan diskova koje Pionir mog komsije nece ni da prepozna :d
 
ivo.r je napisao(la):
...
Nemoj da posle opet bude Pioneer umesto NEC-a :d

Ma bice sigurno, stize i A07/107. :)

ivo.r je napisao(la):
...
Na prvoj strani teksta odma' me frapiralo koliko baja ima IDE kanala i koliko uređaja :mrgreen:

:D Eeee, tako se to radi... :D
 
OptiPlex je napisao(la):
Sjajan uredjaj. I izuzetno jeftin, bez ozbiljnijih mana

Kad je jeftino moglo da bude dobro :)
 
Oduvek, za one koji su znali da kupuju :beat:
 
OptiPlex je napisao(la):
Sjajan uredjaj. I izuzetno jeftin, bez ozbiljnijih mana osim ako neko mt. rainier ne smatra neophodnom stvari :d

To sto se ovde najvise cene najgori AN32 plasmoni po kojima Nec 1300a sa difolt fw-om nije hteo da reze preko 2x je druga prica. Sad je vec dosta toga drugacije, sa 1.0A fw-om se bez problema snimaju svi diskovi na 4x, sa izuzetkom YiJhan diskova koje Pionir mog komsije nece ni da prepozna :d

Nije da cenim Plasmone kao diskove, nisu nista specijalno...ali kada se sa default fw-om na Pioniru rezu 4x sta vise reci :) :)
 
OptiPlex je napisao(la):
Oduvek, za one koji su znali da kupuju :beat:

Ne bi valjda opet kupio Nec-a? :) Pioneer je samo 20% skuplji, bar po onome što se može naći na netu (115 funti prema 94).
 
kUdtiHaEX je napisao(la):
...
Nije da cenim Plasmone kao diskove, nisu nista specijalno...ali kada se sa default fw-om na Pioniru rezu 4x sta vise reci :) :)

Kakve to veze ima kad se i na Necu rezu isto tako ? :) Doduse, ne sa difolt fw-om vec sa 1.08 pa navise. A 1.08 je izasao posle mesec dana :mrgreen:

Sem toga, sta cemo za YiJhan koga sa dif. fw-om Pionir ne vidi ? :d Poen za Neca :)

Heinz je napisao(la):
Ne bi valjda opet kupio Nec-a? Pioneer je samo 20% skuplji, bar po onome što se može naći na netu (115 funti prema 94).

Ne, najbolje bi bilo da dam 20 funti :eek: (to bese 30€ ?) nizasta:beat:...to je bre sve isto, davno su prosla vremena kad smo opticke uredjaje delili na one koji rade savrseno, one koji rade do pola i one koji ne rade ;)
Sve se svodi na manje-vise istu pricu.

P.S. pa i ovog Neca kad sam sam uzimao Pionir je bio otprilike toliko skuplji...120€ naspram 150€ ;P Video sam pionira na par mesta kako radi, ima ga dvoje ljudi koje poznajem u krugu od 100m oko mene, uopste ni trena nisam pomislio da sam pogresio. Isto s**nje drugo pakovanje :)

Pozdrav cheers
 
Nazad
Vrh Dno