Šta je novo?

Ne mogu da instaliram igricu koju sam ranije mogao :|

delacroix

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2005
Poruke
287
Poena
320
Izvinjavam se ako sam pogreshio rubriku...

Problem: Ne mogu da instaliram igricu na komp... pokrenem setup, igrica prikupi informacije (jezik, serijski broj, folder i tako dalje), zatim se pojavi prozor instalation process i tu mi se komp odmah zamrzne. Ni misha ne mogu da pomerim posle toga, moram da ga restartujem na kucishtu. Prvo sam pomislio da je DVD mozhda oshtecjen, ali nije nema nikakvih vidljivih znakova oshtecjenja. Ipak sam pokushao da prekopiram setup fajlove na hard, proshlo je bez problema mada se totalcmd malo pomuchio oko najveceg foldera na dvd-u. Medjutim isto se deshava i kada pokusham da instaliram igricu sa harda.
Igricu sam pre par meseci bez problema igrao na istom kompu, jedina razlika je shto sam u medjuvremenu formatirao hard i reinstalirao win (XP SP1 a posle dodao SP2).
Zna li neko u chemu bi mogao biti problem? Pliiiz igra mi se igrica :)
 
Pa koja je bre igra u pitanju..?? :D
 
Pa sad moze biti do drajvera...
Ja nisam mogao da igram FlatOut zbog nekih drajvera za graficku.
Posle jos neke igre su mi se bagovale zbog losih drajvera za plocu.
Stvarno mogao bi da napomenes koja je igra u pitanju...
 
hmm ja drajvere za plochu ni nemam nit' sam ih ikda imao :d
Probacu da zamenim drajvere za grafichku...
Igrica je sims 2 :)
 
Mozda je u pitanju Sp2 ? Bash ti se toliko igraju Simsi ? :D
 
Yup bash toliko :) Volim takve igrice...
Siguran sam da nije sp2.
 
Probaj iz registry-a da obrises sve igre i tragove Electronic Artsa. Mozda uspe. Meni je to uvek poslednja solucija i ponekad upali. :eyebrows:
 
Eee, danas sam toliko puta pokushavao da sam napamet zapamtio serijski broj :d
Kontam da sam lucky shto mi nishta nije crklo u kompu od toliko nasilnih restarta. Probao sam da menjam drajvere za grafihku, za zvuchnu, compatibility modove... I nishta! Ali sam se dosetio pa izbrisao .exe fajl od one mini igrice shto se porece prilikom instalacije, i it worked :D Instaliralo se i sad lepo radi. Tnx na pomoci anyway. :)
Mozhe lock.
 
Nazad
Vrh Dno