Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Da, nema korpu i narucuje se telefonom. Pogledas na sajtu sta te zanima pa ih nazoves i pitas za cenu po sifri ispod slike i narucis sta ti treba. Probao sam paste koje su ko sto rekoh odlicne, i nisu im lose zemicke sa susamom ali znaj da dolaze smrznute u hladnjaci koja se non stop otvara pa ne drzi temperaturu kako treba.

Prosecan kupac krade bogu dane i ne treba mu vise od maksija. Dok je bio kupon od 1000 na 3000 korpe maksi je bio najbolja opcija jer si prakticno imao 33% cak i na snizene cene. Sa ovim cenama i kuponima maksi i idea su ubedljivo najlosije opcije. Osim ako im nesto nije sa istekom roka pa spuste cenu 50%.
Gde prosecan kupac koji krade bogu dane da kupi online robu siroke potrosnje? Ovde pricamo o online kupovini bez odlazenja na pijace i voznje kilometrima, zvanja telefonom i pisanje emailova, telegrama i slicno.
Daj link za te bolje opcije online kupovine, a da mogu kupim vecinu namernica, a ne samo spagete i konzerve.
Ili daj kombinaciju online shopova koji mogu zamene Maxi i IDEA, a da budu konkurentni sa cenom na kraju.
Rado cu predjem na bolja i jeftnija resenja, ako ih ima.
 
Poslednja izmena:
Promo kod od 1000 RSD!

Da dobro ste pročitali. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod CKT1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 5000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 24.4.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi online
 
Idea se malo popravila za par procenata:
Poklanjamo vam 1000 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici. 🎁📲🌸
Kod: 1000DFTH
Vaučer od 1000 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 6500 RSD ili više do 24.04.2024.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.
NPR Somat tabete 90/1 za sudove (masinu) na popustu 50% + popust = 12,21 din/komad
 
Idea se malo popravila za par procenata:
Poklanjamo vam 1000 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici. 🎁📲🌸
Kod: 1000DFTH
Vaučer od 1000 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 6500 RSD ili više do 24.04.2024.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.
NPR Somat tabete 90/1 za sudove (masinu) na popustu 50% + popust = 12,21 din/komad
Ovo je skoro u rangu Maxi koda 1000/5000 bez besplatne dostave. Nek se potrude još malo! ;)
 
Poklanjamo ti 1.000 dinara uz promo kod IDEAGLOVO za prvu porudžbinu iz IDEA prodavnica preko Glovo aplikacije!* 🛵💨

👉 Kako da obaviš kupovinu?

✅ Preuzmi Glovo aplikaciju
✅ Odaberi željenu prodavnicu
✅ Unesi broj Super Kartice u polje “Specijalni zahtevi”

Poručite namirnice i Glovo ih dostavlja za najviše 45 minuta. 😊

*Promo kod je moguće iskoristiti uz minimalnu porudžbinu od 1.900 dinara i važi od 15.4. do 30.4.2024. godine.
Da li ovo stvarno funkcioniše ili se po običaju svede na to da neki artikli nedostaju, pa vam onda ne obračunaju vaučer na kraju?

I cene naravno značajno više nego u redovnoj prodaji?
 
Da i svodi se na to da pola artikala nema iako ih ima u katalogu,naravno da su preko glovo aplikacije cene uvecane u odnosu na radnje(nisu sve).Daju oni kod 1000 za dis,ideu i maxi,za ostale nema.Vise se isplati direktno narucivanje online nego preko glovo jer naplacuju dostavu i neke njihove troskove.
Da li moze super kartica da se ubaci pre narucivanja ili se to na kraju mora ubaciti?
 
Da i svodi se na to da pola artikala nema iako ih ima u katalogu,naravno da su preko glovo aplikacije cene uvecane u odnosu na radnje(nisu sve).Daju oni kod 1000 za dis,ideu i maxi,za ostale nema.Vise se isplati direktno narucivanje online nego preko glovo jer naplacuju dostavu i neke njihove troskove.
Da li moze super kartica da se ubaci pre narucivanja ili se to na kraju mora ubaciti?
Šta god da sam naručivala preko glova sa kojekakvim vaučerima ispostavilo se kao čista prevara i neisplativo.

Da li je neko naručivao preko ide Riso Scotti pirinač dugog zrna i kakav je? Može li se pripremati samo u slanoj varijanti ili može i u slatkoj?
 
Prosecan kupac krade bogu dane i ne treba mu vise od maksija.
Nisam ja ovde druze da radim posao za tebe i ispunjavam ti zelje. Podelio sam ono sto ja koristim dosta cesto za svoje potrebe i kao sto si video tesko da moze jeftinije od toga. Mislim da je maxi najbolja opcija za tebe jer druga resenja zahtevaju malo truda, a sto si pomenuo da ti ne odgovara.

Kazes da prosecan kupac krade bogu dane, ali istina je da prosecan kupuac nema vremena da zivka telefonom i pita za cenu svakog proizvoda i da se pogadja sa njima koliki je minimum komada za svaki pojedinacni proizvod. Ovakva opcija bi mozda jos i bila ok pre 15 godina, ali danas je besmislen nacin porucivanja.

Vise vremena bih potrosio na zivkanje zbog te neke eventualne ustede, nego sto bih zaradio satnicu za to vreme.
 
Da, to sa zivkanjem je stvarno deplasirano.
Ja sam mislio da ima sistem online porucivanja, video sam dugme koje dodaje artikal u korpu, pretpostavio da to radi, i sa limitiranom ponudom ne bi bilo i dalje lose za pravljenje zaliha, ako nekome trebaju artikli koji su u ponudi.
 
Maxi Online ti poklanja promo kod GKV1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 20.4 - 21.4.2024, a ukoliko poručiš u nekom od navedenih termina, dostava će biti besplatna! 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Moje poslednje iskustvo sa ELAKOLIJE/UNIVEREXPORT (https://elakolije.rs/)

Naručujem preko njih ponekad, ponekad idea ponekad maxi, zavisi gde su akcije koje meni više odgovaraju ili gde imam odgovarajući vaučer kod.

Pretposlednja narudžbina kod elakolije ,10.04 - javilli su se ljudi da će kasniti i kasnili su nekih sat i po. Dobro, moguće je usled neplaniranih zadržavanja ili problema, to mogu da razumem.

Sinoć sam naručio opet sa dostavom od 9-12h danas. Do 13:30 niko se nije pojavio niti zvao. Poziv korisničkom servisu je doprineo mom šoku da isti radi pon-pet do 15:30! Imate online dostavu subotom i nedeljom, ali nemate koga da pozovete ako se dostava ne pojavljuje? Neverovatno.

Pošto mi se smučilo da čekam a da ne znam hoće li ikada stići, oko 16h setim se da u mailu ima link za otkaz porudžbine. Klik na isti mi je rekao da broj narudžbenice nije dobar i da ista ne postoji. Kad odem na sajtu na poslednje porudžbine i odaberem ovu porudžbinu od sinoć, postoji dugme otkaži koje radi - tako da sam otkazao porudžbinu. Takođe sam poslao mailove nezadovoljstva takvim ponašanjem, a kao autoreply opet dobio info da korisnički servis radi pon-pet do 15:30!

Mislim da u skorije doba neću ponovo naručivati preko njih.

Takođe su mi se u jednoj njihovoj radnji pre par meseci žalili da nemaju dovoljno ljudi i da su im plate male i da odlazi sve više ljudi od njih, pa me ova današnja i prethodna situacija sve manje čudi iako sam i dalje šokiran.
 
Ja sam kod njih imao problem sa korisničkim servisom kada sam hteo da pomerim dostavu za 1 dan jer sam neplanirano morao da odem negde. Devojka iz korisničkog servisa prvo nije mogla da pronađe moj nalog u sistemu preko imena i mail adrese, pa je onda tek iz četvrtog pokušaja uspela da tačno ukuca broj porudžbine, i posle svega toga su me ipak zvali dostavljači tog dana da mi kažu da stižu za 5min iako je ona rekla da je porudžbina pomerena za sutra...

Sa samim dostavljačima nikada nisam imao problem, uvek je sve bilo na vreme i veoma su ljubazni ali verovatno zavisi i od dela grada pa ko vam zapadne...
 
Znači ovaj kupon od 1000din za maxi ide i sa free dostavom?
 
Ima i ovonk.jpg
 
meni su doneli juce 🤷‍♂️
 
Iskoristi promo kod ZKG1000 u vrednosti od 1000 RSD za porudžbine preko 5000rsd! Promo kod važi do 23.4.2024 i ukoliko proučiš, dostava je besplatna. 🎁 Poruči sa Maxi Online iz ponude koja kratko traje, ali čuva tvoj budžet. Dostavljamo sve što ti treba iz Maxi supermarketa na tvoj prag!

Pogledaj ponudu i obavi kupovinu u nekoliko klikova. 😊
Tvoj Maxi online
 
Danas je bila dostava iz Idee. Greškom su dva puta naplatili isti iznos, plaćeno je putem kartice.
 
Poklanjamo vam 1000 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici. 🎁📲🌸
Kod: 1000DFTH
Vaučer od 1000 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 6500 RSD ili više do 28.04.2024.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.
 
Promo kod od 1000 RSD!

Iskoristi promo kod CKT1000 u vrednosti od 1000 RSD za porudžbine preko 5000 RSD! Promo kod važi do 28.4.2024 i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga. Poruči sa Maxi Online iz ponude koja kratko traje, ali čuva tvoj budžet. Dostavljamo sve što ti treba iz Maxi supermarketa na tvoj prag!

Tvoj Maxi online.
 
Poklanjamo vam 800 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici.🎁📲
Kod: 800ERWE
Vaučer od 800 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 6000 RSD ili više do 30.04.2024
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poklanjamo vam 900 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici.🎁📲
Kod: 900BNMB
Vaučer od 900 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 6000 RSD ili više do 30.04.2024
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.
 
Nazad
Vrh Dno