Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Poruči za 8000 RSD plati 6800 RSD.
Poklanjamo vam 1200 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici.
Kod:1200NO
Vaučer od 1200 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 8000 RSD ili više do 23.01.2024.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Vaša IDEA online.
 
Poruči za 16000 RSD plati 13800 RSD. 🎁📲
Poklanjamo vam 2200 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici.
Kod: 2200VE
Vaučer od 2200 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 16000 RSD ili više do 23.01.2024.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Vaša IDEA online.
Uz vaučer od 2000 RSD poruči za 9000 RSD plati 7000 RSD.🎁📲
Poklanjamo vam 2000 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici.
Kod: LOJALNOST2000
Vaučer od 2000 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 9000 RSD ili više do 19.12.2023.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Vaša IDEA online.🎁📲
 
Poslednja izmena:
Ovaj LOJALNOST je do 19.12. prošle godine. Bar tako piše, ja mislim da sam ga tada koristio :oops:

Elem, da dodam u zbirku, iako je lošiji od ovde navedenih

1000LI na 8000din minimuma.
 
Jel beše ima negde maxi online gde se poručuje posudje na kupone?

A drugo posto imamo kupon 1000 din sa dostavom da se plati - jel ima i trenutno nešto od robe što ako se kupi daje bepsltni dostavu ? Kao ono plazma što je bila :) verovatno ne ali da pitam
 
^Što se posuđa tiče samo pretraži "kuhn".
 
Jel beše ima negde maxi online gde se poručuje posudje na kupone?

A drugo posto imamo kupon 1000 din sa dostavom da se plati - jel ima i trenutno nešto od robe što ako se kupi daje bepsltni dostavu ? Kao ono plazma što je bila :) verovatno ne ali da pitam
Nema, ponuda u maxi-ju je nikad gora.
 
Ako već nisi, još uvek nije kasno da iskoristiš promo kod i ostvariš uštedu na svoju online kupovinu! Unesi promo kod ZLPV500 prilikom naručivanja i tvoj račun će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna! 😊

Popust je moguće ostvariti na korpe iznad 4000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 21.1.2024. do kraja dana.

Želimo ti prijatnu kupovinu sa još većom uštedom!

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod PFS500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 28.1.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Verovatno i sada rade analizu da li ce im biti isplativije ako popust bude 500 bude na 4000 umesto na 3000din... Pa vec sta zakljuce tako ce da rade... Koproracija gleda samo profit...

Svakako ako uslov bude 4000 ja cu verovatno manje porucivati svakako.
Кад смо од 1000 дин купона за 300 дин куповине, дошли до 500дин купона за 4000 куповине.
По мени наручиваће само они који би и без купона наручили, па им дође као бонус, а не они који јуре уштеду. Ја рецимо, ако не купујем пелене, нема шансе да напабричим лимит!
 
Ja kupujem zato što mi donesu do vrata, uglavnom stvari koje su teške, misilim da mi je prosečna narudžbina oko 20kg, a imao sam i preko 40kg (voda, sokovi, mleko, isl.).

Za tu vrstu usluge bih poručio i da kupon nije u igri, dok sve kratkotrajne namirnice svakako kupujem lično... mada ni to nije nikakva garancija da dobijete sveže.
 
Sezona poklona još uvek traje!

Maxi Online ti poklanja kod NXGK1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 25.1 -28.1.2024.🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 4000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Кад смо од 1000 дин купона за 300 дин куповине, дошли до 500дин купона за 4000 куповине.
По мени наручиваће само они који би и без купона наручили, па им дође као бонус, а не они који јуре уштеду. Ја рецимо, ако не купујем пелене, нема шансе да напабричим лимит!

Pa mislim da se nas vecina i slozila za uglavnom ovo sto kazes. Kome znaci da mu donese jer ne moze da donosi to je ok. Plus kad su akcije tipa pcelice a da valja onda je ok i za nas ostale. Kad mi treba teza roba tipa pivo vino sokovi vode i sl za npr slavu i sl i onda je ok jer ti to donesu.
Ovako svakako ce imati manje prometa ali to je njihov stav. Ako im ne bude ok davace bolje uslove naravno
ps. ako im je i ovo ok nece jer nije njima cilj da mi ustedimo nego oni da imaju maksimalani profit. Ja verujem da ce imati manji profit jer ce deo nas kupovati u drugim prodavnicama. Opet kad se vidi sem Idea i Maxi niko ni ne pokusava da dobije klijente ikakvim popustima za online... Moguce da smo premalo trziste za online i da i dalje 99% prodaje ide u prodavnici direktno
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu za termine isporuke u periodu 26.1 - 28.1. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod KQB500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga za termine isporuke 26.1 - 28.1.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu za termine isporuke u periodu 26.1 - 28.1. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod ZLPV500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga za termine isporuke 26.1 - 28.1.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Sezona poklona još uvek traje!

Maxi Online ti poklanja kod NXGK1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 25.1 -28.1.2024.🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 4000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
Jel moze jos neko da proba da li mu radi ovaj KOD?
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-01-26 032244.png
    Screenshot 2024-01-26 032244.png
    40.2 KB · Pregleda: 28
Kod mene NXGK1000 ne važi za termine isporuke u nedelju, tj. primenjuje kod samo za najraniji jutarnji termin. Za termine isporuke u subotu se čini da je sve ok.
 
Kod mene NXGK1000 ne važi za termine isporuke u nedelju, tj. primenjuje kod samo za najraniji jutarnji termin. Za termine isporuke u subotu se čini da je sve ok.
Meni je prvo pravio problem i za subotu. U jednom momentu je prihvatio, a za nedelju prihvata samo od 8-10 što mi nikako ne odgovara.
Da li je sada taj kod utrošen ako ne odem na plaćanje? Neću da poručim pod ovim uslovima. Neću ga iskoristiti, piše da je važeći ali još nije primenjen.
 
Meni je prvo pravio problem i za subotu. U jednom momentu je prihvatio, a za nedelju prihvata samo od 8-10 što mi nikako ne odgovara.
Da li je sada taj kod utrošen ako ne odem na plaćanje? Neću da poručim pod ovim uslovima. Neću ga iskoristiti, piše da je važeći ali još nije primenjen.
Nije iskorišćen. Možeš kod više puta da unosiš i brišeš i neće ga registrovati kao iskorišćen, ako ne odeš na poslednji korak, tj. ako ne izvršiš porudžbinu.
 
Radi sada kod i za sutra. Spustio sam račun 4000>3000 sutra za 15:00 :)
Meni ne radi ni za jedan termin.Korpa od 4500din, koji god termin da izaberem kaze, kod vazeci ali jos nije primenjen.
Kao da ima veze sta je u korpi, ako je puno proizvoda koji su na popustu onda nece da doda i popust za kupon.
 
Nazad
Vrh Dno