Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

mislio sam da je neki bag. prvi put ovo vidim a dugo koristim aplikaciju.
Nije bag za odredjene delove grada je tako promenite adresu dostave np. stavite neku adresu u centralnom delu grada i eto svitermini su dostupni
Nije bag promenite adresu dostave na neku od centralnih opstina grada i eto svi termini su dostupni ili nemaju dovoljan broj ljudi ili im se neisplati da voze u neke delove grada
 
Poslednja izmena:
Nije bag za odredjene delove grada je tako promenite adresu dostave np. stavite neku adresu u centralnom delu grada i eto svitermini su dostupni
Nije bag promenite adresu dostave na neku od centralnih opstina grada i eto svi termini su dostupni ili nemaju dovoljan broj ljudi ili im se neisplati da voze u neke delove grada
Nemam ništa od toga što ću promeniti adresu na nalogu jer ne živim na Novom Beogradu nego na Zvezdari. Svakako neću otići na Novi Beograd da preuzmem porudžbinu.

Mislim da nemaju dovoljno radnika i da je to razlog.
 
Je li video neko taj Old Spice poklon "termos"?
 
Ja jutros da poručim, svi termini za naredni dan slobodni, ja odaberem, idem dalje, nikako da mi pokaže plaćanje, nego sve potvrda termina, ja ponovo, i ponovo i na kraju odustanem. Evo sad sam poručio za sutra ali ne od 8-10 kako sam hteo, nego od 19h. Rakovica.
 
Novi Beograd, nema problema sa terminima.

Nego primetio sam da online nema svih proizvoda, kojih inace regularno ima offline u radnjama.
To sam odavno uocio ali sad se setio da napisem, malo mi to bizarno.
Mada ima i obrnutih situacija, da nekih proizvoda ima samo online a nikad u radnjama.
 
Poklanjamo vam vaučer od 1500 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici! 🥳📲
Kod: ONLINE1500
Vaučer možete iskoristiti u periodu od 13.09-26.09.2023. uz minimalnu kupovinu od 6.000 RSD.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.

Vaša IDEA online.
 
Poklanjamo vam vaučer od 1500 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici! 🥳📲
Kod: ONLINE1500
Vaučer možete iskoristiti u periodu od 13.09-26.09.2023. uz minimalnu kupovinu od 6.000 RSD.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.

Vaša IDEA online.
Sa ovim vaučerom realno ima 25% popusta. Nije loše.
 
Da li imate iskustva sa reklamacijama neprehrambenih proizvoda na Maxi online? Konkretno radi se o Metalac posudju koje je propalo posle nekoliko meseci koriscenja.
 
Metalac emajlirano posuđe je za izbegavanje.
 
Da li imate iskustva sa reklamacijama neprehrambenih proizvoda na Maxi online? Konkretno radi se o Metalac posudju koje je propalo posle nekoliko meseci koriscenja.
Samo pronađi račun i reklamiraj obavezno. Verovatno će prihvatiti i online račun koji su ti poslali.
 
Maxi mi je ekspresno odbio reklamaciju. Obrazlozenje je isto koje daju vec dobro poznate prodavnice obuce u Srbiji, da je kupac kriv jer "nije adekvatno koristio".
Fotke posudja koje izgleda ovako posle nekoliko meseci koriscenja. Kaserole u svetlo plavoj boji su u pitanju.
Na kraju su fotke zelene kaserole koju sam stavio radi poredjenja, koja je stara 10-tak godina i kojoj ni danas ne fali nista, osim sto je sraf koji drzi drsku zardjao. Toliko o tome da nisam adekvatno koristio. Vidljivo je da sloj emajla na dnu posude ne samo sto je ispucao, nego je potpuno izgreban od pranja sundjerom, dok kaserola stara 10 godina koja je na isti nacin koriscena nema ni ogrebotinu.
Ukratko, ovo je kriminal i prodaja totalnog skarta od strane Metalca i Maxija.
 
Definitivno imaju neki problem sa dostavljacima, pretpostavljam da se nikome ne rade fizicki poslovi vise.
Termin bio 17h - 19h, stiglo pre 20ak minuta, oko 22h, nisam ni znao da rade toliko dugo posle 21h , vec se bio pozdravio sa dostavom za danas i kapirao sutra ce , ako i tad.
Izvinjavaju se, guzva kao, ludnica itd.

Ne znam btw kako neki od vas i daje dobijaju poklone, ja ih nisam video neka 2 meseca, ne znam ni sam tacno koliko, ali prilicno dugo, izgleda da sam na njihovoj shit listi hahah
A stizalo je bilo regularno pre toga svaki put, mislio sam da su prestali sa davanjem istih.
Nema veze, Maxi je za mene ipak i dalje no.1 (y)
 
Novi Sad, nema termina, sve popunjeno.

1694637118808.png


Ovo dosad nisam video, bice da ni ne voze za NS.
 
Maxi mi je ekspresno odbio reklamaciju. Obrazlozenje je isto koje daju vec dobro poznate prodavnice obuce u Srbiji, da je kupac kriv jer "nije adekvatno koristio".
Fotke posudja koje izgleda ovako posle nekoliko meseci koriscenja. Kaserole u svetlo plavoj boji su u pitanju.
Na kraju su fotke zelene kaserole koju sam stavio radi poredjenja, koja je stara 10-tak godina i kojoj ni danas ne fali nista, osim sto je sraf koji drzi drsku zardjao. Toliko o tome da nisam adekvatno koristio. Vidljivo je da sloj emajla na dnu posude ne samo sto je ispucao, nego je potpuno izgreban od pranja sundjerom, dok kaserola stara 10 godina koja je na isti nacin koriscena nema ni ogrebotinu.
Ukratko, ovo je kriminal i prodaja totalnog skarta od strane Metalca i Maxija.

Nama se desilo isto sa nekim okruglim plehom, isto Metalac i kupljeno je u Maksiju. Malo je ironično to što daju 10 godina garancije.
 
Definitivno imaju neki problem sa dostavljacima, pretpostavljam da se nikome ne rade fizicki poslovi vise.
Termin bio 17h - 19h, stiglo pre 20ak minuta, oko 22h, nisam ni znao da rade toliko dugo posle 21h , vec se bio pozdravio sa dostavom za danas i kapirao sutra ce , ako i tad.
Izvinjavaju se, guzva kao, ludnica itd.

Ne znam btw kako neki od vas i daje dobijaju poklone, ja ih nisam video neka 2 meseca, ne znam ni sam tacno koliko, ali prilicno dugo, izgleda da sam na njihovoj shit listi hahah
A stizalo je bilo regularno pre toga svaki put, mislio sam da su prestali sa davanjem istih.
Nema veze, Maxi je za mene ipak i dalje no.1 (y)
Imao sam i ja problem, i to dva puta, posto sam na poslu do 17 h, dogovrio sam se za dostavu jednom izmedju 08:10h i drugi put izmedju 10:12h misleci da preuzmu roditelji. U oba termina mi je tek javljeno tek oko 19h mi je javljeno da li zelim da mi se pomeri dostava za sutra u terminu koji nije precizno naveden vec recimo doci ce do 12h, pa ti sad cekaj....
Inace mislim da nije da nece da rade fizicke poslove, nego nece nijedne..Taj isti dostavljac ima veoma pristojnu platu, dosta vecu od "prosecne"
 
Odakle samo izvlačite ove informacije, u neobaveznom razgovoru mi se više dostavljača žalilo kako su loši uslovi, zato im i jeste tolika flaktuacija i stalni nedostatak radnika...
 
"Protos, post: 6972824, member: 11953"]
Da li su i vama odbili reklamaciju? Da li ste probali da reklamirate Metalcu?
[/QUOTE]
Ne. Nismo sačuvali račun i nismo ni znali da daju garanciju navodno 10 godina. Moraš dostaviti račun ako želiš da reklamiraš. Ako imaš račun, zapreti im inspekcijom.
 
Poklanjamo vam vaučer od 1500 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici! 🥳📲
Kod: ONLINE1500
Vaučer možete iskoristiti u periodu od 13.09-26.09.2023. uz minimalnu kupovinu od 6.000 RSD.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.

Vaša IDEA online.
Mislim da ovi kodovi uopšte nisu personalizovani i da može da ih koristi ko god hoće, iako piše da jesu. Trenutno Idea daje bolje popuste u odnosu na Maxi, a i dostava je besplatna.
 
Nisu, kodovi vaze, ja ih unosio za idea sa foruma. Onaj 1000 digital, tako nesto, jos vazi.
 
Inace mislim da nije da nece da rade fizicke poslove, nego nece nijedne..Taj isti dostavljac ima veoma pristojnu platu, dosta vecu od "prosecne"

Pa zato i kazem da nece da rade fizicke poslove, nije zbog male plate, dakle nesto drugo je u pitanju, inace to sam primetio i generalno kod kurirskih sluzbi u zadnje vreme, nemaju ljude i onda se ceka dugo na dostavu.
Mada ima i to, da nece da rade nikakve poslove, naglasio sam fizicke jer u slucaju Maxija oni bas moraju da tegle robu do vrata, za razliku od ostalih kurirskih sluzbi recimo, gde uglavnom ti kazu da sidjes do njih.
Pojedini i ne izlaze iz vozila, bukvalno je posao vozaca u pitanju a ne dostavljaca.

Hteo da pitam lika koji je dosao sinoc u cemu je fora, ali bio je mrtav i nije mu bilo do zivota pa sam odustao, ne znam kako radi Maxi tj. sistem dostave kako funkcionise ali nemoguce mi bilo da kasne toliko dugo sa dostavom jer se to nikada ranije nije desilo, meni barem, cak dodju ranije neki put pola sata, znaci ako je termin 17-19, dodju u 16:30 recimo, verovatno sad imaju svega par vozila, mozda cak i samo jedno, koje onda razvozi po celom Novom Beogradu, moguce i po celom gradu, ne znam, ne vredi mi o tome ni da razmisljam, tako je kako je, za sada.
 
Danas Maxi dostava donosi apsolutno sve proizvode koje smo naručili, što se odavno nije desilo.
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod LWMX500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 24.9.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Nazad
Vrh Dno