Šta je novo?

Najjeftiniji dvd+rw u Novom Sadu?

Video sam u Građanskom listu oglas za TDK koji je 18 dinara na komad, a 16 dinara na 100 komada u nekom od pasaža u Zmaj Jovinoj! Mislim da ćeš teško naći jeftinije od ovoga! E sad za tačnu adresu i telefon moraćeš da kupiš Građanski, pošto ja ovaj moj ne mogu da nađem!
 
Bilo pre nedelju dana u informatici (pored fakulteta) verbatima 4x za 70din...
Ranije je bilo onih primedisc ali sad ne mogu nigde da ih nadjem... Moracu da vidim kod uvoznika, ali oni su iz Subotice.
 
Sta se ovde trazi uopste?

DVD rezac ili DVD diskovi?
 
Valjda diskovi.
Bilo je na spensu ritek 2.4x dvd+rw po 35 din.
Uzeo sam 10 komada, ali ipak je to mnogo za mene,
a i spori su, za moj ukus.
Ako neko hoce par komada, nek se javi. :)
 
Ma DVD diskovi naravno...
Tomato: a gde je "Blic"?
Hvala!
 
AD je napisao(la):
Ma DVD diskovi naravno...
Tomato: a gde je "Blic"?
Hvala!

U centru, prekoputa spomenika Miletiću, pored hotela (Vojvodina, mislim da se zove), kao i na Spensu...
 
Sasa_NS je napisao(la):
U centru, prekoputa spomenika Miletiću, pored hotela (Vojvodina, mislim da se zove), kao i na Spensu...
Bio sam i tamo, Verbatim je oko 100 din a u Informatici
je 90 din.
.neo Znaš li gde ih još možda ima za 70 din?
Hvala!
 
Ne znam stvarno... Mora da je u pitanju bila neka akcija tog dana (nedelje)...
Ali cudno je to da sam samo tamo naisao na DVD-RW u slim pakovanju (i to Verbatim), jer svuda drugde DVD-RW diskovi (i Verbatim) su u onom debljem "jewel case"-u (i to po ~90 din :( )...
 
geiger je napisao(la):
Video sam u Građanskom listu oglas za TDK koji je 18 dinara na komad, a 16 dinara na 100 komada u nekom od pasaža u Zmaj Jovinoj! Mislim da ćeš teško naći jeftinije od ovoga! E sad za tačnu adresu i telefon moraćeš da kupiš Građanski, pošto ja ovaj moj ne mogu da nađem!

U pitanju je Media Plus u Dunavskoj 10 i ti TDK-i su sad 20 (kaze tip zbog toga sto je ojacao dolar u odnosu na euro).
Takodje imaju i DVD+RW-e pa otidji i pogledaj, vredi jer su dosta opskrbljeni.
 
Vrh Dno