Šta je novo?

Najgora igra koju ste igrali?

Venom je napisao(la):
pa da upravo to

vidish da si me do jaja shvatio :)

Da rezimiramo:

Radi se o sasvim subjektivnom misljenju gde se iznose svaciji stavovi i ukusi. Dakle, tebi je S-Sam nagori i tu je stavljena tacka. Ok! :) Dakle povlacim pitanje "zasto kad nije".

Pozdrav! :wave; cheers
 
lol...ladno me nisi nisi shvatio :))))

moj prvi post je u stvari bio za lika koji je isprozivao SSama kao najgoru igru.Iako mi se SS ne svidja on definitivno ne moze biti najgora igra...

OK?
 
Venom je napisao(la):
lol...ladno me nisi nisi shvatio :))))

moj prvi post je u stvari bio za lika koji je isprozivao SSama kao najgoru igru.Iako mi se SS ne svidja on definitivno ne moze biti najgora igra...

OK?


Ma zaboravi........:p



Ajd zdravo...cheers
 
Dosta njih, ali one koje su mi se zgadile, a ochekivao sam neshto su definitivno Diablo2 i Heroes4, i naravno sve Fife...
 
zagortenej je napisao(la):
dajem glas za fife ...

To majstore!!!
Kakve BRE fifeFX , SWOS je zakon...
 
team fortress, nba, fifa, evo 4x4, oni mali patuljci, mesavina simsa i lemmingsa...
 
Operation Flashpoint!

Dosao sam iz VJ i nalozen poceo da igram. Sto je najgore od svega, igra je 100% realna, ali isuvise teska. Zavrsio sam 8 ili 9 misija i nisam mogao vise. Ubila me je u pojam totalno. Zamsilite scenu: ja kao pretrcavam, cucim, lezim, puzim, krijem se kada odjednom sa 250m pogodi me snajper u glavu. Naravno situacija sasvim realna, ali u igri si suocen sa gomilom ogranicenja, tako da je igra nerealno realna. To je odlicna igra, ali ubedljivo najgora koju sam ikada igrao!
 
Sramoto jedna operation flashpoint je revolucionarna igra koja RULA....
 
za Kostamojan-a:

posto sam u istoj situaciji kao i ti, predlazem ti da probas Ghost Recon ali pre svega America's Army! I gra je neverovatna koliko je realna, jedino je smor sto moras ponekad biti konektovan da apdejtujes svoj skor (kada napravis vojnika, on stoji na serveru na internetu)
 
Sime je napisao(la):
Setih se:
7th Legion

Jel to ona glupava RTS u kojoj dobijas one karte s vremena na vreme!ako je to to-ocaj!


Kostamojan je napisao(la):
Dosao sam iz VJ i nalozen poceo da igram. Sto je najgore od svega, igra je 100% realna, ali isuvise teska....

U VJ ne pomazu kevlar&helmet :)


Moj glas ide za Commanche 1 do n, a bogami ni Warcraft3 se nije proslavio!
 
Pazi molim te WC3 se nije mnogo proslavio..hmm mislim da ti sam ne verujes u to sto si rekao...sta mu fali ODLICAN JE!
 
Setio sam se jos glupih igara!!!

Sve simulacije flipera i stonog fudbala!!!!!!!
 
close combat su upropastili posle treceg dela.
heroji 4 uopste nisu tolko razocarenje.
sta fali igri zombies sa amge to je sjajna igra.
 
Meni se heroes 4 uklapa najvise u fazon "cekas da se pojavi, kupis, trcis kuci da instaliras i..." dobro tu bih mogao da dodam da je bilo dosta interesantno upoznavanje sa igrom, novim stvarima u njoj, ali to je to! Uopste nije toliko za igranje kao hmm 3, jer bas i nema puno noviteta, samo su redukovali one najmocnije stvari a iskomplikovali one nevazne!
U stvari nije novitet, vec druga, losija igra!
Kao da zamenis starog ferrarija za novog juga.
 
kUdtiHaEX je napisao(la):
Pazi molim te WC3 se nije mnogo proslavio..hmm mislim da ti sam ne verujes u to sto si rekao...sta mu fali ODLICAN JE!
Ma posle 3 godine razvijanja i najavljivanja je izasla blago receno prosecna polu-3d strategija u kojoj su sve misije(uglavnom)iste tezine i isto dosadne.
Najzanimljivija stvar su one animacije na kraju kampanja.
Mnogo se vise ocekivalo!
 
Meni nezanimljive igre su FIFE, NFLovi, MADDEN-i, potezne strategije, Heroji i sl. igre sa ruznom grafikom *(inace, Dungeon Siege, Neverwinter, morrowind i ostale su perfektne)... ne kazem da su najgore, ali meni se ne dopadaju... Od igara koje volim *FPS*, mogu da kazem da nisam igrao one koje su lose, jer sam prvo citao preview, vidim ko ih radi i kakvi su skrinsotovi, pa ako je neka "brazilska pucacina" , onda ne igram uopste! Sto da trosim vreme... ? Isto tako, jedna od najgorih koja mi se zalomila, bila je Serious Sam 2... UZAS!
 
Ufretin je napisao(la):
Nadam se da NFS6 nece biti razocarenje!


Seca li se ko igre Street Rod I ??? E pa ja sam jedva cekao dvojku i puno sam se razocarao. Ideje su bile dobre ali realizacija nikakva.

Isto tako me razocarao (nemogu bas reci igra) Need For Speed - Motor City koji je bio radjen upravo na uzoru na street rod (imas garazu, kupujes i doradjujes polovnjake, stelujes motor, menjac.......). Trebalo je da se sve dogadja tipa 60-70-80-it. Ne znam atcno, ali sam se veoma razocarao kada sam cuo da nece biti single player igre vec da ce moci da se igra iskljucivo preko interneta. Jos to nisam prezalio.

Poz! :wave;
 
byMaX je napisao(la):
Meni nezanimljive igre su FIFE, NFLovi, MADDEN-i, potezne strategije, Heroji i sl. igre sa ruznom grafikom *(inace, Dungeon Siege, Neverwinter, morrowind i ostale su perfektne)... ne kazem da su najgore, ali meni se ne dopadaju... Od igara koje volim *FPS*, mogu da kazem da nisam igrao one koje su lose, jer sam prvo citao preview, vidim ko ih radi i kakvi su skrinsotovi, pa ako je neka "brazilska pucacina" , onda ne igram uopste! Sto da trosim vreme... ? Isto tako, jedna od najgorih koja mi se zalomila, bila je Serious Sam 2... UZAS!

Chitanje opisa i preview-a ne mogu biti kompetentno merilo uvek. Ja sam, recimo, prochitao vishe navedenih za The Thing, chak sam pitao ovde ljude kakvi su utisci jer u principu volim igre tipa Resident Evil From Dusk 'till down (ako se tako pishe:) ), i nakon sht sam je video i na svom rachunaru...FX ctp;
Deinstalacija i brisanje vcd fajla je protekla bez ikakvih emocija!:D
 
Nazad
Vrh Dno