Šta je novo?

Najbolji - najrealniji Pinball (fliper)

Bane R

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
03.07.2000
Poruke
6,762
Poena
800
Nije bitno da li je popularan, lep, skorijeg datuma. Bitno je samo da je što realniji. Koji je to :)?
 
Koliko se ja secam YelowTaxi od firme Empire,e sad da nije svez,nije.Ne znam da li je ista dobro na tu temu kasnije izlazilo.
 
Fantastic Jurney. Bio je lep... a realan... pa loptica pada na dole, dovoljno realno? :)
 
fantastic journey,big race,timeshock,the web-fantastic journey(poslednji iz pro pinball radionice) je izasao pre 5 godina i sve je smejurija u odnosu na njega....
 
Virtual Pinball, http://irpinball.ztnet.com/, besplatan. Ima i mnooogoo simuliranih stolova, što stvarnih što izmišljenih. Ima i dizajner za stolove...
 
Jos jedan glas za Fantastic Journey. Stvarno najbolji.
 
[Mancha] je napisao(la):
Addiction Pinball je najbolji i najpregledniji koji sam igrao, ima dve table (Worms i nesto sa kolima), jasan je, a opet dovoljno kompleksan

Baš tako. Šteta što nema neka novija verzija. A i ova stara se ne treba stidjeti čitave konkurencije.
 
Floyd je napisao(la):
fantastic journey,big race,timeshock,the web-fantastic journey(poslednji iz pro pinball radionice) je izasao pre 5 godina i sve je smejurija u odnosu na njega....

Apsolutno se slazem! Sto je najgore bilo je u Nusicevoj da se kupi komplet original za 600 din i dok sam je ja smislio TRT....
 
Bane® je napisao(la):
može li nekako Dixieland da se pokrene?
Nemam taj, imam svega 5-6 modela, nisam par godina koristio program.
 
Uf...Adiction pinball, koliko mi je samo vremena svojevremeno oduzeo.Jos kad se igra u drustvu, zaista opravdava svoje ime.
 
nisam igrao FJ ali mi je -the web- ubedljivo najjaci fliper koji sam u zivotu igrao(i koji sam najvise igrao)
 
Pure pinball je extra fliper sa nevjerovatno realnom grafikom ujedno i veoma zahtjevnom,mislim da je madjarska igra ima tri stola i odlicnu muzicku podlogu ,preporuka u svakom slucaju . Poz.
 
Empire-ov "Big race over Usa".
 
Poslednja izmena:
Pro pinbal: the web ubedljivo najbolji
 
Vidim da je vec bilo :), ali moram i ja da guknem: fantastic journey!
 
Aman ljudi, dovoljno je reci PRO Pinball serijal i GOTOVO. :D
 
Vpinmama, visual pinbal, malo prckanja po netu i eto SVIH filipera koji su ikad napravljeni (pravih mashina, iz fliperana) Nisu bash svi sjajni za igru, ali Zona Sumraka, Adams Family,Demolition Man,Tales From Arabian Nighs, Whitewater,Twister,Dracula,Freddy,Indijana Jones,FunHouse,Dangeoun And Dragons etc su sasvim ok uradjeni i igranje je "kao pravo"....
 
Ja imam osjećaj da je svako samo po jedan probao pa sada svaki cigo svog konja hvali. Ja sam igrao Addiction, Roll em Up i Daytona pinball. Od njih je ubjedljivo Addiction najbolji.
 
Pure pinball je najrealniji fliper ikada i razlikuje se od drugih po tome sto je uradjen u potpunom 3D okruzenju, pa je za njegovo igranje u full potrebna malo bolja graficka.
PRO Pinball serial (4 flipera) je na drugom mestu. A redosled po kvalitetu za mene je TimeShock, The WEB, Fantastic Journey, Big Race. Inace u Beogradu je bilo da se nadje original trilogija pro pinball (prva tri) za nekih 700-800 kinti sto bi svaki ljubitelj trebao da ima.
poz
 
Bane, ljubitelj sam flipera i retko koji da nisam probao. Po meni Addiction Pinball od Team 17 (cuvene firme jos od Amige ) sigurno znas, nema ravna po fizici kretanja lopte i opste atmosfere. Jeste da je star ali jos uvek neprevazidjen. Tu je i konverzija skrolujuceg 2D flipera SLAMTILT sa AMIGE takodje iz iste kuhinje a po zaraznosti igranja ni jedan se ne moze meriti bez obzira na grafiku i na 3D okruzenje.

POZ
 
Nazad
Vrh Dno