Šta je novo?

Najbolji 2.1??

Paja

Čuven
Učlanjen(a)
05.08.2000
Poruke
863
Poena
619
Pitanje je sledece: koji je najbolji (mislim na kvalitet zvuka, pre svega) 2.1 zvucnicki sistem koji moze da se kupi (kod nas)?

Trenutno koristim Altec Lansing AL-621 i nemam primedbe na zvuk (uzimajuci cenu u obzir!!), ali mi nedostaje makar jos jedan audio ulaz (621 ima dva i oba su ukljucena sve vreme).

Kada vec pitam o 2.1 zvucnicima da li je neko cuo sledece modele Altec Lansinga: CS21 i, posebno, MX-5021 (za MX-5021 ne mogu da nadjem podatke o broju ulaza).

Od onoga sto sam (do sada) nasao, Creative MegaWorks THX 2.1 250D mi deluju najsolidnije, a imaju i 1 digitalni i 2 analogna ulaza (sto bi mi zavrsilo posao)...
 
621 imam i zadovoljan sam zvukom, cuo sam ali na kratko MX-5021 i nisam se bas nesto odusevio. Ni jedan komplet koji sam nasao kod nas se ne moze uporediti sa Yamaha 2.1 sistemom koji jos uvek cuvam ali ga vise ne koristim na kompu jer mi se ne uklapaju beli zvucnici sa crnom bojom svega ostalog. :)
 
Znaci u principu bolje zvuci stari dobri 621 od 5021 ? (zanima me posto se ja dvoumim izmedju doticnih...)
 
Harman-Kardon (oznaka: nemam pojma)

Cena, prava sitnica: oko 240 Eura.

Plati pa slusaj.
 
Vule je napisao(la):
Harman-Kardon (oznaka: nemam pojma)

Cena, prava sitnica: oko 240 Eura.

Plati pa slusaj.

Ideja je da slusas, pa (ako ti se svidja) platis :)
 
Vule je napisao(la):
Naravno, ja sam ih slusao, svideli su mi se, ali ih nisam platio :D

A da li ti HK imaju i neko ime (da ne kazem oznaku)?
Moze i link da ne lutamo...
 
Paja je napisao(la):
A da li ti HK imaju i neko ime (da ne kazem oznaku)?
Moze i link da ne lutamo...

Nemam pojma za oznaku :S:

Otici cu u sutra da pogledam i poslusam jos jednom, pa cu da ti kazem.

Pozdrav!
 
Uzmi slobodno megaworks zvucnici su vrh
 
Nazad
Vrh Dno