Šta je novo?

Najbolje PC vožnje

kriket

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2008
Poruke
1,264
Poena
360
Kako nisam u toku sa aktuelnim racing igricama za PC, molim za predloge najboljih "vožnji" po vašem mišljenju! U obzir dolaze svi žanrovi, rally, moto, formula1, dtm, gt i sve ostalo što postoji :)

Pošto postoji gomila igrica, molim samo za predloge koje je neko baš baš (za)voleo.

Ja sam voleo stari Sega Rally, MotoGP, Colin McRae Rally, Midtown Madness, Twisted Metal (nije baš racing:) dok recimo Nascar nisam voleo a Need for Speed su mi bili nekako bezlični (bar oni koje sam probao). Tražim neke nove vožnje sa harizmom.

Probao sam novi Sega Rally Revolution i lepo izgleda ali je suviše težak za igranje preko tastature, a volan nemam. Suviše su osetljive komande i auto samo leti levo desno po stazi. Verovatno bi se sa volanom i pedalama moglo lepo igrati ali eto, bolje bi bilo da je više arkada (kao originalni Sega Rally) a manje simulacija.

P.S. E da obožavao sam i stari dobri Moto Racer :)
 
Poslednja izmena:
Flatout kec. Nije nov ali je ekstra dobra igra. Izazovna, nije preteška, i po meni mnogo bolji osećaj vožnje od bilo kog NFSa u zadnjih 10 godina. Flatout 2 mi nije nešto legao.

Malo je preistorijsko ali je isto divna igra. SW Episode 1 racer. Meni lično mnogo bolji od Wipeoutova.

A što se novih tiče... Pa TDU!
 
Kako nisam u toku sa aktuelnim racing igricama za PC, molim za predloge najboljih "vožnji" po vašem mišljenju! U obzir dolaze svi žanrovi, rally, moto, formula1, dtm, gt i sve ostalo što postoji :)

Pošto postoji gomila igrica, molim samo za predloge koje je neko baš baš (za)voleo.

Ja sam voleo stari Sega Rally, MotoGP, Colin McRae Rally, Midtown Madness, Twisted Metal (nije baš racing:) dok recimo Nascar nisam voleo a Need for Speed su mi bili nekako bezlični (bar oni koje sam probao). Tražim neke nove vožnje sa harizmom.

Probao sam novi Sega Rally Revolution i lepo izgleda ali je suviše težak za igranje preko tastature, a volan nemam. Suviše su osetljive komande i auto samo leti levo desno po stazi. Verovatno bi se sa volanom i pedalama moglo lepo igrati ali eto, bolje bi bilo da je više arkada (kao originalni Sega Rally) a manje simulacija.

P.S. E da obožavao sam i stari dobri Moto Racer :)


Probaj test drive unlimited, flatout 2, moto gp 2007 naravno, gtr2 spada u simulacije malo je teska, colin mcrae dirt ako ti se svidi nije nesto... probaj i novi nfs pro street dosta se razlikuje od starih... sad uskoro treba da izadje race driver grid... za f1 nemas nista na pc-u posle on f1 championship 99-02... ali ima dosta modova, npr za gtr2 postoji mod za f1... al je upravljanje uzasno...
 
TrackMania Nations Forever, može besplatno da se skine sa Steama a radi i u singlu.
 
Ranijih godina,

- Midtown Madness ( I, a i drugi deo )

- NFS Underground,
- Pa dvojka NFSU.

- TDU.

- Richards Burns Rally.

Ne bi da pravim listu neku, ali ovo je meni bilo onako, medju najboljim.
 
Ja sam obozavao jednu verziju F1 pre desetak godina. Nadam se nastavku.
 
Hm hm, owaj RD:Grid obecjawa...:)
A ostale,TDU(na stranu bugovi i zhivci) NFS MW, Underground 2... Hm... Ne mogu da se setim wishe...
 
Ajd nek neko objasni koja je razlika, jel su to razlicite igre...

Race
Gtr2

i od cega je skraceno gtr2, i koja je bolja, jel su obe simulacije...
da znam sta da uzmem...

poz
 
Flatout 1, GTR2 (ako preferiras simulacije i kojim slucajem imas volan).
 
po meni najbolje voznje su:
GTR
GTR2
GT Legends
Colin 3
Race The WTCC i njen kobajagi nastavak Race the WTCC 2007
NFS Porsche Unleashed

Ps-Moram da se dopunim :D,sad sam probao GRID demo i extra mi je mad aje auto malo previse upravljiv i zalepljen za put iako su iskljucene sve asistencije,ali zato je ovo jeos demo,nadam se da ce to popracviti:D
 
Poslednja izmena:
Rally Masters... kao vino... :)
 
ako zelite simulaciju neceg. Probajte LFS (Life For Speed) vjerujte mi necete se pokajat ako ste stvarno dobar vozac.
 
Ufff, ovo je nezgodno pitanje... Iako sam zakleti PC-jevac, moram da priznam da su konzole majka sto se tice voznji. :d Dakle, Gran Turismo serijal i Forza 1 i 2 bi bili prva dva mesta, al' posto ne moze, onda cemo ovako:

1. Colin McRae serijal
2. Need For Speed Most Wanted i Carbon ( sranj*e su, znam, al' su i dopadljive :d )
3. Flatout 2
4. RACE - The WTCC Game
5. GT Legends
6. Toca 3
7. ....zaista mi vise nepada nista na pamet. :p Ako se setim, dodacu...
 
Koliko ja znam Driver 2 nije izasao za PC.
 
kec jeste, za dvojku stvarno ne znam. prije mjesec dana sam našao na netu driver 1, ubijam se od igranja :banana:
 
ProStreet sa svim pomocima iskljucenim i difficulty na "king"

pored toga trackmania forever (ili nations, ali sad svi voze ovu novu)

ostalo manje vise nije vredno cimanja. Mozda NFS MW ali to je bas teska arkada mada mi se svidela. Ostalo sve su ili limenke koka kole na tockovima ili limeni vozovi na sinama.

GTR2 priznajem nije losh al je naporan i dosadan.
 
race,
gtr2,
gtr,
toca 3,
toca 2,

ovo samo ako imas volan,
mada moze i na tastaturi ali to je onda mazohizam :D

ako nemas tastaturu

NFS, meni su svi serijali dobri kao arkadice,
Colin McRae 4.
 
Poslednja izmena:
Richard Burns Rally.

Nista slicno, ma ni priblizno neces naci.
Samo je potrebno malcice vezbe.
 
ProStreet sa svim pomocima iskljucenim i difficulty na "king"

pored toga trackmania forever (ili nations, ali sad svi voze ovu novu)

ostalo manje vise nije vredno cimanja. Mozda NFS MW ali to je bas teska arkada mada mi se svidela. Ostalo sve su ili limenke koka kole na tockovima ili limeni vozovi na sinama.

GTR2 priznajem nije losh al je naporan i dosadan.


A Test Drive Unlimeted? Ja davno nisam igrao tako dobru voznju. :type:
 
Pa najbolji reli je definitivno Richard Burns po realnosti a po igrivosti Rally Championship 2000 i Colin McRae serial, arkadna vožnja Grid i Need for Speed svi delovi.Test drive je veoma dosadna vožnja nekako je previše GTA :)
 
Odlican je i Test Drive Unlimited, kako njega zaboravih :lupko:
 
Live for Speed ubedljivo najrealnija voznja :wave: Ko je jednom proba online zarazen je za svagda :whip:

[YOUTUBE]hFmfWgnLEw0[/YOUTUBE]
 
jer ce izci GT za pc ,,posto je GT5 izaso samo za ps3
 
Nece ni za 100 godina ;) mada bi voleo!
 
Pa najbolji reli je definitivno Richard Burns po realnosti a po igrivosti Rally Championship 2000 i Colin McRae serial, arkadna vožnja Grid i Need for Speed svi delovi.

Bas zbog realnosti RBR-a, kad naucis da vozis, postaje 10x zanimljiviji od svega sto si naveo.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno