Šta je novo?

Najbolje PC vožnje

Probaj RACE 07, ima dtm, formulu ,....... ponasanje vozila je izuzetno !!
 
Za mene Colin McRae 2 i 2005, pored nje i Toca Race Driver 2
 
@perce
majke ti ...... tu su alfa, bmw, turisticki sampionat, znam da to nije sto i dtm,ali sta si se vezo, igra je odlicna to je bitno !!
 
posto mislim da su arkade gubljenje vremena necu ih pominjati, mada onda ti ovo nece puno znaciti jer ti treba volan, ali eto za svaki slucaj ako nisi cuo za netKar PRO...

da ne otvaram drugu temu: iRacing izlazi u junu, trenutno je u fazi testiranja (beta)...
neznam tacno koliko ce traziti mesecno ali znam da im necu nista dati jer mislim da uzimaju vise nego sto zasluzuju...
 
Sacekaj GRID, Ovo Sve Ostalo Je Smjesno Skini Demo Instalaciju Sa Gamespota I Bit Ce Ti Sve Jasno.
 
ubedljivo najbolje Coin Mc Rae 2 i test drive unlimited
 
meni jako zabavna bila NFS Most Wanted, bila je to prva igrica koju sam odigrao do kraja nakon dugo godina :). Toliko me je držala.

I FlatOut 2 mi je odlična, i manje zahtevna od NFS MW-a mislim

Juiced mi je bila jako dobra ali teška za igrati na tastaturi.
 
Race Driver Grid,
je trenutno moj favorit.
 
Live for speed definitivno. Tu i tamo Colin 2. Richard Burns je daleko od realnog. Jedino je realno teška za igranje.
 
NFS 1. deo i Porsche Unleashed, CMR, Rally Trophy, Toca... RD GRID instalacija u toku...
 
Poslednja izmena:
Najbolji osecaj voznje, ubedljivo, je u Rally Mastersu,
dok mi je sve ukupno najbolja igra - voznja NFS Porshe Unleashed.
 
NFS Underground,ako volis realne ne prikosnoven je BMW imas samo jednu stazu ali je tako realno uradjena da je to strasno,od izlaska sunca do kise kada pada.stvarno sve preporuke!
 
Nazad
Vrh Dno