Šta je novo?

Najbolje igre u 2013-oj godini

1)Tomb Raider(ubedljivo za mene)
2)Hitman Absolution
3)Brothers: A Tale of Two Sons
 
Za mene to je Project Reality mod za BF2. Zvanicno je izasao iz bete ove godine.
 
Nigde nisam rekao da me je bilo šta oduševilo. Ako pitaš šta bih izdvojio kao pozitivne strane - grafika je sjajna, Trevor je verovatno lik godine, mehanički je dosta sređeniji od IV, heist misije...

stvar je u tome da ti nisi nista rekao.I dalje stoji da je igra razocarenje (pozitivno,negativno) godine.I ne moj sa dovodis u zabludu ljude koji nisu igrali igru,mada ima dosta do izlaska na pc
 
Poslednja izmena:
Iskreno verujem da ce biti bolji od predhodnog. Inace, zna li se odokativno kada ce izaci za PC?
 
Njep, nisu ga ni zvanično najavili. Mada, ja kontam da će reći: "E, za mesec dana će vam GTA na Steam store, aj ćao"
 
Moja lista za PC

1.Assassins Creed 4
2.Tomb Raider
3.NFS Rivals
4.State of Decay
5.Star Craft 2 HOTS
6.Metro Last Light
7.Battlefield 4
8.Neverwinter
9.Mortal Lombat Komplete edition
10.Grid 2

Dota 2 mi je vise iz 2012
 
Posto vidim da je medju najcescim najboljim igrama Metro Last Light, interesuje me da li igrati samo tu igru ili je pozeljno i Metro 2033?
Zapravo, koliko su oni povezani u sustini?
 
Ja sam dotu svrstao cisto jer je zvanicno izasla u 2013..
 
Zar nije pametnije da se napravi lista pa da se glasa a ne ovako samo da se citaju licna misljenja, do kraja godine cemo imati "pobednika" tako ...
 
Ne bi bilo lose, s tim sto bi bilo dobro da se u glasanje ubaci i opcija-ni jedna.
Inace, po meni je Don`t Starve igra godine, ipak mi je bolja od Metro LL
 
Poslednja izmena:
Posto vidim da je medju najcescim najboljim igrama Metro Last Light, interesuje me da li igrati samo tu igru ili je pozeljno i Metro 2033?
Zapravo, koliko su oni povezani u sustini?

Mnogo je pozeljno da se pre odigra ceo Metro 2033
I to bas igra, knjiga je prica vise za sebe
 
OK, fala druze za info. Cim ufatim malo vremena idem na metro serijal, i to iskljucivo SP :)
 
The last of us
Brothers: tale of 2 sons (iznenadjenje godine)
BNW- ekspanzija za Civ
 
Lol, ladno je neko pratio taj treš award šou :) Kako li su ovaj put uspeli da ga organizuju bez CoD-a, kapiram da im je budžet sasečen na trećinu maksimum :d

Malo zbog award-ova, malo više zbog novih detalja o Witcher 3, Division, Titanfall, Broken Age :)
 
Titanfall, Division? Treba nam još multiplej šutera...plus Destiny, plus CoD novi, pa Battlefieldovi možda...Isuse. A to je samo ovako, na prvu, ko zna šta će sve izlaziti naredne godine...
 
Mi PC igrači se ne bunimo, samo neka igre izlaze. Naćiće se ko da ih igra. Nismo kao neki što samo ekskluzive igraju zbog privrženosti brendu.
 
Titanfall, Division? Treba nam još multiplej šutera...plus Destiny, plus CoD novi, pa Battlefieldovi možda...Isuse. A to je samo ovako, na prvu, ko zna šta će sve izlaziti naredne godine...

Kakav će Division imati kvalitet gameplay-a to još ne znamo, ali znamo da je grafički najlepši naslov do sada viđen i barem zbog toga zavređuje pažnju, pored toga po meni svaka Ubi igra zavređuje pažnju u poslednje vreme pošto su sa poslednjim naslovima digli produkcijski kvalitet i vratili se na neke stare staze slave. Što se tiče Titanfall-a, on može ponuditi ono što je cod nudio dok se nije konačno srozao, a to što cod već postoji nije nikakav argument, pošto bi za gaming industriju da kao takav kakav je u poslednje vreme ni ne postoji.
 
Najveca razocarenja u ovoj godini:Tomb Raider(bez premca) i BF4(ocekivano).Najbolje igre: Path of Exile i Metro:Last Light.

Ovakvo misljenje sam samo od tebe procitao/cuo. Svi hvale igru redom, i meni je fenomenalna (verovatno igra godine) al nisam mnogo ni igrao igara ove godine.
 
Pokusao sam, I opet me rokne onaj tip :(

Ima negdje u opcijama da ukljucis da ti prikaze tacno koje dugme moras da pritisnes, pogledaj u gameplay opcijama, ja se sjecam da sam tako presao mislim da F netreba da se pritisne nego nesto drugo, pisat ce ti kad to ukljucis kao sto rekoh.
 
Ima negdje u opcijama da ukljucis da ti prikaze tacno koje dugme moras da pritisnes, pogledaj u gameplay opcijama, ja se sjecam da sam tako presao mislim da F netreba da se pritisne nego nesto drugo, pisat ce ti kad to ukljucis kao sto rekoh.

Bilo je to ukljuceno, znam za to. Inace u pravu si, ne treba f da se pretiska u trenutku kad se larica otima za pistolj sa onim likom :d nego E :D Konacno predjoh taj deo -.- hahaha U svakom slucaju hvala svima na pomoci! :) odoh da nastavim igru o/
 
Nazad
Vrh Dno