Šta je novo?

Najbolje igre 2014-te godine?

Celitano

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
29.12.2014
Poruke
81
Poena
59
Primetio sam da nema ovakve teme na forumu. 2014-ta je iza nas, koje igre su po vama obeležile prošlu godinu?
 
Heartstone
Warlords of Draenor
 
1. mesto dele Wolfenstein The New Order i Divinity Original Sin
2. mesto Wasteland 2
3. mesto Alien Isolation
 
1. Alien: Isolation
U životu se nisam tolku usro zbog neke igre.:D

2. Wolfenstein
3. DA Inquisition
4. Dark Souls 2

Mnogo mršavija godina od prošle ali ipak je bilo finih igara.
 
Poslednja izmena:
1) Dragon Age Inquisition
2) Wolfesntein
3) Divinity Original Sin
 
Nema ih...
 
1. Valiant Hearts the great war
2. Talos
3. Sherlock holmes crimes and punishement
 
1. Dragon Age: Inquisition, odličan i ogroman RPG, najbolja igra koju je BioWare napravio u poslednje vreme
2. Thief (4), igra koja je dokazala da i danas mesta za staromodne šunjalice i uspela da posle 10 godina pauze vrati Thief serijal na AAA scenu
3. Assassin's Creed Unity, po meni rame uz rame sa dvojkom i Black Flag, na žalost stanje u kojem je igra puštena u prodaju i pljuvačina koja je usledila su učinili svoje
4. Shadow of Mordor, odličan akcioni RPG i prva dobra LotR igre nakon dosta godina, najprijatnije iznenađenje ove godine
5. Wolfenstein The New Order, prvoklasna old school pucačina
6. Far Cry 4, neverovatno zarazan open world FPS
 
Poslednja izmena:
Budući da sam u prethodnih godinu dana obrnuo samo Dragon Age: Inqusition i to u poslednjoj nedelji decembra, onda Dragon Age: Inqusition.
 
1. Wolfenstein
2. South Park The Stick of Truth
3. Alien: Isolation
 
Wasteland
Divinity Original Sin
Titanfall (u MP kategoriji)
 
bar da ima neko glsanje pa da vidimo rezultate.ovako prilicno besmislena tema :(

jedino sam tomb raider i Valiant Hearts: The Great War presao do kraja pa eto njih predlazem :)
 
Nije baš da ih ima malo, ali moji kandidati su: Isaac: Rebirth, Shovel Knight, Our Darker Purpose, Wolfenstein, Divinity Original Sin, Alien: Isolation i BattleBlock Theater.
 
1. Dragon Age: Inquisition, odličan i ogroman RPG, najbolja igra koju je BioWare napravio u poslednje vreme
2. Thief (4), igra koja je dokazala da i danas mesta za staromodne šunjalice i uspela da posle 10 godina pauze vrati Thief serijal na AAA scenu
3. Assassin's Creed Unity, po meni rame uz rame sa dvojkom i Black Flag, na žalost stanje u kojem je igra puštena u prodaju i pljuvačina koja je usledila su učinili svoje
4. Shadow of Mordor, odličan akcioni RPG i prva dobra LotR igre nakon dosta godina, najprijatnije iznenađenje ove godine
5. Wolfenstein The New Order, prvoklasna old school pucačina
6. Far Cry 4, neverovatno zarazan open world FPS

Ko da si mene pitao!!!

Pogotovo Thief 4! Kakva old-school igra! Perfekcija!

Ovaj post bi trebalo svake dvije stranice citirati. Ono, da se ne izgubi!
 
Poslednja izmena:
1. DA:I, meni najbolja igra ove godine!
2. FarCry 4, veoma zarazan SP, zabavan kao I trojka, neki likovi su malo rtd, ali nema veze, igra je super...
3. Watch Dogs, svidja mi se svet hakovanja, prica mi uopste nije losa, a MP uopste nije los, I iskreno uzivam u igrici...
 
Nikad lošija godina. Ništa novo ništa orginalno. AAA naslovi smeh. Ne znam šta bih izdovojio a da mogu da kažem "E sećaš se 2014 izašlo to i to"

Najpozitivniji utisak ostavili:
Divinity, South Park i Wolfenstein.
 
1. South Park : The Stick of Truth
2. The Vanishing of Ethan Carter
3. Alien : Isolation
 
Dark Souls 2, Wasteland 2, Divinity: Original Sin, Elite, South Park, The Last of Us Remastered, Crimsonland PS4 Edition ( :d )


Bez posebnog redosleda. Garant sam nešto zaboravio, ali duga je bila godina.
 
1) Dark Souls 2
2) Hearthstone

Nije bilo puno dobrih naslova, bice valjda bolje ove godine. :D
Od GTA V (pc), Dying Light, The Division, The Witcher 3: Wild Hunt ocekujem bas bas mnogo. :D
 
Dark Souls 2, Wasteland 2, Divinity: Original Sin, Elite, South Park, The Last of Us Remastered, Crimsonland PS4 Edition ( :d )


Bez posebnog redosleda. Garant sam nešto zaboravio, ali duga je bila godina.

Jes ti upšte odigrao Divinity? ne secam se da sam te video na temi na forumu, a znam da gotivis ovakve igre..?


4ME

Divinity, nesto overall najbolje u zadnjih par godina.
Titanfall, najboljesniji polu-arena shooter takodje u poslednjih par godina.
Wolfenstein the new order, best back to roots
Alien Isolation, e tako se pravi igra.

@Kellhus
reci mi da li postoji neki lame ass nickname generator ili uspes sam da smislis tako reprezentativne nadimke?
 
Thief 4 najjaca igrica ikada, slava joj. Kellhus dobrodosao nazad. ;)

Evo da se uozbiljim, po meni je igra godine bez sumnje Divinity: Original Sin.

Mogli bi neko glasanje da stavimo.
 
Šta će vam glasanje, svima je jasno da Thief 4 nema konkurencije :D
(za fail godine)

Ozbiljno, rekao bih da se Alien Isolation najčešće spominje u temi.
 
Jes ti upšte odigrao Divinity? ne secam se da sam te video na temi na forumu, a znam da gotivis ovakve igre..?


4ME

Divinity, nesto overall najbolje u zadnjih par godina.
Titanfall, najboljesniji polu-arena shooter takodje u poslednjih par godina.
Wolfenstein the new order, best back to roots
Alien Isolation, e tako se pravi igra.


Naravno da sam odigrao, i jedan sam od začetnika hajpa oko te igre :) Ali samo igranje nisam mogao da krenem neko vreme zbog posla, a u temi se u tih par nedelja nagomilalo suviše otkrivalica i spojlera za moj ukus, pa nisam ni čitao šta se sve pisalo da ne dođem u situaciju da iskvarim sebi igranje.
 
Pored navedenih i poznatih (Wasteland 2, Divinity OS, Alien Isolation, Wolfenstein) dodao bih i Banner Sagu, Valiant Hearts,Transistor i Shovel Knight ali u nekoj "zasebnoj" indie kategoriji, bez nekog posebnog redosleda...
 
Zaista losa godina pogotovo sto gta v nije izasao za pc ali neka bude ultra street fighter 4 iako nije kompletno nova igra.
 
Nazad
Vrh Dno