Šta je novo?

najbolja igra 2012

Dmc (devil may cry),definitivno!!! :)
 
Mora neki stucnjak da kaze koja je najbolja, neko ko ima 300 godina gejming staza...
 
Ne treba da bude strucnjak za igre, treba samo da ima 300 godina slobodnih zarad ubedjivanja drugih kako je on bas u posedu te informacije, koja je ta. Najbolja.
 
nijedna igra u 2012 nije dobra, a kamoli najbolja :)
 
nijedna igra u 2012 nije dobra, a kamoli najbolja :)

Cuti tu nisi igrao Walking dead :D
Sad kad imas dobar gamepad sad raspali :D

Dakle uz Walking dead izdvojio bih Dishonored i Darksiders 2..
 
Poslednja izmena:
Zar ovu temu vec nismo imali na benchu?

Anyway, mog glas ide The Walking Dead-u. Drugo mesto zauzima Dishonored, a trece... verovatno Max Payne 3, mada me nije nesto preterano odusevio.
 
Singleplayer igra: Dishonored
A multiplayer sa drustvom: Diablo 3

Ove ostale nisam stigao da probam, ali mozda bi mi se i Far Cry 3 nasao na spisku, ostale igre teski raspad, dosta je bila losa godina za PC gaming.
 
Ne bih se slozio. Godina je bila vise nego bogata i zanimljiva: Guild Wars 2, Torchlight 2, XCom, FTL, The Walking Dead, Black Mesa, Borderlans 2, Far Cry 3, Dishonored, Hitman, Mass Effect 3, Legend of Grimrock, Mark of the Ninja, Planetside 2, AC3, Darksiders 2, i jos mnoge druge.
 
Walking dead je po meni ipak razocarenje. Prica je zanimljiva, ali se to ni ne moze zvati igrom. "Izbor" koji se pravi se oslikava na jednoj promenjenoj recenici prilikom dijaloga...

Za mene najbolja je XCom.
 
ALAN WAKE DEFINITIVNO <3 !

:p :3
 
Poslednja izmena:
Nemoguće je navesti samo jednu jer je bilo puno dobrih igara.

Izdvojio bih:
-Borderlands 2
-Far Cry 3
-Diablo 3
-Darksiders II
-Torchlight 2
-Dishonored
-Legend of Grimrock
 
Ne bih se slozio. Godina je bila vise nego bogata i zanimljiva: Guild Wars 2, Torchlight 2, XCom, FTL, The Walking Dead, Black Mesa, Borderlans 2, Far Cry 3, Dishonored, Hitman, Mass Effect 3, Legend of Grimrock, Mark of the Ninja, Planetside 2, AC3, Darksiders 2, i jos mnoge druge.

U ovakav post od tebe nisam ni sumnjao, mada ne bi se slozio bas u sve ali u dobar deo.
@Leon4: dobar je AW mada meni licno je kraj bio malo zmandrljan, a DLC-ovi su mi bezveze bili.
 
nisam igrao walking dead i far cry 3, ali od onoga što jesam, mark of ninja bez pogovora.
 
1.BF3...da,I ove godine
2.Far cry 3 ali samo SP...MP je smesan do yaya(zali boze 20 evropskih za key)
3.SMITE
 
Ako bude glasanja, jedna od opcija bi trebalo da bude: ni jedna
 
Dark Souls
 
+2 :)
 
@Leon4: dobar je AW mada meni licno je kraj bio malo zmandrljan, a DLC-ovi su mi bezveze bili.

Za mene licno najbolji naslov 2012 (PC). Malo koja igra me moze zarobiti da gledam svaki cutscene, da citam svaki script koji nadjem itd. Al slazem se DLC je bio uzas :S al to je sigurno zabava dok ne izadje nasljednik :p
Nego jeli otvorena tema AW2 vec je se pocelo naveliko pricati o igri :3
 
Nazad
Vrh Dno