Šta je novo?

Najbolja graficka na trzistu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

NikolaDJ1331

Slavan
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
17
Poena
304
Cuo sam da ima neka graficka jaca i od gtx 295, samo ne znam kako se zove. jel zna neko nesto o tome?
 
Al' ti onda treba i najbolji CPU za to, i7-965 pa OC na barem 4.2GHz, i čak i onda nisam siguran da je dovoljan da izvuče maksimum iz 2xGTX295.
 
Poslednja izmena:
Ne znam koji monitor koristis ali ako je 22'' i više nego dovoljno gtx 285. Sve preko toga je bacanje para.
 
moze i 3x
 
Ma ne pitam jer bih da uzmem, nego me samo intresuje... Mislim da je neka onboard...
 
Kao zasebna kartica, trenutno na tržištu kada su PC igrice u pitanju nema ništa jače od GTX295 i tačka. U paru, 2xGTX285 su jače od GTX295, ali onda tako može i 2xGTX295 što je još jače. :)

Onboard??? :) :) :) :) :) :) :) :) slatko se nasmejah...
 
Poslednja izmena:
Ma dajte, covek ocito flejmuje i troluje. Za banane. Prvo je postavio temu 4870x2 vs gtx295, pa je sad cuo da ima neka onboard integrusa koja je brza od 295 :d
 
Poslednja izmena:
Povlacim sta sam gore rekao. Covek ocito nema pojma. :D
 
Zato smo mi tu da se zezamo na njegov racun :p

Nikola, kao prvo, od DJinga nema 'leba, kao drugo mani se tih babskih prica za integruse. Nisam razumeo tvoje pitanje vezano za najbolju graficku na trzistu? To kao neko klinacko lozenje ko ima veci.. kliker? Prostim searchom na googleu si mogao da nadjes najjaci model graficke kartice koje trenutno postoji, a cene na pcberzi ili itsvetu. Molim te sledeci put da ne otvaras bezveznu temu o informacijama koje su dostupne na jedan klik.

:wave:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno