Šta je novo?

N95 8GB prvi put u Srbiji

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,057
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Opaaa ... ovo je već ozbiljno ... doduše, za očekivati je da će taj telefon da košta toliko ...

Nego, ovo kad kažeš "Ekskluzivna", jel' to znači da je niko drugi od operatera neće imati, ili šta? Vrlo interesantno ...
 
Imace i Telenor;)
tako da i nije nesto "ekskluzivno"
 
Poslednja izmena:
ja sam corav pa nikako ne mogu da nadjem n95 8gb na sajtu telenora dok ovaj direktan link radi..
 
Opaaa ... ovo je već ozbiljno ... doduše, za očekivati je da će taj telefon da košta toliko ...

Nego, ovo kad kažeš "Ekskluzivna", jel' to znači da je niko drugi od operatera neće imati, ili šta? Vrlo interesantno ...

Pa ekskluziva u smislu da su prvi predstavili u nas sto je za svaku pohvalu, mora se priznati.
Naravno, ne sumnjam da ce Telenor jednog dana tu Nokiu ubaciti u svoju ponudu :)
 
Taj "jedan dan" je vec prosao ;)
 
pusti ga... ne gleda :D
nego kutija dobar ti signature :)
 
Koliko znam n95 8 giga ima hard disk.Neznam koliko je to dugovechno reshenje.Jesam li prevideo ili ima malo veci ekran od n95 basic i drugachije tastere?
Imam opciju da biram izmedju ova dva a cena je vishe nego slichna.Neka kompenzacija.Sad se dvoumim zbog ovog hard diska.
 
Nemoj da se dvoumiš, uopšte ... dobiješ i torbicu za nošenje, tako da moraš da budeš bašbaš nepažljiv da bi ga nešto oštetio ...
 
ima malo veci ekran, a tasteri za nijansu drugaciji, imao sam prilike da ga drzim u rukama i malo probam, a n95 koristim par meseci

izgleda malo fancy-ji od obicnog n95
 
Koliko znam n95 8 giga ima hard disk.Neznam koliko je to dugovechno reshenje.Jesam li prevideo ili ima malo veci ekran od n95 basic i drugachije tastere?
Imam opciju da biram izmedju ova dva a cena je vishe nego slichna.Neka kompenzacija.Sad se dvoumim zbog ovog hard diska.

N95 8GB nema HDD, već poseduje fleš memoriju kapaciteta 8 GB :) Mislim da je jedini pokušaj kompanije Nokia da ugradi HDD u neki svoj telefon bio N91.

U odnosu na prethodni N95, ovaj model poseduje veći ekran, ima zaštitnu plastiku preko ekrana, nema štitnik za sočivo kamere (kamera je kod 8 GB uvučena u telo telefona, ali futrola je obavezna, bar po meni).

Po meni, glavno unapređenje je duplo veća količina RAM memorije (128 MB). Nakon pokretanja sistema, slobodno je oko 95 MB, što je izvrsna cifra, s obzirom da je kod prethodnika nakon pokretanja sistema bilo slobodno samo oko 18 MB RAM memorije.

Nisam imao prilike da detaljnije isprobam pretodnika, ali su svakako učvrstili klizač (mada i dalje tu ima malo zazora i klimanja).

Ima još nekoliko razlika, ali da ne smaram :D
 
Kakav je GPS,kakva su Vam iskustva???
 
Dark ako jos nii pazario n95 8gb poslusaj me i pazari (jos ako uspes da izmodujes i ubudzis xeonski blic od k800 u nju imaces vrhunac tehnike danas) ;)

Uzgred preporuka i za n82 ako ti nesmeta monoblok, koliko sam skontao ima dva procesora :wave:
 
N82 ima xenon blic i **** KEVU kako radi ... malo je nezgodna zbog sitnih tastera, ali sve više će da guraju takve tastere u N seriju, pa računam da je bolje da se navikavaš ranije nego kasnije ...
 
Ja taj telefon ne bih nikada kupio, zna Proday zasto :d.
 
Zato sto sam ponosan vlasnik nokije e70 i zato sto sam odbio da menjam moj polovan e70 za novu n95 (nije 8gb) +50e. Razlog je taj sto mi je prijatelj jedan od jacih servisera u gradu i iz dana u dan vidim kod njega u servisu sve vise n95 na popravci sto je meni dovoljan razlog da ga ne kupim.
 
A to ... OK, naravno ... trošim E61 već više od godinu dana ... i dok se ne pojavi E71, E81 ili štaveć, ne menjam ga ni za šta drugo ...

8800 Arte kao drugi telefon, čisto da ima šta da se izbaci na sto :D, ali E61 je telefon No. 1.
 
Koristim N95 vec dve nedelje i imam samo reci hvale za njega :D Stvarno me je odusevio posle Orange-a, Qtek-a, Samsunga i osalih uredjaja koje sam probao u poslednje vreme. Blic mu je fantastican, kamera takodjeR, muzicki player neprikosnoven :D Ma sve stima :) Samo nisam dobio futrolu za njega pa sam se iznervirao sad kad sam procitao :(
Zna li neko gde mozda u Novom Sadu ima da se uzme original futrola za njega?
 
Zato sto sam ponosan vlasnik nokije e70 i zato sto sam odbio da menjam moj polovan e70 za novu n95 (nije 8gb) +50e. Razlog je taj sto mi je prijatelj jedan od jacih servisera u gradu i iz dana u dan vidim kod njega u servisu sve vise n95 na popravci sto je meni dovoljan razlog da ga ne kupim.
e ako prijatelj jachi serviser to kaze, onda je sve ok
 
Meni ispod baterije pise na uredjaju Made by Nokia!!! Ne Made in Finland or smtng.
Da li je moguce da je neki fake???
Inache uredjaj fantastixcno fercera sve samo me brine ovo. Mozda nije za ovo trziste.
 
Poslednja izmena:
Zato sto sam ponosan vlasnik nokije e70 i zato sto sam odbio da menjam moj polovan e70 za novu n95 (nije 8gb) +50e. Razlog je taj sto mi je prijatelj jedan od jacih servisera u gradu i iz dana u dan vidim kod njega u servisu sve vise n95 na popravci sto je meni dovoljan razlog da ga ne kupim.

E ako je on tako rekao, ja odoh da prodam moj telefon iz ovih stopa :D :D :d
 
I 'ladno si pazario N95? I namesto E61 ti sad koristiš N95? Kakav si ti čovek, jeeeboteee ...
 
Ma gde nisam vise mogao da ga nosim :) a i ovaj ce uskoro da zameni iPhone :)
 
Sa konja na magarca, moj prijatelju ... al' neka, probaj ... imaš gde da pazariš, ili tražiš rešenje?

(let's take this offline)
 
Nazad
Vrh Dno