Šta je novo?

MX1000 Cordless Laser Mouse

Inace, cena za MX1000 Cordless Laser Mouse je 80,00
 
Cudilo, to je jednostavno moj komentar. Nisam ga imao u ruci i nisam ga video uzivo, ali prema onome sto sam nasao na netu jednostavno mogu da kazem samo cudilo.
Jednog trenutka sam se zapitao zar je to samo mis. A cena, prava sitnica stotinak evria, sta je to nema ni za 512mb rama. Moram da priznam da bi ga rado posedovao, narocito zbog punjive baterije (mx700 mi dodje mnogo skup za "zastarelu" tehnologiju).
 
milos1985 je napisao(la):
Cudilo, to je jednostavno moj komentar. Nisam ga imao u ruci i nisam ga video uzivo, ali prema onome sto sam nasao na netu jednostavno mogu da kazem samo cudilo.
Jednog trenutka sam se zapitao zar je to samo mis. A cena, prava sitnica stotinak evria, sta je to nema ni za 512mb rama. Moram da priznam da bi ga rado posedovao, narocito zbog punjive baterije (mx700 mi dodje mnogo skup za "zastarelu" tehnologiju).

Evo ovako,
sa MX1000 sam se igrao nekoliko dana i utisci su fenomenalni. Preciznost na standardnim podlogama kakve smo svi koristili i sa MX700 i MX900 je jednaka, tesko da ce ko primetiti bas bitniju razliku, ali na drugim podlogama stvarno radi ko zmaj - cak sam ga probao i na ogledalu... Prednosti toga sami izvucite, ali nije da ih nema...
Udobnost pri radu je velika, a tezina bi ruku na srce mogla biti nesto veca. Sto se tice igranja, nemate nikakvih problema, nece se ni primetiti razlika izmedju zicne i bezicne varijante. MX1000 poseduje isti senzor kao MX510 (800dpi, 5,6 Mpix po sekundi), a FastRF tehnologija obezbedjuje stabilnu i brzu vezu bez ikakvog kasnjenja na normalnim rastojanjima. Cini se da prica da bezicni misevi nemaju mesta u CS-u polako pada u vodu.
Dakle, sve u svemu, u pitanju je jos jedan odlican mis iz Logitech-a, ali tesko da neki vlasnik MX700, MX510 ili MX900 ima razloga za kupovinu. Novi korisnici ce biti odusevljeni... BTW, mp cena iznosi ravno 80 evra.
 
Niko ne spomninje gde moze da se nabavi taj mis!!!???? :mad:


POZ :wave:
 
Gidra85 je napisao(la):
Niko ne spomninje gde moze da se nabavi taj mis!!!???? :mad:


POZ :wave:

Computer Land i Logo - ako prodaja vec nije krenula, bukvalno je pitanje dana kada ce... Telefon ovih prvih je 011 3976 304, a za ove druge ne znam.
 
Evo sada sam kupio misa i prikacio ga. Jednom recju super mis. :D Malo se ipak treba navici na bezicnost,ali... :D Practise makes it perfect :p


POZ :wave:
 
Poslednja izmena:
Interesantno je to sto uopste ne svetli nikakav laser!!! :D


POZ :wave:
 
Da li neko zna da li treba bateriju formirati kao kod mobilnih telefona? I da li stalno dopunjavati bateriju kada se ne radi sa misem, odnosno sa kompom ili cekati da se ona potpuno istrosi?
E da, da li treba svako vece da iskljucujem misa tj. sa donje strane da ga stavljam na OFF??? :trust:


POZ :wave:
 
Poslednja izmena:
Gidra85 je napisao(la):
Da li neko zna da li treba bateriju formirati kao kod mobilnih telefona? I da li stalno dopunjavati bateriju kada se ne radi sa misem, odnosno sa kompom ili cekati da se ona potpuno istrosi?
E da, da li treba svako vece da iskljucujem misa tj. sa donje strane da ga stavljam na OFF??? :trust:


POZ :wave:

Nema potrebe da formiras bateriju niti da iskljucujes misa kada ne radis. Sto se punjenja tice, najbolje bi bilo da ga punjac stavljas svaku noc, ili da sacekas da se baterija koliko toliko isprazni pa da ga onda punis preko noci (ne skodi mu nista ako na punjacu ostane i nakon zavrsetka procesa punjenja).

Poz!
 
Hvala na savetima. :)

POZ :wave:
 
Sad sam nabavio misha i pravoda vam kazem odlichan je. Kao zgrizeni gamer obratio sam paznju da odlichno se ponasha pri naglim pokretima [cimanjima] bez drajvera ne pravi neku veliku frku [ali je pozeljno instalirati drajvere zbog 10 tastera!?!]. Mish ko mish jako kako lep je estetski, funkcionalan ne primecuje se razlika od klasichnog reponje shto je veoma bitno. Microsoft ima svoj odgovor
ali trenutno ne mogu da nadjem info o tome.
 
delimir je napisao(la):
Zar ne bi trebalo da ima integrisanu bateriju - kao MX700/900...

MX700?? Ovo pitanje me bas zbunilo. Morao sam da okrenem misonju i ponovo se uverim da mu baterija NIJE integrisana vec koristi 2xAA punjive (1.2V, 1700mAh). Jesam li ja pogresno protumacio pitanje ili postoji neki MX700 sa integrisanom baterijom?
 
soko je napisao(la):
MX700?? Ovo pitanje me bas zbunilo. Morao sam da okrenem misonju i ponovo se uverim da mu baterija NIJE integrisana vec koristi 2xAA punjive (1.2V, 1700mAh). Jesam li ja pogresno protumacio pitanje ili postoji neki MX700 sa integrisanom baterijom?

Nema MX700 sa integrisanom baterijom. Čovek je loše opisao AA punjive.
 
Nazad
Vrh Dno