Šta je novo?

Periferni uređaji Multifunkcijski laserski stampac

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

miksan

Cenjen
Učlanjen(a)
25.12.2011
Poruke
857
Poena
195
Moja oprema  
Laptop
/
Tablet
/
Moze predolog za masinu 3u1. Stampac, fotokopir, skener.
Mogo bi i predlog samo stampaca ako odustanem od 3u1.

Bitno je da nisu zamenski toneri papreni i da ih ima nabaviti.
A4 format,crno-beli, wifi obavezan kao i da moze kablom da se poveze za svaki slucaj. :D

Mesecno bi mozda radilo 5-15 stranica. Mozda neki mesec i 0. Cisto da ima kad zatreba da nejurcam do fotokopirnice.
 
Moze predolog za masinu 3u1. Stampac, fotokopir, skener.
Mogo bi i predlog samo stampaca ako odustanem od 3u1.

Bitno je da nisu zamenski toneri papreni i da ih ima nabaviti.
A4 format,crno-beli, wifi obavezan kao i da moze kablom da se poveze za svaki slucaj. :D

Mesecno bi mozda radilo 5-15 stranica. Mozda neki mesec i 0. Cisto da ima kad zatreba da nejurcam do fotokopirnice.
Ispao sam iz fazona modela da ti nesto preporucim konkretno ali obavezno pokusaj naci neki koji prima i neoriginalne tonere, tj tonere koji se mogu nabaviti a da su prepunjavani. Ovakvi toneri se mogu naci za 10-15 eura a traju jednako dugo ili i duze nego originalni. Originalni su jako skupi
 
Ja bih na tvom mestu usao na KP i krenuo bih da gledam tonere za HP modele po ceni i tako bih izdvojio nekoliko komada.

Licno koristim HP LaserJet Pro M227SDN, toneri su (bili) oko 800 din, nisam uzimao skoro

 
Ja isto imam samo laser printer bez 3 u 1.
Znas sta jos mozes. Pretrazi na netu kod nas ko se bavi prodajom punjenih tonera. Okreni i pitaj za preporuku printera koji nemaju zastitu za tonere i eto
 
Prije godinu i po dana sam uzeo Xerox phaser 3020. Nedavno sam mu mijenjao toner. Cijena zamjenskog tonera je 1300 dinara.
 
Nazad
Vrh Dno