Šta je novo?

MTS - promena tarifnog paketa

miloshz

Slavan
Učlanjen(a)
09.09.2005
Poruke
95
Poena
310
ukoliko sam kupio mobilni telefon s postpaid karticom na ugovor, mogu li promeniti tarifni paket? imam BEL 400. zeleo bih preci na neki s manje besplatnih minuta ka 064 mrezhi.
 
mozes da predjes samo na veci paket od onog na koji si poptisao ugovor (tj. u tvom slucaju na BEL 1000).
 
imam veliku potrosnju, ali mi ne treba toliko 064 minuta... vise mi treba 063 + kad sam u roamingu. da li mogu uz doplatu na jeftiniji paket preci? ili da otkazem ugovor uz neko placanje?
 
Moze se otkazati ugovor uz placanje po formuli: mesecna pretplata x (24-koliko si vec platio mesecnih racuna) dok nije moguce prece na manji paket uz placanje.
 
auuu... ****no. :(

znaci, da placam i cutim? kad sam vec usr'o motku uzimajuci neodgovarajuc ugovor.
 
Dosta ljudi se zaleti i ustedi malo love u ceni tako sto uzme veci tarifni paket. A ko ne plati na mostu plati na cupriji :)
 
Ja sam uzeo onaj socijalni telefon od 99 din uz bel 50 i rekli su mi da ne mogu da se prebacim na veci paket tipa bel 100 dok ne prodju te 2 godine... A hteo sam da se prebacim na bel 100 i da uzmem jos jedan telefon al eto ti ga, ne moze...
 
Da, upravo tako, ja sam uzeo na radnju, izabrao da mi mob bude isti kao fiksni, uz bel100, i receno mi je da ne mogu da predjem na manji (bel 50), ali mogu da šetam veće, tj. mogu npr. da probam jedan mesec bell200, pa ako mi ne odgovara, mogu opet da vratim na bell100, znači , možeš stalno da šaltaš izmedju istog i većih paketa, ali ispod, jok bato....

A jeste ziva istina da se ljudi zaletali da što manje plati fon u startu, a posle čupanje kose....
 
Me možeš da uzmeš još jedan telefon ... al' mora da možeš da se prebaciš na veći paket ...
 
Nazad
Vrh Dno