Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Girese hvala na odgovoru.

Malo me je zbunilo to oko cene nakon isteka UO, zato što u ugovoru i stoji cena tarife benfita sa UO, i nakon isteka UO komercijalna cena -po isteku benefita takodje stoji cena koju ću plaćati odnosno cena tarife.

Možda ne tumačim ugovor dobro.
 
Pozdrav imam par pitanja, jel se desava nesto sa deljenih 100gb neta, ako predjem na zmaj, ako vas je neko dodao u box 4 za deljenje?
I da li ja mogu da odem u yetel i trazim prenos, ako mi je stigao ugovor na email a bez moje potvrde, odgovora saglasan?

I posto mi je istekao ugovor, zvali su me da mi ponude omoriku 12 za 1559 din mesecno na 24 meseci. Ja sam to prvi put prihvatio, ali nisam potpisao jos ugovor. (nisam odgovorio saglasan sam) Da bi posle na moj poziv odgovorili, da mogu samo 20% da mi ponude. Tj. 1559. Da ne moze vise.Bez obzira sto sam im rekao da sve to mogu da dobijem uz 50% u jetelu?! Da mogu zmaj da mi ponude po 1300.
 
Ja sam im danas pisao da zelim da prebacim kod njih broj iz Yettela, koji klinac koristi, ciljam da mi daju KT sa 50%,samo pri tom uslovu bi presao, jer Yettel placam 250din mesecno, ali sada se prvi put desilo da je postrosio sve minute mimo mreze (50 min), a 95% brojeva koje poziva su izvan Yettela.
 
Pozdrav imam par pitanja, jel se desava nesto sa deljenih 100gb neta, ako predjem na zmaj, ako vas je neko dodao u box 4 za deljenje?
I da li ja mogu da odem u yetel i trazim prenos, ako mi je stigao ugovor na email a bez moje potvrde, odgovora saglasan?

I posto mi je istekao ugovor, zvali su me da mi ponude omoriku 12 za 1559 din mesecno na 24 meseci. Ja sam to prvi put prihvatio, ali nisam potpisao jos ugovor. (nisam odgovorio saglasan sam) Da bi posle na moj poziv odgovorili, da mogu samo 20% da mi ponude. Tj. 1559. Da ne moze vise.Bez obzira sto sam im rekao da sve to mogu da dobijem uz 50% u jetelu?! Da mogu zmaj da mi ponude po 1300.


Deljeni net od 100 GB je za Omorika i Kontrola troškova tarife 😃

Iskoristite poklon od 100 GB zajedničkog 4G interneta za zajedničku potrošnju svih mobilnih brojeva uključenih u BOX 4 (maksimalno pet mobilnih linija – osnovna linija + 4 pridružene linije), koji ostvarujete pridruživanjem prve dodatne mobilne linije (Omorika i Kontrola troškova).

https://mts.rs/Privatni/BOX/BOX4


Ugovor ne važi dok god im ne pošalješ povratni mail u kome piše da si saglasan, tako da sa te strane možeš da podneseš zahtev za prenos broja u drugu mrežu.
 
Moze li neko da mi kaze kako se racuna cena uredjaja uz postpaid paket? Da li je mesecna rata u ovom slucaju rata paketa + plata uredjaja ili samo rata uredjaja navedena u ponudi? Konkretno trenutno, da li je ukupna mesecna rata za iphone 14 pro (sa sve tarifom) 8400 din ili 8400 din + 1100/2300 din (omorika 25)?
 
Odavno ništa bolje nije smišljeno za prodavanje magle kao što je siguran net dodatak. Trošak im je najviše 0.00000000001din po korisniku.
Ali analize stigle prijatelju koji uopšte nije koristio net - odbranili smo vas 50x, sprečili još 3500 napada... 😂
A treba ljude šišati.
Zamisli da je tek koristio net. 😂
Mogućnosti su unlimited. 😂😂
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da mi kaze kako se racuna cena uredjaja uz postpaid paket? Da li je mesecna rata u ovom slucaju rata paketa + plata uredjaja ili samo rata uredjaja navedena u ponudi? Konkretno trenutno, da li je ukupna mesecna rata za iphone 14 pro (sa sve tarifom) 8400 din ili 8400 din + 1100/2300 din (omorika 25)?


Taifa plus rata telefona.
 
Hvala
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Pozdrav ekipo,
Istekao ugovor tetki oni je prebacili na soko lite.
Danas ce da zove 733 sta može da očekuje otprilike,dokle da se cenka?
Ne bi da napusti mts pa zahtev za prelazak na drugu mrežu ne bi da proba.
 
Pozdrav ekipo,
Istekao ugovor tetki oni je prebacili na soko lite.
Danas ce da zove 733 sta može da očekuje otprilike,dokle da se cenka?
Ne bi da napusti mts pa zahtev za prelazak na drugu mrežu ne bi da proba.
Stari korisnici koji ne pokažu da žele da odu dobijaju skoro uvek najgore uslove (vazi i za mobilne, internet , kablovske provajdere) ...
Ps. Ako traži da je prebace i slučajno je ne zovu (a to se ne dešava baš često) - uvek može posle 3 meseca da se vrati... Najbolje je zato da ide na tu opciju sa prebacivanjem
 
Ja sam im danas pisao da zelim da prebacim kod njih broj iz Yettela, koji klinac koristi, ciljam da mi daju KT sa 50%,samo pri tom uslovu bi presao, jer Yettel placam 250din mesecno, ali sada se prvi put desilo da je postrosio sve minute mimo mreze (50 min), a 95% brojeva koje poziva su izvan Yettela.
Zvali juce da su primili moj zahtev i da najave da ce me pozvati naknadno za ponudu.
 
Istice mi ugovor uskoro u a1. Da li ima nekih pognosti za prelazak preko akvizitera? Imam i box3 najjaci paket kod mts
 
Samo da javim,tetka dobila ponudu za Omorika 25 na 24 meseca:
6x940din
18x1870 din
I prihvatila je,da se ne cima sa njima više
 
Pitali za sestrinog malog juče u poslovnici. Prelaz sa Yettela.
3 meseca po dinar, 6 meseci po 1100 i ostalo puna cena na 24 meseca. Bude nešto malo ispod 1600 dinara mesečno u proseku.
Za Omoriku 25. Ne znam da li može bolje ili ne, keva i sestra su prešle onomad na Omoriku 3 za 1300 dinara. Ona ponuda za 2 TB kada je bila.
Društvene mreže su neograničeno ako se potpisuje ugovor na 24 meseca.

Yettel ponuda je blago rečeno katastrofa. Standardna priča, na pripejd pa ako ponude....
 
Primetio sam da na Zmaj tarifi sa 10gb bonusa za YT, skidaju mobilni net, koristio sam Revanced, ali je i sa zvaničnom app isti slučaj. Takođe i za IG koji koristim preko Browsera, skida net, a ne bonus, ovo je od pre par dana, ranije je bilo ok.
Pisao sam prigovor.
 
Primetio sam da na Zmaj tarifi sa 10gb bonusa za YT, skidaju mobilni net, koristio sam Revanced, ali je i sa zvaničnom app isti slučaj. Takođe i za IG koji koristim preko Browsera, skida net, a ne bonus, ovo je od pre par dana, ranije je bilo ok.
Pisao sam prigovor.
Da pisi. Meni je za viber jedno vreme na na androidu skidao upload.
Dok se nisu setili da srede...
 
Pozdrav ljudi!
Imam tri promo koda koji važe za prenos broja u A1 i donose 6 besplatnih meseci pretplate i važe za uzimanje tarife bez telefona.
Daću ih besplatno prvima jave koji se DM
 
iOS gore napisa da ono 4ubox4 100GB samo Omorika i KT?
Sta je sa brojevima koji su bas davno dodati. Nisam ni proveravao, nisam nesot poslednjih meseci ni trosio previse mobilnog neta, ali ide leto ...
 
Iz MTS su odbili prigovor da mi na Zmaj tarifi YT i IG ne troše dodatke, već glavni net, ne znam da li je do telefona ili adguarda koji koristim kao DNS, TikTok pravilno koristi , IG koristim preko Browsera, a YT sam probao i preko Browsera, zvaničnu app i Revanced i YT potrošnja ne mrda. U Pitanju je Realme Master na A13, na prethodnom Huawei je pravilno trošeno iako je išlo preko Browsera i YT i IG.
Imam i 4 u 100, pa mi nije toliko frka, ali može da bude jer sam pridodati broj, pa ne mogu da pratim potrošnju od 100gb. Terao bih ih na Ratel, al me mrzi, pratiču detaljno od narednog meseca potrošnju.
 
A sto ne probas bez pomoćnih aplikacija da vidis kad koristis direktno da li troši?
 
Do DNS-a je 99%, možda te adguard upućuje na neke druge EDGE servere za YT i IG, pa zato troši regularni net.
 
Adguard pravi lokalni vpn, ne moze biti do njega
 
Kad smo kod adguard-a. Kod supruge na P30Pro kad postavim u DNS podešavanjima, internet neće da joj radi. Kod mene na P40Pro sa istim podešavanjima sve radi normalno. Samo mi ne iskaču reklame sa svih strana.
Ali sam primetio da mi Al Lens ne radi kad mi je uključen adgurd.
 
Ipak je do adguard dns, sad sam probao i Revanced troši yt dodatak.
 
MTS je promenio rok za placanje racuna sa 20. na 15. u mesecu... Cisto da imate na umu posto nigde to nisu komunicirali...
 
Produzen ugovor uz Omorika 25. 6mx800din,16mx1150 i ostala dva meseca po punoj ceni od 2290din.
Zadnjeg dana ugovora zvala operaterka da ponudi 6 meseci 50% a ostalih 18m po punoj ceni. Ja se javio u toku voznje i rekao da sam na putu i da se sutra vracam i podnosim zahtev za prelazak u yetel 😀 Kaze sacekajte da vidim sta mogu da ponudim samo vama 🤣 Prvo nudila 6m po 800din,10m po1150 i 6m po punoj ceni. Rekao sam da mi to ne odgovara i onda je ponudila ovo sto sam prihvatio.
Jel dobio neko slicnu ponudu za Omoriku 12?
Prijatelju istice UO , ono sto nude je bukvalno ponuda sa sajta.
 
Juce sam podneo zahtev za prenos supruginog prenos broja u Yettel, danas zovu nude O25 6 meseci po 800din i 18 po 1500din ili Soko lite 12x1175din + 12x2035din.
U proseku O25 1300 din, dok je Soko 1600, mislim da cu se odluciti za Soko...dok sam ovo kucao zovu da vidim sta sam odlucio...Uzeo sam Soko lite po ovim uslovima, za razliku cca 300din, jesu nesto losiji uslovi od onih sto sam podpisao pre 2 meseca za moj broj,ali je puno opustenije kada je moze se reci sve neograniceno,pogotovo sto se tice veze sa mtel-om i boravka i mtel bih, pa na kraju krajeva i mtel cg.
 
Vrh Dno