Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Sto vise citam o do davanju dodatnog postpejd broja radi dobijanja 100gb manje znam pa izvinite da priupitam po ko zba koji put.
Majka ima stari L paket koji kada je potpisan bio prvih 18 meseci 100 gb a preostalih 18 samo 500 mb. To istice sada ovih dana.
U medjuvremenu uzet boks 4 sa omorika 1 paketom i telefonom pride.koristi sestra.
Da li sada moze majka pridodati svoj broj uz boks i podeliti tih 100 gb?
Ako moze da li bi racun i dalje bio isti(tj. 4299 ili bi se doplacivalo nesto)
Inace se oba ugovora vode na majku ako ima neke veze.
Jeste da je pisano vise puta ali dosta konfuzno i ja iskreno ne znam sta da im prenesem.

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
.
d70de10421d85f9d8f98fc2ae95708f7.jpg
6b9f2fef8ea71708eef4509d220db883.jpg


Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Jel ovo daju duple mb, imam Morava 1 i 512mb, a ništa nije preneto iz prethodnog meseca?

Послато са LEX820 помоћу Тапатока
 
Aplikaciji ne verujes prvih 5-7 dana.
 
ne dupliraju. i ja imam 512 mb na morava1 ali nisam nista potrosio proslog meseca pa se prenelo sve.

edc4d0bbb63b5998bc42ed02350888be.jpg


Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Sto vise citam o do davanju dodatnog postpejd broja radi dobijanja 100gb manje znam pa izvinite da priupitam po ko zba koji put.
Majka ima stari L paket koji kada je potpisan bio prvih 18 meseci 100 gb a preostalih 18 samo 500 mb. To istice sada ovih dana.
U medjuvremenu uzet boks 4 sa omorika 1 paketom i telefonom pride.koristi sestra.
Da li sada moze majka pridodati svoj broj uz boks i podeliti tih 100 gb?
Ako moze da li bi racun i dalje bio isti(tj. 4299 ili bi se doplacivalo nesto)
Inace se oba ugovora vode na majku ako ima neke veze.
Jeste da je pisano vise puta ali dosta konfuzno i ja iskreno ne znam sta da im prenesem.

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka

Samo im kažeš (poslovnica, korisnički) u da u taj box dodaju majčin broj koji im izdiktiraš.
Mora prvo da pređe na neku od pomenutih postpejd tarifa.
Račun ostaje isti. Proveru potrošenog i aktiviranog dodatka vršiš samo sa broja koji je u box paketu pozivom *797*97# ne može trenutno drugačije.

Ja sam nov na mts-u, ali mi već drugi mesec prenosi nepotrošeni internet (uredno skida onaj za youtube i slično, takođe i od 100GB potrošeno od pridruženih, imaju morave 1):
Screenshot_20191002-005124.png
 
Sinu ističe ugovor 26.10., Morava 3 je u pitanju. Ne verujem da kroz pogodnosti možemo da dobijemo nesto bolje od Zmaja.
Mada ni intarifu nismo iskljucili... U svakom slucaju najbitniji je net, min por ne...
Koja je procedura prelaska na Zmaja, jel isto kao i kad istekne ugovorna obaveza pa se zakljuci nova, ili je nesto drugačije?
 
Mozda je nesto drugacija procedura,ja bas probao da prebacim jedan broj na Zmaja bez UO i ne dozvoljava mi. Istekla UO 15.09,O1 tarifa je u pitanju. Odem na sajt>Zmaj bez UO>naruci tarifu>uz postojeci broj>ulogujem se>kad ono corak [emoji2] Na sve ostale tarife mogu da se prebacim bez problema,manje ili vece,ali ne i na Zmaja bez UO. U cemu je fora?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preko mts android aplikacije sam se prebacio na Zmaj tarifu jedan dan nakon osteka O1 tarife. Probaj tako

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
До скоро је важило да Змај без УО може да се добије у пословницама или звањем кол центра, није могло онлајн. Можда су сада увели и ту опцију али још није све сређено. Или је проблем почетак месеца.
 
Kao sto sam napisao regularno sam prebacen na Zmaj preko mts android aplikacije. Izmena je uradjena pre 2 meseca i to prvog ili drugog i mesecu sam uradio. Bez ugovorne obaveze naravno. Sa njima se nikada ne zna, ali ne vidim razlog za izmenu.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Jel zna neko sta se desava sa mts centrom i mts vodicom? Vec ceo dan ne mogu da proverim stanje....

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
To sam i ja primetio,udjem u app da promenim tarifu,kad ono
IMG_0284.JPG

Stvarno show sa njima...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neko je opet isključio produžni kada je čistio podove, pa zaboravio da uključi server ponovo, i eto problema :D Screenshot_2019-10-03_224401.jpg
 
Jel zna neko sta se desava sa mts centrom i mts vodicom? Vec ceo dan ne mogu da proverim stanje....
Citam, jos "mutan u glavi" od spavanja, citam, citam, pa se pitam kakva mts vodica, od kad je mts postao crkva... (al' stvarno ovako ide tok misli), onda skontam da se covek malo zafrljao s recima...
Sa MTS VODIČEM drug... :d
Neko je opet isključio produžni kada je čistio podove, pa zaboravio da uključi server ponovo, i eto problema :D Pogledajte prilog 275505
Ajde nemojte sve ovo da smatrate offtopic-om, zanimljivo je... pogotovo da me kaznjavate za to (nije fer rece mali zeka najbolji drug Kalimera) :D
Ne secam se vise gde, dal kod nas devedesetih il negde u "svetu" u nekoj usljivoj usa bolnici za sirotinju, al mislim da je u nas...
Poceli pacijenti da umiru u jednoj sobi, dal je bilo neko šok odelenje, svi leze niko ne ustaje iz kreveta, mnogi na raznim aparatima pa i na aparatima za disanje (vestacko)... Vise ih je u kracem periodu pomrlou toj sobi da su napravili komisiju i ispitivali svakojake uzroke al ne otkrise nista. Tu sobu proglasili "ukletom", ko tu udje malte ne otpisan, korak do "onog sveta". Nastavilo se to jos neko vreme a onda lekar iduci hodnikom vidi cistacicu koja je neki aparat za glancanje poda ukljucila u uticnicu na hodniku u koju je inace bio prikljucen produzni do sobe sto vodi u koji je bio ukljucen aparat za vestacko disanje komiranog pacijenta... covjek umro, doktor elementarnu stvar "otkrio", a vi se samo zezajte sa tim jer ne znate gde se moze pojaviti neka takva cistacica...

Inace ni meni ne radi mts aplikacija...
 
Poslednja izmena:
Pozdrav istice mi uskoro ugovor Omorika 1 bese 1200+100 net limiter.Poslao sam mail da sam zainteresovan za raskid ili bolje uslove.Odgovorili su mi da cu biti uskoro kontaktiran.Odokativno iz prethodnih iskustava cemu bih mogao da se nadam? :)

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Evo sta sam ja poslednje zabelezio da su dali jednom kolegi forumasu:
19.8.2019. ... ponudili omoriku 1 za 1099+99din net limit. Kontam da su uračunali popust u celokupnu pretplatu pa zato nisu dali po 1 din nista.

Net limit se moze ugasiti, 1099din je za ceo ugovorni period i nema po dinar.

Kad bi dali +1GB neta za daljinski poruceno i kad bi dali jos malo opsteg neta kao dodatak tarifi, e to bi bilo onda extra...
 
Poslednja izmena:
Ok na ovo bih i pristao[emoji3].Hvala

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Da, moze se pristati ali se moze mozda i bolje dobiti (vidi dodatak u poslednjoj recenici mog prethodnog posta).
Uglavnom moras ih pitati, traziti, cenkati se (kako) i nadati se nekom uspehu.
 
Još mi nije stigao račun za septembar, to mi čudno..?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Još mi nije stigao račun za septembar, to mi čudno..?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Jel mislis na email račun? Još nikom u Srbiji ne stiže papirnati račun do 5-og u mesecu za prethodni mesec.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Jel mislis na email račun? Još nikom u Srbiji ne stiže papirnati račun do 5-og u mesecu za prethodni mesec.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Samo preko mejla i imam račune i uvek stigne pre petog.. Al eto ovaj mesec nije.. Nadam se da su konačno popravili plaćanje preko sajta, mnogo manje posla tako imam oko plaćanja računa..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Samo preko mejla i imam račune i uvek stigne pre petog.. Al eto ovaj mesec nije.. Nadam se da su konačno popravili plaćanje preko sajta, mnogo manje posla tako imam oko plaćanja računa..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Meni godinama stiže izmedju 4. i 8.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Ja sam mts karticu bacio a telenor prebacio u vip.
Dobio gratis 100min/sms i 2gb neta,posle aktivirao zzzuper pripejd sa istim brojem minuta/sms/neta za 300din i prezadovoljan sam.
 
Ja sam mts karticu bacio a telenor prebacio u vip.
Dobio gratis 100min/sms i 2gb neta,posle aktivirao zzzuper pripejd sa istim brojem minuta/sms/neta za 300din i prezadovoljan sam.
Ne raduj se prebrzo... Čitaj teme i iskustva o ostala dva operatera...
Sve je to isto jer im se moze u zemlji bez sistema.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno