Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pa ja nikada ne placam na vreme, uvek zakasnim par dana. Jdnom sam cuo u poslovnici kako je radnica rekla kolegi da klijent ima pravo raskida ugovora zbog te kamate. Mozda nisam dobro razumeo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi jedna informacija,
Je l zna neko da li se ovom box 4 mogu dodati i brojevi koji su trenutno pod ugovornom obavezom ili jok?

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Stani malo, znaci, oni mene kaznjavaju, ako recimo junaki racun ne platim do 20.07. koji mi inace stize 15.??? Pa to je velika glupost. Davati penale, za kasnjenje od tipa 4-5 dana. Objasni mi, molim te.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne plati struju, infostan ili bilo sta drugo do predvidjenog roka pa ce i oni da te "kaznjavaju".
 
Neka me kaznjavaju, ali neka napisu to i u njihovom ugovoru. Razumem da naplate ponovno islljucenje, to ok, to je i regulisano u ugovoru, ovo koliko znam nije i to bi trebalo lako da se dokaze u korist korisnika. Nikada nisam bio iskljucen, ali da me teraji da platim do 20. a meni plata leze 25. i jos na sve to da mi lupe kamatu, to je po meni suludo. Koliko sam upoznat, ukoliko se racuni placaju do predvidjenog eoka, dobijaju se neki jako blagi popusti, goto neprimetni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Сугурно пише или у уговору или на рачуну а у сваком случају на рачуну пише рок плаћања. Попусте даје епс и овдашња наплата комуналија а ако не платиш у року, губиш то плус опет сви зарачунају и камату.

Била би бyдaлaштина да ти рачун стигне 20. у месецу а рок је 15. а ако стигне неколико дана раније а у уговору пише да се наплаћује камата, онда не видим проблем. Или мислиш да је ок да касниш 5, 10, 100 дана? Да ли би ти сметало да плата касни неколико дана (нешто ситно, 4-5 дана) или пар недеља?
 
Ako stoji, onda ok. Meni samo nije bilo jasno sta to placam dodatno. Ali ako je regulisano zakonaki, onda ok.
Edit: upravo sam se uverio da to stoji u ugovoru, tako da je ovaj alucaj resen [emoji4] Hvala vam u svakom slucaju

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi jedna informacija,
Je l zna neko da li se ovom box 4 mogu dodati i brojevi koji su trenutno pod ugovornom obavezom ili jok?

Sent from my Huawei using Tapatalk

Mozes dodati sve brojeve sa novim tarifama morava,omorika i soko. Cim dodas drugi broj dobijes 100gb da delis sa osnovnim brojem iz box4.
 
Stani malo, znaci, oni mene kaznjavaju, ako recimo junaki racun ne platim do 20.07. koji mi inace stize 15.??? Pa to je velika glupost. Davati penale, za kasnjenje od tipa 4-5 dana. Objasni mi, molim te.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Netacno , ja godinama racun za mobilni placam 30-31 , nikad pre i nijednom mi nije nikakva kamata naplacena , racun za avgust cu platiti tek sad u petak ili subotu
 
Мени се појави камата и ако закасним један дан па може да буде и 0,х динара али се то увек дешава и код мтс-а и код теленора. Теби на рачуну пише да је рок за плаћање 20. у месецу, ти платиш 30. и ништа камата? Нека протекција? ;)
 
Ti si onda izuzetak, ja sam znao da kasnim za fiksni i adsl i uvek je bilo od nekoliko do nekoliko desetina dinara kamate. Doduse nikad po 100-200-300
 
Mozes dodati sve brojeve sa novim tarifama morava,omorika i soko. Cim dodas drugi broj dobijes 100gb da delis sa osnovnim brojem iz box4.
A je l mogu da apgrejdujem mix m na omoriku? Ranije je moglo u bilo kom momentu da se predje na skuplju tarifu, ne znam moze li sada?

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Mene interesuje sta znace silne kamate koje dobijam od njih uz racun, 20,50,168,267,300 din, kako kad. Nigde nema da pise zbog cega je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Назови ти њих па питај шта је то.Не може ти бити толика камата за пар дана кашњења ,па ни више.
 
A je l mogu da apgrejdujem mix m na omoriku? Ranije je moglo u bilo kom momentu da se predje na skuplju tarifu, ne znam moze li sada?

Sent from my Huawei using Tapatalk

Moze, ali ne ostaje ti stari popust, ako si imao, vec cena novog paketa sa popustom.
 
Nemoj mnogo da se uzdaš u mtstvgo, možeš se neprijatno iznenaditi, uvek imaj spremnu rezervu.
Zvezda - Napoli je protekla vrlo dobro, bez prekida, dok je sad za vikend Zvezda - Partizan seckalo svaki čas.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Koji su kanali dostupni preko Mts TV Go?
 
Ovi:
1a3793d5efb71ab3c03a7acba44a2de0.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nemoj mnogo da se uzdaš u mtstvgo, možeš se neprijatno iznenaditi, uvek imaj spremnu rezervu.
Zvezda - Napoli je protekla vrlo dobro, bez prekida, dok je sad za vikend Zvezda - Partizan seckalo svaki čas.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Vidi, nije za uzdanicu, ali kao opcija jeste, Zvezda-Napoli svi linkovi su seckali, dok eto kako kazes na tvgo je bilo vrlo dobro...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi par pitanja nisam bio dugo ovde pa nisam ni upucen nesto.
Potpisao sam ugovor u oktobru prosle godine sa telefon tj box 3 plus broj mix xl,dobio sam onih 100gb na 12 meseci i evo za nekih mesec dana mi isticu. E sada jel postoji neka opcija da dobijem nesto od njih jos ili ne ?
I drugo jel su uveli onaj zakon da mozes da prekines ugovor a da ne placas penale ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za tebe taj zakon tj. resenje ne vazi. Podnesi zahtev da te kontaktiraju u vezi novog ugovora sa dodatnom/nestandardnom ponudom pa se cenkaj kad ti se jave
 
Највише питања о закону по коме се уговор раскида без пенала очекујем кад прође 6 месеци ове мтс акције па се јаве они који су то користили са питањем да ли могу да раскину уговор без икаквих пенала. ;)
 
Nisam naglasio ostalo mi jos godinu dana ugovora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Вероватно постоји могућност да платиш разлику до цене која је без УО за протеклу годину плус да платиш разлику до пуне малопродајне цене телефона.
 
Зашто или, ако је добио попуст на бокс, онда њега доплаћује а плус је за телефон?
 
Ne znam, cela poenta tog resenja je da platis manje od dva zla. A posto ne pominje telefon mozda nije ni uzeo pa mu je onda isto - prethodnih 12 meseci po 50% popusta ili sledecih 12 s popustom... Zato je najbolje da trazi prevremenu obnovu, davali su kad se uzme telefon, valjda ce i ako uzme skuplji paket. Ali onda od meseci za din i dodatnih GB nema nista.
 
Nazad
Vrh Dno