Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

"koliko će ukuono dati mts" što znači koliko će mts dati nešto njemu. Da si napisao koliko će dati mts-u ja bih ti napisao isto kao i svi i sa novim tarifama i sa starim.
Poenta je da je dobio 100gb i pored toga što su rekli da nema više.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ma opušteno, nego sam i ja nešto nervozan pa bezveze se drndam ovde.. Težak dan na poslu..

Uglavnom sve mogu kad hoće.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li je iko uspeo da dobije raskid ugovora bez penala, jer je prijavljivao probleme da nije dostupan, prekide veze...?
 
Misliš loš signal na nekoj lokaciji...?
Teško da je to validan osnov za raskid ugovora.




Zovni pa pitaj ili u poslovnicu pa njih pitaj i ne mora znaciti da ces dobiti pravi odgovor kod bilo koga...

Zvao sam i uputio zahtev za 3 meseca po dinar, jedino ne znam jel sam mogao on Line da podnesem zahtev i tražim sve to isto +1gb?[emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Info iz poslovnice: mtel minuti važe kada ste i u BiH i zovete nekoga na mtel mreži, a takođe važe i za odlazne i dolazne pozive ka mts dok ste u Bosni na mtel mreži.
Tako je meni rečeno, videću da li su slagali...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da li je iko uspeo da dobije raskid ugovora bez penala, jer je prijavljivao probleme da nije dostupan, prekide veze...?
Ne. Još su zvali posle isteka ugovora da nude promocije... Kakve promocije kad nema osnovne usluge. A znaju da ne mogu da reše problem. Možda bi uspeli da smo se cimali a to je idi tamo-vamo, piši-briši, ubeđuj se... Pa ispadneš lud i glup 100 puta jer tamo nekom radi odlično pa mora da si lud. Da ne kažem šta uvaljuju ženi koja pojma nema o životu. Na ogroman paket još i net koji ne da ne radi, nego je užas a pri tom modem ni ne podržava 4g. Pa plaćaj i to ludacima. Podneli zahtev da raskinemo taj net a oni hoće da dođu na adresu na koju se korisnik vodi da provere kako radi?! A prenosivi net u pitanju... Jedno zlo od operatera, slično kao i država.

Bacila je svemir zeku
 
Misliš loš signal na nekoj lokaciji...?
Teško da je to validan osnov za raskid ugovora.






Zvao sam i uputio zahtev za 3 meseca po dinar, jedino ne znam jel sam mogao on Line da podnesem zahtev i tražim sve to isto +1gb?[emoji3]
E sad kad te budu zvali da ti kazu da moze 2 ili 3 meseca po 1 dinar, trazi i +1GB neta za celu UO, nemoj zaboraviti jer i oni online sve obradjuju i da ti posalju ugovor da potpises na kucu (ili u odredjenu posloivnicu) pa kad potpises i oni prime pocinje i nova tarifa ali trazi im pored 1dinar mesece i +1GB net, obavezno.

... Jedno zlo od operatera, slično kao i država.

Bacila je svemir zeku
Ma dobri su oni kakvi smo mi... ;)

tesko bogu sa nama kakvi smo.jpg
 
Poslednja izmena:
Misliš loš signal na nekoj lokaciji...?
Teško da je to validan osnov za raskid ugovora.






Zvao sam i uputio zahtev za 3 meseca po dinar, jedino ne znam jel sam mogao on Line da podnesem zahtev i tražim sve to isto +1gb?[emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Da, kuci ne mogu normalno da telefoniram, a desava se i na drugim lokacijama. Ne moze da uspostavi vezu,tokom razgovora me sagovornik ne cuje, prekidi veze...frustrirajuce, a pri tome mi propadaju i minuti...
Pa ne znam sta bi mogao da bude veci razlog,ako ne mozes normalno da obavljas ono cemu je telefon primarno namenjan!?
Ne. Još su zvali posle isteka ugovora da nude promocije... Kakve promocije kad nema osnovne usluge. A znaju da ne mogu da reše problem. Možda bi uspeli da smo se cimali a to je idi tamo-vamo, piši-briši, ubeđuj se... Pa ispadneš lud i glup 100 puta jer tamo nekom radi odlično pa mora da si lud. Da ne kažem šta uvaljuju ženi koja pojma nema o životu. Na ogroman paket još i net koji ne da ne radi, nego je užas a pri tom modem ni ne podržava 4g. Pa plaćaj i to ludacima. Podneli zahtev da raskinemo taj net a oni hoće da dođu na adresu na koju se korisnik vodi da provere kako radi?! A prenosivi net u pitanju... Jedno zlo od operatera, slično kao i država.


Bacila je svemir zeku
Meni data jos i radi u poredjenju sa voice saobracajem.
Zalio se par puta i stalno odg, brinu o korisnicima, rade na prosirivanju kapaciteta...a u njihovoj poslovnici u kraju su svesni da postoji problem sa baznom stanicom...
Objasni ti onda nama sta je to validan osnov za raskid ugovora, ako pruzanje osnovne usluge za koju je ugovor i zakljucen nije?

Ovo je i moj neki argument u zahtevu ka njima, da mi ne isporucuju osnovnu uslugu
 
Poslednja izmena:
Moras da se zalis pisanim putem (zahtev u poslovnici pa jedan primerak tebi ili mail) i to x puta u kratkom periodu (sto cesce - to bolje, a ne jednom na svakih 6 meseci) i dodatno Ratelu. E onda im predocis sve to i trazis da sporazumno raskinete ugovor.
 
Objasni ti onda nama sta je to validan osnov za raskid ugovora, ako pruzanje osnovne usluge za koju je ugovor i zakljucen nije?
Po osnovu da mobilna mreža ni ne garantuje 100% pokrivenost na svakoj lokaciji.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Juce sam poslao mail za obnovu ugovora( 3 meseca ranije) i prelazak sa Miks M na Omorika 1 i trazio +1 GB za online i 3meseca po 1dinar,pa koliko daju... :D I danas me zovu i kazu kao sto je neko ovde i napisao, ne moze i jedno i drugo, ili +1GB ili 2 meseca po dinar.
Pristao sam na 2meseca po 1dinar, ovaj broj koristi supruga, a i dosadasnji 1GB na Miks M joj je bio dovoljan.
Takodje je napomenula da to nece biti napisano u ugovoru i da ce se odnositi tek na racune za jun i jul, a da ce maj biti obracunat proporcionalno za Miks M i Omorika 1 tarifu. Na moje pitanje, sta ako to ne bude ispostovano, rekla je da ih ponovo kontaktiram i da se dogovoreno mora ispostovati, kao i da se razgovori snimaju i moze se dokazati.
I dobio sam info da je pozivom na 064733 moguce obnoviti ugovor i 4 meseca ranije...
 
Да ли је могуће променити тарифу, на већу нову, и истовремено смањити рату за телефон. [emoji16]

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
^Sarkazam...
Mislim da ne moze.
 
Dogovorio sam juče omoriku 1 sa 2 meseca po 1din i 4gb neta :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Eto, a meni nisu dali, rekose da +1GB moze samo online ili preko webshopa, mozda jer meni nije istekao ugovor, vec sam 3 meseca ranije obnovio....
Ili nisam bio dovoljno ubedljiv... :)
 
Ja sam sve telefonom završio, ali bilo je malo ubedjivanja, nisam hteo drugačije.
Inače momak sa kojim sam razgovarao je bio sjajan, (Djordje) moram i ovde da ga pohvalim

Sad mi krivo što ne dobih i taj treći mesec za dinar :)

Ispašće na kraju ovo super tarifa jedino što nisam zadovoljan što je prešlo 1000din, tj svako novo potpisivanje UO po pravilu vuče bar 200din skuplji ugovor. Tj uvek ti utrape više nego što ti treba i to naplate.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Piše "telefonom" :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Znas sta @bakara, od sad ja tebe vodim sa sobom kao pregovaraca, prva adresa nam je SC i RV kancelarija. :D

Mislim da si dobio zaro sto ti je manje od 1m do isteka ugovora.
Meni su rekli da samo oni kojima upravo istice ugovor, u poslednjem mesecu, mogu dobiti jos malo vise, pa su zato i tebi dali oboje, njima beznacajno a ti se osecas kao pobednik dok ti tih 1000rsd izvuku duplo tokom UO.
 
Možeš uvek da raskineš, ali plaćaš penale. Jedina situacija kada je to izvodljivo bez penala je ako se vraćaš na inicijalnu tarifu koja je niža od one koju koristiš.
 
Mozes 3 meseca ranije OBNOVITI ugovor sa nizom tarifom od prerhodnog ugovora.
 
Meni su dozvolili 2 meseca pre isteka obnovu ugovora na manju tarifu (sa XL+ na XL).
 
E sad kad te budu zvali da ti kazu da moze 2 ili 3 meseca po 1 dinar, trazi i +1GB neta za celu UO, nemoj zaboraviti jer i oni online sve obradjuju i da ti posalju ugovor da potpises na kucu (ili u odredjenu posloivnicu) pa kad potpises i oni prime pocinje i nova tarifa ali trazi im pored 1dinar mesece i +1GB net, obavezno.


Ma dobri su oni kakvi smo mi... ;)

Pogledajte prilog 251072
[emoji23]

Bacila je svemir zeku
 
Da, kuci ne mogu normalno da telefoniram, a desava se i na drugim lokacijama. Ne moze da uspostavi vezu,tokom razgovora me sagovornik ne cuje, prekidi veze...frustrirajuce, a pri tome mi propadaju i minuti...
Pa ne znam sta bi mogao da bude veci razlog,ako ne mozes normalno da obavljas ono cemu je telefon primarno namenjan!?

Meni data jos i radi u poredjenju sa voice saobracajem.
Zalio se par puta i stalno odg, brinu o korisnicima, rade na prosirivanju kapaciteta...a u njihovoj poslovnici u kraju su svesni da postoji problem sa baznom stanicom...


Ovo je i moj neki argument u zahtevu ka njima, da mi ne isporucuju osnovnu uslugu
Imali smo isti problem jer smo između 2 bazne stanice, kako oni kažu, i bili su svesni da taj problem ne mogu da reše i nema veze, ti ne možeš da raskineš ugovor. Tj verovatno da možeš uz dosta cimanja. Sve radi super dok se ne uspostavi poziv, onda sledi prekid gde niko nikog ne čuje i tako svaki dan, svaki poziv. Održim ceo govor a onda od sagovornik čujem halo, ne čujem ništa, maaa ubila bi se momentalno. Najjača stvar što ovde seljaci misle da to tako treba i da nema bolje pa se dovikuju ko preko brda. Net je katastrofa, 4g samo u bajci a dok su vip i Telenor već uveliko davali brzi net, ovi su uvaljivali ljudima najstariji modem sa najgorim netom, koji i dan radi očajno a sve isto košta. Verovatno to i sad rade. Izgleda da je njihov moto-ko ti je kriv kad si glup i neinformisan.

Bacila je svemir zeku
 
Nazad
Vrh Dno