Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

haha, bas me zanima koliko ce te nasmejati (pardon, nas nasmejati, tebe mozda i iznvervirati :D)
 
Haha jeste, i maserku da ti posalju ;)
Pazi, u neka srećnija vremena, nije bilo toliko nemoguće...
Uzmi Z3 na primer, u VIPu i MTSu, pa ćeš videti, da bi MTS morao da odradi baš takvu računicu da bi bio povoljniji...
Ok, paket bi bio dosta jači, ali opet...
 
Ugovor je trebao da mi istekne 4. februara 2016. Slao sam mtsu email na foru da li moze da se produzi ugovor 3 meseca ranije na nizi paket. Nisi odgovarali 20 dana. Samo jedan dan zove mene zena i sve lepo. Mogao sam koji hocu paket (sa ili bez telefona). Imao sam mix net m od 1260 din (sa 3g je toliko izlazilo). Od 10. novembra krenulo je da se racuna nova tarifa Mix M, koju treba da placam pola pretplate sto je 700 dinara. Ko misli da ne moze na manji paket, da zna da moze. Ja sam mogao da uzmem i najmanji paket moguci, nudili su mi da biram. Ko je u dilemi da zna. Jos ti obezbede na kucnu adresu ugovor novi, samo treba da potpises i da odes sa tim potpisanim ugovorom do poslovnice. Ustedis za 3 meseca neki dinar :D.
 
Пометњу ствара што званично у уговору то нигдје не пише,али ето живот је опет демантовао теорију.Добро је то за кориснике само још изабрати одговарајући пакет а то и јесте већи проблем(мени) од 3 мјесеца +,-.
 
Da, novu ugovornu obavezu na 2 godine (pola pretplate), telefon mi ne treba. Ovi stariji ljudi sto ne koriste internet njima je najlakse, uzmu najmanji paket i sve im je super. Ako istrose minute imaju u mts mrezi jos 3000. Internet je sad glavna stavka
 
Savet je bio da se uzme najmanji paket pa onda odeš na paket koji ti odgovara zato što uvek imaš mogućnost da se vratiš na taj najmanji ako iz nekog razloga nemaš više potrebe za velikim paketom. Ovako trebalo - ne trebalo moraš da plaćaš taj veliki na koji si potpisao ugovor.
 
Jaaao, znam zasto sam mislio da ne moze ranije :) Jer ja uvek hocu na KT500 da pocnem ugovor, i odmah prebacim na drugi paket za sve ugovore, posto onda mogu sigurno da se vratim.
Medjutim, NE MOZE pre isteka UO da se predje sa postpaid na KT, zato sam se zbunio gore :) U ovom slucaju dakle ne moze 3 meseca ranije da se produzi bez raskida, sto nije pitanje da li moze na nizi paket.
Mea culpa, izvinjavam se na pometnji.
 
Danas su mi poslali postom odgovor u vezi aktivacije iMessage.

Da podsetim, proslog meseca su mi nakucali racun jer se konstatno slao nalog za aktivaciju iMessage(nisam jedini) i posle zalbe, dobio sam negativan odgovor. Cisto da znate, da ne vredi da se zalite, jer je neko ovde na forumu napamet pricao da ce oni to sve uredno stornirati, samo da im se posalje zalba.
IMG_0294.jpg
 
Ovo nije finalni odgovor, i obicno kada posalju na dalju proveru ne rade pingvini koji ne umeju ni da kazu dobar dan kako treba, pa ima sanse da ce nesto uraditi.

Licno ne znam da li se ovo stornira ili ne (nisam ja rekao da ce :D), ali slanje previse iMessage-a kao njihova greska je njihova greska. Najbolje se zali RATELu, ipak se nesto desi ako se njima zalis (mozda je u stvari to tako uradjeno da izgleda da oni nesto urade :D)

Jeste ovo sitno, ali treba vise ljudi da se stvarno zali, onda se problemi ozbiljno shvate.
 
Ako mogu preko mejla da im posaljem zalbu, onda cu to i uraditi. Ako moram licno ili da zovem, nemam zivaca za to.
 
[MTS] Postpaid paketi i promocije (ili telefon ili 50% - NE MOZE zajedno)

I meni su ovo poslali, odustao sam od borbe sa Telekomom i platio racun.
 
Sta mislite da li ce biti bolje ponude od ove u kojoj se dobija duplo interneta ali samo u prvoj polovini ugovorne obaveze ? Ta akcija traje do 30.novembra. Mene su upravo zvali na telefon da bih produzio ugovor, uzeo sam MIKS L na godinu dana, pa se sada malo kajem jer ako bude povoljnija ponuda oko nove godine da li cu moci da je iskoristim ?
 
Ako si vec potpisao ugovor, ne verujem da ces moci da iskoristis. A isto tako, ne verujem i da ce imati neke bolje ponude.
 
Tipa kao da predjem na MIKS XL pa onda u oviru toga da iskoristim te nove pogodnosti ako ih uopste bude bilo, citao sam u VIP temi da za 4g mora da se uzme druga kartica, vazi li to i kod mtsa?
A inace izjajarili su se za taj net najgroznije
 
Da. Ne znam kakvi su uslovi u VIP-u, al znam da u MTS-u nece da ti daju 4G karticu ako imas slabiji paket od Mix XL. Ja trazio, koristim Mix M, kazu ne moze, to vazi samo za XL i jace...
 
Sta mislite da li ce biti bolje ponude od ove u kojoj se dobija duplo interneta ali samo u prvoj polovini ugovorne obaveze ? Ta akcija traje do 30.novembra. Mene su upravo zvali na telefon da bih produzio ugovor, uzeo sam MIKS L na godinu dana, pa se sada malo kajem jer ako bude povoljnija ponuda oko nove godine da li cu moci da je iskoristim ?

ja mislim da ce boto bolja ponuda,sad veoma uskoro,jel u principu nisu nista odavno ponudili konktretno.(ta fora 50 % interneta u pola UO je samo pilicarska fora da te navuku)
a ako bude nova akcija neces moci koristiti nove pogodnosti,to ko si hteo uzmes KT 500 NA 50 % popusta,i dizes na koliko ti treba kad bude nova akcija spustis na 250 mesecno i uzmes tu novu promociju,druga varijanta da je jeftina ne znam :)
 
Da. Ne znam kakvi su uslovi u VIP-u, al znam da u MTS-u nece da ti daju 4G karticu ako imas slabiji paket od Mix XL. Ja trazio, koristim Mix M, kazu ne moze, to vazi samo za XL i jace...

ne znam dal pali fora podjes od malog paketa,pedjes na veci jedan mesec i trazis 4g karticu ,a kad ti je daju ti se vratis na manji paket :)
mislim imam i 4g telefon,ali kad sam citao da jedno merenje na spedtestu pojede 150mb ,reko koji ce to meni djavo ,da pojede net za par dana ili merenja :)
 
Ako mogu preko mejla da im posaljem zalbu, onda cu to i uraditi. Ako moram licno ili da zovem, nemam zivaca za to.

RATELu se samo preko sajta i zalis, popunjava se formular, vrlo kratak, samo osnovni podaci (ime/prezime/broj telefona i opis problema i na kog operatera se zalis)
 
Da li si mogao nesto bolje drugde dobiti - ne, placao bi ipak vise, za to isto. Mogao si vise dobiti ali i mnogo vise placati recimo za Telenor Vise kombinaciju, koja pocinje od 1400 za 100 minuta, 200 poruka (ili 100, mrzi me da proverim) i 7.5GB neta.
 
Da ne dodje do zabune. Nece samo do kraja godine vaziti, vec jos ko zna koliko dugo(mozda i godina).
 
Do prodaje, onda ce verovatno biti DT princip (cena bez uredjaja i UO (najniza), cena bez uredjaja i UO, cena sa obicnim uredjajem i UO, i cena sa Premium uredjajem i UO - a razlika 20-30% od najnize do najvise)
 
RATELu se samo preko sajta i zalis, popunjava se formular, vrlo kratak, samo osnovni podaci (ime/prezime/broj telefona i opis problema i na kog operatera se zalis)
Ja sam se žalio RATEL-u. Kakva je dalja procedura, dobijam li neki odgovor i u kom roku?
 
Da, dobices uvek pismeno obavestenje na kucnu adresu. Uglavnom RATEL samo "prosledjuje", medjutim za sta god sam se zalio RATELu se resilo u roku od 7 dana! Tako da mislim da ima efekta.
 
tarife u nemackom telekomu od najmanje do najvece ,je odprilke 6x,ili 600%,ako bas kupe oni telekom,nece nas pojesti valjda
Мислиш да ће нам и у еврима наплаћивати?:)Ништа овдје није исто као и у њиховм домицилним земљама а и не може бити.
Полако има времена за приватизацију.Ја чисто сумњам да ће ТС око празника нешто значајно понудити.Сваке године чекам и ништа.(односи се на пакет с телефоном)Пошто ми истиче уговор највјероватније ћу опет КТ(-50%) а телефон у продавници,на рате.
 
Nazad
Vrh Dno