Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Znaci ovo je vec 5. mesec a nema roming. Nije po default aktiviran posle 3 meseca vise.

Interesantno za ovo ... mozda roming daju da se aktivira, ali mi je to skroz nelogicno :)
 
Nije jos prošle godine je bilo tako... Iznenadio sam se kad sam hteo da isključim data u roamingu.. Kad ono ni roaming sam nije aktivan:) Ali sve akt tj deakt za 24 sata:)
 
Ja sam prosle godine morao da molim prijatelja iz inostranstva da zove mts da mi aktiviraju roming posto je bio iskljucen.
 
Znaci ovo je vec 5. mesec a nema roming. Nije po default aktiviran posle 3 meseca vise.

Interesantno za ovo ... mozda roming daju da se aktivira, ali mi je to skroz nelogicno :)
Na dva rezervna broja koja su duze od godinu dana na mts post paid-u nismo imali aktiviran roming ove godine u GR.
Takodje, odbili su sa druga osoba iz Srbije telefonom aktivira roaming iako je imala sve podatke. Posto su rezervni brojevi, nisam ni pozvao sa drugog broja da aktiviram roaming. Nije bilo potrebe da se pravi racun na cekanje da se operater javi.
 
2 nedelje već u CG ne mogu da proverim stanje, tj mogu ali piše 0din, što naravno nije... Svaka im čast za ažurnost.
 
A jel neograničen internet kad se kupi ovaj dodatak?
 
A za mtel 10 :) Da li obaveste kad se istroši?
 
Pricamo o tome da i ovde nakon određene kolicine podataka i dalje imas net ali po smanjenoj brzini u prevodu kao da ga i nemas. Zato i pitamo koliko gb se dobija po punoj brzini
 
Ja sam dobio uverenja da je neograničeno.
 
Siguran, jer tako piše na zvaničnoj strani mts-a, tako da je net za roming paket mtl 10 ili mtl30, neograničen makar deset dana svlačio nešto. Upitno je jedino koja je brzina u pitanju, a iz priča ovde ide oko 5-6Mbps, što je odlično.
 
Brzina je extra,maltene mi bolje radi nego u Srbiji [emoji3] filmove gledam opušteno bez seckanja. Pa sam zato pitao jel ograničeno.
 
Ako se izbor mreže manuelno postavina mts, da li će se u inostranstvu kačiti na romibg partnera?
 
Poslednja izmena:
Moze li mi ko reci u vezi ovog m:tel 10/30 roaming paketa, jel to stvarno radi? Treba da idem na more u ponedeljak pa da znam da li da gasim data ili ne?! Pise da su pozivi ka telekomu besplatni, sms i internet.
 
Ja ga koristim četiri godine unazad i radi OK. Vratio se pre par dana i čak mi se čini da je pokrivenost bolja.Samo sačuvaj poruku o aktivaciji.
 
Moze li mi ko reci u vezi ovog m:tel 10/30 roaming paketa, jel to stvarno radi? Treba da idem na more u ponedeljak pa da znam da li da gasim data ili ne?! Pise da su pozivi ka telekomu besplatni, sms i internet.
Ne da radi,nego kida,filmove sam gledao bez seckanja,ja sam oduševljen [emoji3] [emoji3] [emoji3]
 
Daje li jos winwin vaucere na ugovor +50% ?
Gledao sam pre par dana i bilo je aktuelno. Koliko sam skapirao ne dobija se vaucer za sve telefone vec samo za one odredjene kojih ima 10ak ako se ne varam.
Postoji lista na njihovoj web stranici. Proveri.
 
Ja ga koristim četiri godine unazad i radi OK. Vratio se pre par dana i čak mi se čini da je pokrivenost bolja.Samo sačuvaj poruku o aktivaciji.
Znaci i internet moze da se arci bez bojazni od astronomskih racuna?! I da li to vazi samo dok se ne istrose megabajti sa paketa ili neograniceno ili kakva je vec matematika?!
 
Sta ja imam od toga sto ce telenor, vip, eps ili bilo ko da potrosi ~30 din na stampu i slanje mog racuna?
Svako domacinstvo ima desetak racuna mesecno, puta 12 meseci, puta ~3 miliona domacinstava... Da, radi se o ekologiji i treba tako razmisljati sada odmah, ne cekati komsiju da on pocne prvo pa onda ja.
Bitnija mi je ekologija od 30 din po racunu.. Pa makar zbog toga bio bu**la.
Nije 30 dinara vec dosta vise. Koverat, stampa istog, stampa racuna i postarina.
 
Nazad
Vrh Dno