Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

@virke, mislis 1500min/SMS, ne RSD?
 
Zato sto su sad ubacili "uzmi" dodatke. :( Uništiše KT.
 
Nedaju jeftine razgovore, pa to ti je :) Gde god posten covek nadje rupu za za kaji jeftini impuls, oni je brze-bolje zatvore ;)
 
Ja nemam apsolutno nikakvu ponudu. Pise nema promocija, nema tarifnih dodataka. Jos neko sa KT? Da li je svima ili samo meni?
 
@virke, mislis 1500min/SMS, ne RSD?
Da, nesto sam ja pomesao.
Inace poslao sam zahtev za aktivaciju oko 15h i jos uvek i nisu aktivirali promociju. Inace promocija UZMI SVE na novim karticama je 0 rsd dok na prepaid karticama koje se koriste iznosi 150 rsd (proverio na dve).
 
Kontrola troskova nema nijednu vise promociju :mad:

Ja ne verujem u ovo :S:

Kontrola troskova je pripejd,nemam ni ovu novu promociju ''uzmi sve'',niti promociju koju koristim drugi mesec za redom-tarifne opcije ''sms za 50 para''
 
^ Tarifne opcije sada su ukinute. Bilo lepo dok je trajalo!
 
Ako su ukinuli ja cu lepo promeniti operatera. Bar je sad lako. I ne samo ja nego hiljade drugih
 
Bas ce se puno potresti...
 
Nedaju jeftine razgovore, pa to ti je :) Gde god posten covek nadje rupu za za kaji jeftini impuls, oni je brze-bolje zatvore ;)
Hahahha ;)
Doduse to nije bila rupa vec mogucnost na koju su racunali.

Ja nemam apsolutno nikakvu ponudu. Pise nema promocija, nema tarifnih dodataka. Jos neko sa KT? Da li je svima ili samo meni?
Eh da je kod drugih bolje vec bi smo bili tamo :(
 
Najnoviji info. Uvođenjem glupih "Uzmi sve" pripejd dodataka, ukinute su postojeće pripejd Tarifne opcije za jeftine minute, poruke, mix i prenos podataka u mreži. Rečeno je da će biti ukinute 1. marta. Nije ih moguće aktivirati preko agenta, može samo preko mobilnog, a njih više nema u MTS Vodiču. Sem toga, "Uzmi sve" dodaci ne mogu da se aktiviraju na KT. Kada sam pitao "kako da dodam megabajte" u tvoj KT paket, odgovor je bio -- nikako, plaćate punu cenu MB iz bonusa, kad se isti potroši, onda iz osnovnog kredita.

Prelazak sa KT na kojem je ugovor o 50% popusta na postpejd: može, osnovni kredit će se voditi kao avans na postpejdu, dok se ugovor o 50% popusta delimično prenosi, i to na način koji je nepovoljan po korisnika: ugovorna obaveza ostaje do isteka (ne može novi ugovor), ali tokom ugovorne obaveze ne obračunava se 50% popusta na postpejd račun, "po proceduri". Agent nije hteo da dodatno proveri info, ponavljao je da je sigurno tako. Nisam se setio da pitam i da li je moguće 3 meseca ranije sklopiti drugi ugovor, što je moguće na postpejdu.

Usput, opet sam dobio into da se Kontrol mobilni Net može dobiti sa 50% popusta za sve korisnike.

Big fail!
 
Update: Pričao sam sada sa agentima 789 u jutarnjoj smeni, skoro sve obratno sada:
- za KT i stare Tarifne opcije potvrđeno -- ukinute.
- kada se sa KT sa 50% off pređe na postpejd, prenosi se osnovni kredit i zadržava 50% off do isteka ugovora;
- ne može 50% na Kontrol mobilni net, ali može na Surf pakete (iako mi više puta ranije rekli da ne može!), ko zna šta je istina;
- trenutno 50% off promocija traje do 31. marta.
 
Meni je cova u poslovnici rekao da moze 50% off za Surf, ali samo ko ima ADSL. Covek je jedan od redjih koji zna prilicno (u prevodu - zna ista), tako da sam prilicno uveren da moze na Surf. (ne znaci da ne moze za Control, ali to nije znao kako bi uradio)
Zar niko do sada nije radio prelazak sa KT na postpaid tokom 50% ugovora?? LOL

Mene cudi da KT i dalje postoji jer i dalje postoje dve stvari za koje je odlicna ;) (cutim i ne pominjem koje - da i njih ne izbace :D)
 
Meni je cova u poslovnici rekao da moze 50% off za Surf, ali samo ko ima ADSL.
Isto vazi i za Control mobilni net. A 789 agenti svaki put imaju drugu pricu, brecajuci se ako ih zamolim da provere info. :(

Nemam Telekom ADSL. Sta mislis, da li bi mogao neko ko ima da sklopi ugovor, pa da mi prenese vlasnistvo sa svim beneficijama (50 off), za Surf ili Control net? :)
 
Moze nakon 3 meseca :(
 
Ako imas ugovor, ne - ako nemas, moze.
 
Usput, opet sam dobio into da se Kontrol mobilni Net može dobiti sa 50% popusta za sve korisnike.

Big fail!
Drugi mail iz korisnicnog servisa :D
Postovani,

Navedena kampanja ne vazi za tarifne profile u okviru Mobilnog Interneta.
Detaljnije informacije su dostupne putem sledeceg linka: http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/popust-na-pretplatu-50.544.html .

S postovanjem,
Telekom Srbija
Ovi iz Mts stvarno nisu normalni. Oni izmedju sebe kao da se igraju gluvih telefona.
Edit:
@owim kasno sam video da si se ispravio i da ne moze 50% popusta na control mobilni net
 
Poslednja izmena:
Ne znam sto se cudite za neobavestenost sluzbenika kad svi znamo kako se zaposaljavaju. A tek u tako velikom drzavnom sistemu se ne zna ni ko pije ni ko placa. A posto kazne verovatno ne postoje, mogu da rade sta hoce. Ja kad sam sklapao KT sa 50% popusta, zena koja je pravila ugovor je sve, ali bas SVE pitala koleginicu pored. Sta da napise, sta da klikne, sta da kopira. A sumnjam da radi od juce. Jos naravno nije uradila sve kako treba, pa sam morao da se zalim itd.
Sestru sam ubedio da uzme KT na 2 god sa popustom, sad me pita sta da radi jer joj je poruka za koji dan 3,89. :D Doduse nakupilo se kredita 2,3000, mogla bi da predje na postpaid. Ja sam potpisao na god dana, isteklo mi je, pa bih mogao i ja da predjem. Sa mnom nece biti problema, ali sta ce biti sa KT -> postpaid 50% off videcemo.
Nadam se da nece praviti problem oko tog prelaska, samo se bojim da ce biti neka fora, jer ce ljudi masovno to da iskoriste, a velika vecina ima pozamasnu cifru na osnovnom kreditu(ja imam oko 9000). :D

E da, sto se tice tog avansa. Za sta tacno on moze da se koristi? Da li se samo pretplata odbija od njega, ili sav saobracaj i preko paketa(tipa parking)? Ako neko ima iskustva neka podeli to sa nama. :) Mislim da sam davno negde procitao da avans ne moze preko paketa, ali nisam siguran.
 
Poslednja izmena od urednika:
Da li je neko uspeo da aktivira promociju UZMI SVE?
 
Pokušao sam da nađem na temi, ali nisam uspeo pošto je ipak pregolema. :)
Stoga da pitam:

Da li je neko pokušao/uspeo da raskine ugovor za 50% nižu cenu pretplate?
Ja sam se obavezao negde u julu 2011. godine na 2 godine, što znači da imam još dobrih 4-5 meseci do isteka ugovora.
Nažalost, moj telefon je juče navršio svoj životni vek :( nakon 5 godina i ne isplati se popravka.

Sada bih uzeo neki od telefona sa ugovornom obavezom od 2 godine, ali je problem što još uvek imam ugovor na 50% popusta na niži račun.
Sad, logično gledano, ovaj raskid ne bi trebalo da bude ni na čiju štetu, jer ja ću nastaviti da budem njihov korisnik još 2 godine (što je valjda bila i poenta ovog 50%-nog popusta), a ja naravno dobiti telefon koji zapravo radi. :)

Dakle, da li je neko pokušao da uzme paket sa novim telefonom dok mu je ugovor o nižoj pretplati još uvek bio u trajanju?
 
Može novi ugovor tri meseca pre isteka postojeće ugovorne obaveze. Tako da ti dozvole možda već u aprilu, a u maju sigurno.
 
to cu ja sada u martu da uradim.
ali nije mi jasno - da li taj ugovor odmah stupa na snagu, ili po isteku ta tri meseca?
 
^ Moze vec u aprilu, vidi dan sklapanja ugovora.
 
Pokušao sam da nađem na temi, ali nisam uspeo pošto je ipak pregolema. :)
Stoga da pitam:

Da li je neko pokušao/uspeo da raskine ugovor za 50% nižu cenu pretplate?
Ja sam se obavezao negde u julu 2011. godine na 2 godine, što znači da imam još dobrih 4-5 meseci do isteka ugovora.
Nažalost, moj telefon je juče navršio svoj životni vek :( nakon 5 godina i ne isplati se popravka.

Sada bih uzeo neki od telefona sa ugovornom obavezom od 2 godine, ali je problem što još uvek imam ugovor na 50% popusta na niži račun.
Sad, logično gledano, ovaj raskid ne bi trebalo da bude ni na čiju štetu, jer ja ću nastaviti da budem njihov korisnik još 2 godine (što je valjda bila i poenta ovog 50%-nog popusta), a ja naravno dobiti telefon koji zapravo radi. :)

Dakle, da li je neko pokušao da uzme paket sa novim telefonom dok mu je ugovor o nižoj pretplati još uvek bio u trajanju?

Nista te ne kosta da pitas, kod Telenora mozes kad god hoces da predjes sa "50%" na standardni ugovor sa telefonom. A MTS je opste poznat kao "fleksibilniji" :)
 
Nazad
Vrh Dno