Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Koji apn ti je trenutno aktivan? Može doći do problema ako ti je uključen market unlocker tj definisan neki strani apn.
 
setting->wireless & networks->mobile networks->access point names
 
Jer si uzeo telefon. 50% vazi bez telefona, na 12 ili 24m, za stare i nove korisnike.
Neverovatno da nikako neki ne mogu da ukapiraju da na MTS-u ne može i telefon i 50% popusta na pretplatu.:wall:
 
Neverovatno da neki misle da NEGDE moze :)
Eno, ja sam mislio da se u UK isplati uzeti telefon uz paket jer te paket isto kosta - MUTJAK! Ono bez telefona mozes dobiti 100x vise saobracaja za isti novac :)
 
Izbriši proxy server u podešavanjima za taj Apn
 
Mora da radi. Restartuj telefon, probaj da li radi preko wifi?
 
juce sam slao mms sa slikama auta potencijalnom kupcu od jutros mi ne radi odlazni saobracaj, verovatno je ugasen zbog racuna koji uzgred nije ni stigao, i danas mi kupac salje mms-om slike kombija za koji treba da se menjamo ali meni stigne samo obavestenje da je stigao mms i treba da pritisnem download, uklucim wifi posto mi odlazni saobracaj ne radi ali nece da skine mms nikako, paket je zvezda sever a telefon huawei u8500 postoji li ikakav nacin da otvorim taj mms veceras, sutra planiram da idem u poslovnicu da vidim u cemu je problem da li je racun ili nesto drugo.

Svaka ideja dobro dosla
 
Preko wifi ne mozes skinuti mms, to zaboravi kao opciju. Ako su ti ugasili odlazni, trebalo bi da mozes da primis mms, jer ti nisu zabranili dolazni. :) Ukljuci net konekciju na tel, valjda toliko mozes iako ti je zabranjen odlazni...Nemam iskustva sa tim... klikni onda download, pa vidi sta ce se desiti...
 
probao sam nece pise please chack that the network avalible. nece tako cak ni stanje da proveri preko one aplikacije a preko wifi hoce,
 
Onda ne vredi... idi u poslovnicu pa vidi sta dalje. U svakom slucaju mozes pitati da dobijes slike na mail.
 
grrrrrrrrr moracu sutra da idem u poslovnicu pa da se sa njima raspravnjam, nadam se da ce mi pustiti odlazni saobracaj sutra i da mi do tada nece isteci vreme za preuzimanje mms-a
 
Preko wifi ne mozes skinuti mms, to zaboravi kao opciju. Ako su ti ugasili odlazni, trebalo bi da mozes da primis mms, jer ti nisu zabranili dolazni. :) Ukljuci net konekciju na tel, valjda toliko mozes iako ti je zabranjen odlazni...Nemam iskustva sa tim... klikni onda download, pa vidi sta ce se desiti...

Ako mu je odlazni saobraćaj ugašen, ne može da zove, da šalje poruke i da koristi internet :)
 
ali glupo je sto preko wifi mogu preko one aplikacije da proverim stanje ali ne mogu da skinem tih 8kb, mogli su nekako da regulisu to da se moze primati mms ako je odlazni saobracaj ugasen.
 
Koristim mts usb 3g dongle na nexus 7, jel ima neka fora za proveru stanja?
 
Ako imaš mogućnost da šalješ USSD onda *797#.
Ako imaš mogućnost da šalješ SMS i primiš povratnu poruku, onda šalji STANJE na 797.

Mene je to namučilo na iPadu, jer on nema gornje dve opcije, pa sam na kraju našao neko kvazi slanje USSD-a (možeš da predefinišeš samo jedan USSD koji želiš da koristiš) i sada mogu da proverim.
 
ali glupo je sto preko wifi mogu preko one aplikacije da proverim stanje ali ne mogu da skinem tih 8kb, mogli su nekako da regulisu to da se moze primati mms ako je odlazni saobracaj ugasen.
.A kako bi ti to regulisao, tj. kako si zamislio?

krastavac, to sto tebi sad hitno treba ta opcija nesto je sasvim drugo...
 
Meni nikako nije jasno kako bilo ko može da očekuje bilo šta ,ako je "odlazni saobraćaj" isključen!
 
Jel zna mozda neko da li se prenose minuti i poruke kod Bel paketa kao kod Mix i Mix net paketa?! Kevi sam sada proveravao stanje i nista nije preneto iz januara...
 
Ako na sajtu ne piše onda se ne prenose.
 
Samo Mix/Mixnet.
 
Da li je moguce uzeti paket Mix Net sa 50% popusta na pretplatu na 2 godine i kupiti telefon?
 
Moze, ali ne u Telekomu po snizenoj ceni :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno