Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pa sta znam,evo sada gledam mix 750...mesecna pretplata 900 din (za 300 din vise),dobijam 250 minuta ka svim mrezama,i 250 poruka...ovamo dobijem 50 minuta vise (stim da je ka mts mrezi samo),i 50 poruka vise ka svim mrezama...mada 90 posto kontakta mi je na 064 (one koje zovem),tako da bi mi my bel vise odgovara a i jeftinije je.
Ima jos neko koji predlog?
Hvala magic21
 
Zaboravio si da imaš mogućnost da dobiješ 50% popusta na pretplatu.A minute u mreži su najveća glupost.
 
Nisam zaboravio,ali ja bi uzeo i telefon uz paket,tada 50 popusta ne vazi?
 
Ne važi.Ili popust ili telefon.
Mada za tu pretplatu koju planiraš ne možeš dobiti neki pristojan telefon.
 
mix net su ti najbolji paketi ;)
 
Uzmeš npr. Mix Net M koji je 1.140, dobiješ 300 min, 600 poruka i 600 MB i uzmeš Alcatel OT-991 za dinar - deluje sasvim OK.

PS - ako ovo čita neko ko radi u mt:s nek mi se javi na PM - imam jedno pitanje za koje mi treba insajderska informacija :d
 
Poslednja izmena:
Hvala vam ljudi puno,sada mi je malo lakse...
Ostalo mi je jos jedno pitanje
U opisu mybel tarifnog profila,pise mi da pored svega besplatno se dobija ukljucena 3g usluga
Prilikom uzimanja i telefona,da li to znaci da moram nakndadno da platim uslugu za 3g koja se obracunava za svaki uzet telefon,u iznosu od 119din
Nov sam u svemu ovome,razumecete me.
Pozdrav,i hvala jos jednom
 
Šta će im telefoni u ponudi, kad niko nije lood da ih uzme pored popusta 50%!
 
Pa otprilike vecina telefona se prodaje po raznim stepenima, inace sumnjam da iko kupuje i na rate kod MTS-a od kad je prestao da debelo subv.
 
Prilikom zakljucenja postpaid ugovora sa mobilnim telefonom,na kojoj postpaid tarifi se ne naplacuje dodatno mesecna usluga 3g servisa?
Mislim da to ne vazi za kontrolu troskova,i mybel tarifu?
Ostale postpaid tarife se naplacuju?
Ispravite me ako gresim.
Hvala
 
Koliko ja znam naplacuje se ako uzmes telefon koji ima 3g...
 
Uletela mi je super kombinacija da sa prodavcem odem u mts poslovnicu,on zakljuci ugovor,meni da telefon i sve sto treba,i ja njemu kes na ruke.
Da li bi mi u tom slucaju ne daj boze ako nesto bude kako ne treba,mts uvazio garanciju?
 
Mislim da neće biti problema ... u svakom slučaju, nek ti taj lik bude u blizini....
 
Ma lako bi mi bilo da ga poznajem,ili da mi je to drugar,nebi brinuo. Nego taj lik je iz drugog grada. Sutradan moze i broj da promeni,ko ce ga tada naci. Zato mi treba 100 posto informacija oko toga
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam nosio Samsung GalaxyS direktno u servis iako telfon nije uzet na moje ime. Nikakvih problema nisam imao da ostvarim garnciju. Telfon uzet u MTS-u u Delta City-u.
 
j sasa,ako je tako onda cu uzeti ;) idem na vasu rec ljudi,ili ipak bolje da se obratim mts-u preko face-a da vidim sta ce oni reci? :D naravno sa laznog profila :D
 
Nemas ti nista sa MTS-om. Telfon ako nekad rikne nosis pravo u ovlasceni servis sa garancijom. Meni nisu ni fiskalni trazili.
 
Hector ruiz za ovu informaciju imas pice...
Znaci da trazim samo garanciju da mi da,i fiskalni racun.
Ugovor o koriscenju postpaid kartice,ostaje kod njega,to mi ne treba? Bar po nekom logickom razmisljanju?

Ne uz svaku tarifu.
I ja isto mislim tako...i da se uzme 3g telefon,mislim da se uz tarifni profil mybel ili kontrola troskova,ne placa ta 3g usluga.
Ovde je to lepo navedeno 2012-12-11_162219.jpg
Neka me ispravi neko ako gresim
 
Poslednja izmena od urednika:
pogledaš http://www.mts.telekom.rs/index.php/postpaid.html pa nadješ to što te zanima a glasi ovako:

3G Postpaid

Usluge treće generacije omogućavaju:
video pozive (sagovornika možete i da čujete i da vidite),
pretraživanje Interneta na mobilnom telefonu znatno većim brzinama,
uživo gledanje TV programa, muzičkih spotova i filmskih sadržaja,
nadzor važnih saobraćajnica (preko mondo wap portala)
i druge multimedijalne sadržaje preko mobilnog telefona.

Kupovinom postpaid paketa sa 3G telefonom korisnik je u obavezi da za vreme trajanja ugovorne obaveze plaća mesečnu pretplatu za 3G uslugu.

Mesečna pretplata za 3G uslugu iznosi samo 118,80 dinara sa uračunatim porezom.


Trajanje usluge se automatski produžava svakog meseca.

Nije toliko teško a uštediš mnogo više od 120din mesečno, samo treba pregledati ili otići do poslovnice pa pitati i onda drugima dati savet umesto da 5. zaredom pitaš.

Možda KT nije imala tu obavezu ali ta tarifa je ionako hibrid pre i postpaida.
 
Uzmi bolje za svaki slucaj ovlascenje da odneses i preuzmes telefon sa servisa. Ja sam popizdeo jer je telenor to zahtevao, sve ostalo ce da prodje, ali NE MOZE bez ovlascenja.... i preselo mi je i nikad vise sa operatera, a kamoli Telenora uzimam telefon.
Odneo sam u CT servis, sve su sredili.

P**** Telenorci!
 
Meni je isao fiskalni i za dinar, za one sto su delili dzaba uz ugovore.
 
Ja skoro pazarih jedan sa oglasa, nije imao fiskalni uz garanciju, objasnjeno mi da je zbog toga sto je uzet za dinar.

Isto tako, imam slucajeve kada je caletu uziman telefon u dva navrata preko segmentacije - oba puta za dinar (naravno... iskljucivo :)), i oba puta je islo bez fiskalnog, iako je sve 100% regularno bilo, direktno u poslovnici.
 
Kd bi im ljudi platili po taj dinar obavezan bi bio i fiskalni :) :d
 
Ja prvi put poneo dindzu, turio metalac u dzep... i onda bacio na pult tamo pred lika, cisto da bude stos, nesto u fazonu tipa "ja nikome ne ostajem duzan!" :p :D
 
Mozda je taj dinar dolazio uz prvi racun a ne kao kad su delili one frei uz bilo koji ugovor. U tom slucaju ne treba fiskalac.
 
Vrlo moguce... tako nesto mi je bilo receno tamo.

A ja taj racun, kao eventualnu potvrdu, sasvim sigurno necu naci :D
 
Nazad
Vrh Dno