Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Tako izgleda. Konačno neki povoljan roaming u Bosni.
 
bilo bi lepo da moze povoljno da se moristi i bez kupovine ovog dodatka.. ako neko ide na kratko, bilo bi korisnije da se tarifira kao da nisi u romingu tj da trosi sve iz paketa kao kada smo u srbiji..

Sent from Galaxy S8
 
Ne bih odmah počeo sa zamerkama. Pohvalno je što su uveli opciju.
Jedino je za nijansu bolja ponuda kod mtel:me ima i za 3 dana - 2,9 eur i koliko već danas ide na probu.
 
bilo bi lepo da moze povoljno da se moristi i bez kupovine ovog dodatka.. ako neko ide na kratko, bilo bi korisnije da se tarifira kao da nisi u romingu tj da trosi sve iz paketa kao kada smo u srbiji..

Sent from Galaxy S8
Pa i sada je prilicno povoljno, redovno koristim mts u romingu u RS, za razgovore i poruke, i zaista je to na kraju neki minimalan iznos.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ovo je super promocija... jedino što je u m:tel BIH na raspolaganju samo 3G net. Nadam se da nije opasno ograničen po pitanju protoka [emoji38][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je super promocija... jedino što je u m:tel BIH na raspolaganju samo 3G net. Nadam se da nije opasno ograničen po pitanju protoka [emoji38][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Burazer je bio tamo pre godinu dana i nije bio baš zadovoljan netom. Mislim da se svugde šetkao.
 
Poslednja izmena:
Zavisi kojom tarifom si poceo, to je najniza na koju moze.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel se zna da li će promocija 100gb biti produženo tokom cele godine?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Uvek možeš da se vratiš na paket na koji si potpisao

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Onda znaci ponovo daju dezinformacije po poslovnicama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Burazer je bio tamo pre godinu dana i nije bio baš zadovoljan netom. Mislim da se svugde šetkao.
Нет је катастрофа,од обрачуна до брзине,многи су се жалили и то у новије вријеме.Ја користим на припејду додатке(интернет) и лоше је.Колико видим промијенили су и изглед странице,чисто да се корисници теже сналазе.
 
Znaci ako sam npr. potpisao ugovor na mix S potom presao na mix M, ja imam pravo da se vratim na mix S? Dok sam bio u mts-u meni su u vise navrata rekli da to nije moguce.
Rade po automatizmu. Sto je pametnija osoba za takve svakodnevne poslove, vise gresi u praksi :) Zapad je to odavno shvatio.
Oni i ne primete ako kazes da si poceo na nizoj tarifi ugovor, nego smatraju da si poceo sa trenutnom, jer >99% ljudi to radi, i ne menja tokom ugovora.

Moze sigurno da se vrati na nivo pocetne tarife. Kazem na nivo, jer ko je poceo sa KT tarifama, moze da predje na postpaid recimo, ali ne moze na KT da se vrati tokom UO, dok moze preci na postpaid sve dok je skuplji ili isti kao pocetna tarifa.
 
Za par dana mi je tri meseca do kraja ugovorne obaveze i hoću da predjem na xl zbog 100gb mesečno. E sad nisam siguran da li da ga produžim na godinu ili dve, šta mislite? Da ne bude nekih boljih promocija naredne godine nikad se ne zna, ali znam da sam tako propustio par promocija zato što sam uzimao na dve godine ugovor... Mada pitanje je da li može bolje od ovoga?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
ako ti je net prioritet, mislim da nece biti nista bolje. ali to ti cak ni oni iz mts ne mogu garantovati.

Sent from Galaxy S8
 
Bice Neo minuti skoro, pitanje je samo kada, nesto su oduzili, trebalo je vec :(
Mislim da ce dati prelazak na te nove pakete, fora je da nece biti i +100GB zvanicno onda.
 
Što se mene tiče bolje od 100gb neta i više nego dovoljno minuta i poruka za 1200 din ne može [emoji3]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Iskreno se i ja slazem sada... koristim mnooooogo vise od toga, ali bez problema bi mogao preci sve skoro na Viber i 600 minuta bi mi bilo i previse ;)

Ali kazem sta je realno da se desi. MTS jos uvek nema dovoljno korisnika LTE-a da im prave problem tih 100GB, dok budu mogli davace, ali nerealno je da daju i NEO minute i 100GB javno. Ako budu, bice to za 2000+ pakete.
 
Tako sam i ja uradio. Ugovor na 2g sa 100gb.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
I ja sam na dve godine.. Da se osiguram da uživam dve godine.. Samo npr ja potrošim 40ak gb a poruka i minuta do 100 i jednog i drugog [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li zna neko kako ide sa preusmeravanjem poziva,naime naime bicu ovih dana u Bosni i hocu da uzmem ovaj roming dodatak gde se ne naplacuju dolazni pozivi, e sad hteo bi pozive sa drugog broja da preusmerim na ovaj na kom je roming dodatak?

Kako se to racuna, kako naplacuju?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Preusmerenje poziva sa tvog broja se racuna kao da imas odlazni poziv ka broju na koji je poziv preusmeren. Odnosno tošiće minute iz tvog paketa (ako imaš nacionalne minute). Ako je paket sa NEO minutima kod Telenora ili Vipa, neće ti ništa naplaćivati.
 
Нет је катастрофа,од обрачуна до брзине,многи су се жалили и то у новије вријеме.Ја користим на припејду додатке(интернет) и лоше је.Колико видим промијенили су и изглед странице,чисто да се корисници теже сналазе.

Verujem jer i sam čeeto koristim net sa m:tel karticom. Kad sam u BIH. Kapiram da je gostujućim mts karticama još gori kvalitet. Generalno sve u Telekom Srbija grupi je očaj. Mislio sam samo da je promocija dobra, a kvalitet je druga stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne volim da branim operatere, ali nije korektno reći da je sve u TS grupi očaj.

Čim se krene po samo malo ruralnijim predelima, o zabitima da ne pričam, nijedan operater ne može prići mts-u. Imam dual sim telefon i dok se mts bori gde god može, telenor je konstantno van dometa. O vipu neću ni da govorim. Tako da kakav god bio mts u telefonu obavezno.

mtel.me promociju koristim već godinama i koristiću sve dok bude, i zahvaljujući TS grupi godišnji troškovi za telefon su mi na nivou ispod 100 eur uz prilično bahato korišćenje i to sve na pripejdu.

mtel.ba promociju sam isprobao prethodnog vikenda, doduše sa crnogorskom karticom zbog povoljnije ponude (3 eur - 3 dana). Perfektno je radilo, što pozivi, što internet, što voip pozivi.
 
Nazad
Vrh Dno