Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ako sam produžio ugovor u maju i dobio dupli internet za pola ugovorne obaveze, da li mogu sad da produžim na primer na godinu dana pa dobijem opet dupli internet?

Mislim da ne moze. Mozes novi ugovor najranije 3 meseca pred istek starog.
 
Moze ako uzimas telefon i za jedan veci paket


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takođe, samo wap koristim, onaj drugi toliko sporo radi da je to kriminal, i sa proxy i bez proxy.

sent from plastique
Vidim da se vodila polemika oko toga oa hajde da pitam. I menj stoji na mts Internet...pa mi je zato mozda spor net? Ali recimo kad udjem u podesavanja potpuno isti parametri stoje i za gprswap i za mts Internet samo je ime drugacije. Al ajde reko da prenacim i ja na gprswap, ali tu onda ne mogu da menjam nista...ne dozvoljava mi. A konkretno bih brisao proksi i port kao sto sam uradio na mts Internet, jer ako ima nesto pod proksi i port nece neke aplikacije da rade na mobilnom netu...konkretno instagram. Evo kako to izgleda:
0c6b8907e2370ca23c22d1435c88cfd5.jpg

399d94a7ce01ce9db0e37ba47b6b3a49.jpg

b9fd150741058cbaa5955d3274d33040.jpg

Konacno pitanje...jel ustvari to jedan isti apn ako su svi parametri isti sem imena?
 
Pojma nemam, ja mogu da promenim parametre u wap apn.

f93a364f76734b8e5299f8a46541aebe.jpg


sent from plastique
 
Je l' to G2?
Koliko se sećam i meni je bilo tako, nije mogao da se promeni taj default apn.
Kad napraviš novi njega možeš da menjaš.
I da, ako su podešavanja ista a ime različito, to je isti apn naravno. Ime je nebitno.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Izbrisite proxy i probajte. Nekada velika razlika, nekada nema razlike.
 
Nije g2, g flex 2 je...al isto lg. :)
Kad prebacim na gprswap nece da mi dozvi da menjam bilo sta, pa tako i da brisem proksi i port. Samo na mts Internet mogu da vrsim izmene.
 
Mts muski spustio cenu HUAWEI P9,skoro 10000,na pretplatu od 3600 dodje 1 dinar.U vipu za istu pretplatu 24000 a u telenoru famoznih 43000,Jos u mts se dobije gift pokon nije los. :D
 
Pa nije dinar vec 20000. Na 24 meseca. Na 36 je mozda dinar.
 
I kad uračunaš popuste koje si izgubio dođeš do toga da svuda košta isto

Edit nisam ni proveravao, u pravu je alfa, znači još je skuplji :)
 
Poslednja izmena:
Moze jedno pitanje brzinsko treba mi odgovor sto pre...

Namestio sam na nekom kineskom telefonu koji inace ima mts karticu i 1 GB protoka, upario sa racunarom preko wi fi konekcije tako da cu to da trosim na lap topu, zanima me da mi neko kaze posto vidim da ima provera stanja na *797#, kako se to ****** abdejtuje da li odmah nakon trosenja megabajta recimo posle pola sata mogu da proverim koliko sam potrosio ili sutradan ili kako vec ?

I da li ima neki merac da znam uzivo koliko trosi a koliko ostaje ?
 
MTS Centar aplikacija, pa dodas njen widget. Rekao bih da je sredjeno azuriranje stanja.
 
Prilicno se brzo azurira sve na mtsu sada. A imas i data usage na fonu.
 
Prilično brzo ?

Odmah :)
 
Pa malte ne odmah...par sekundi.
Inace kakva vam je brzina neta preko 4g mreze? Kakva je u poredjenju sa drugim operaterima, ako je neko imao prilike da uporedi. Ja reko da testiram. Evo sta sam dobio u centru Smedereva:
1b14de41cc905884fd1e176c7e23f02b.jpg

Iznenadio sam se brzinom upload-a. Iskreno nisam znao da je tolika na 4g. Videcu ovih dana da testiram i u Bg-u gde je na pojedinim mestima 4g+ signal.
 
263860401d83f40314f33e851241462b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E kad se setim, da nekad stanje nije moglo da se proveri do 10-og... a sad prvog sve.
7f6663d9c00b059fdb0e58eb23e939f8.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radilo je jutros vec dva-tri minuta posle ponoci :) Nego, nisam hteo da bodem oci Telenorovcima, da pomisle da nesto i dalje imaju :D
 
radi provera stanja i na telenoru od jutros..

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Jel postoji mogucnost da kontaktiram nekog glavnijeg u mts-u? Poslodavci nisu u mogucnosti da pomognu, a ono sto hocu da trazim cak ide mts-u u prilog...
 
Pod "poslodavci" mislis na "radnici u poslovnici"? Trebalo je njima da trazis kontakt nekog "glavnijeg".
 
Pod "poslodavci" mislis na "radnici u poslovnici"? Trebalo je njima da trazis kontakt nekog "glavnijeg".

Uh, cuj mene poslodavci :D da, mislio sam na radnike u poslovnici. Oni kazu da nema kome da me posalju, da su pored call centra oni jedini sa kojima musterija ima kontakt. Ali ja sve mislim da sam ovde negde video da je neko podnosio neku specijalnu molbu ili zahtev kada nije mogao da resi problem u poslovnici, ali se ne secam gde sam to video..
 
Ali i to moras preko njih da posaljes.
Mozes zvati jedino sefa poslovnice - koji obicno isto zna, samo ima veca ovlascenja ;)
 
Evo nešto što nisam znao. Telefon po MP ceni na rate uz račun može da se uzme samo uz postpejd broj koji mora biti pod ugovorom (bilo kakvim).
 
A to ima veze sa MTSom...? :D
 
Da li hoce da vam ucita Instagram sa mobilnog neta? Nisam nasao nijednu osobu kojoj je to uspelo danas. Na telenoru je sve okej

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno