Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ljudi ovde potrose vise od 100mb na jedan speedtest ;).
 
Rasipnici! Kao da MB s drveta padaju! Svaki put kad potrosite po 100MB uskratili ste obrok jednom detetu u Africi. Pa radite 4G speedtest od 75MB. :D
 
Potpisao sam Miks XL 27. juna i dobio 600 minuta, 600 poruka i 1GB. Prošao prvi i evo mog novog stanja:

b1577d28b0ed881f6d875dc0e7530eee.jpg


Jel sve dobro obračunato? Zar nije trebao onaj 1GB da se prenese kad se vec ovo prenelo pa da imam 3GB?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sve je dobro obracunato. Ne, jer se MB ne prenose u naredni mesec od kada su uveli neograniceni net.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav :) Krajem Avgusta mi istice ugovor u Mts-u... imao sam Mix Net M na popustu od 50% i to mi je bilo savrseno i cenovno i po potrosnji.

Oni su vec poceli da me zivkaju da produzim ugovor, ali naravno na nove pakete gde mi je slican paket Mix M skuplji za 130din od ovog, a minuti u mrezi mi ne trebaju.
Da li postoji neka sansa, neki clan zakona :D, da mi produze ovaj ugovor sto sad imam i da ostanem na starom paketu sa 50% popusta? :)

Hvala.
 
Pozdrav :) Krajem Avgusta mi istice ugovor u Mts-u... imao sam Mix Net M na popustu od 50% i to mi je bilo savrseno i cenovno i po potrosnji.

Oni su vec poceli da me zivkaju da produzim ugovor, ali naravno na nove pakete gde mi je slican paket Mix M skuplji za 130din od ovog, a minuti u mrezi mi ne trebaju.
Da li postoji neka sansa, neki clan zakona :D, da mi produze ovaj ugovor sto sad imam i da ostanem na starom paketu sa 50% popusta? :)

Hvala.
Nazalost ne.
 
Rasipnici! Kao da MB s drveta padaju! Svaki put kad potrosite po 100MB uskratili ste obrok jednom detetu u Africi. Pa radite 4G speedtest od 75MB. :D
Za mene si i ti rasipnik sa 100 MB[emoji1] .
Meni ostane svaki mesec po giga, giga ipo tako da... [emoji6]
Meni pre 4 dana(presek bio 30-og) ostalo preko 2.5GB nepotrosenog neta.

I posle se ljudi zale kako ima malo neta u paketima danas :D
 
Ja sa mobilni net M - 10GB + Mix M (500MB) preguram ceo mesec - imam 3-4GB viska. Taman za LTE testiranje - na data paketu :)

Inace razmisljao sam o Telenor data kartici (da imam dve razlicite mreze u svakom trenutku kod sebe) ali ko zna kad ce Telenor LTE u Pirot. Vip ce do kraja godine, a mts vec ima LTE. Tako da sam ipak na mts i data i voice :)
 
Dali mts ima uslugu kao telenor spajanja na primer paketa mix net l i mobilni paket ?
 
Bice uskoro, samo cekaju malo izmedju da ne ispadne da su se dogovorili za takve pakete. Telenor je dao, VIP ima, uskoro ce i MTS sigurno. (nije insider info, nagadjanje je, ali koliko sam cesto pogresio u proceni telekom. kod nas? :D)
 
Jeste da telekom kopira sve zivo ali niko ne moze da tvrdi da ce da bude :).
 
Pa jesam li rekao da tvrdim?:)
Sta vise, naglasio sam da je nagadjanje ;)
 
I ja nagađam isto, educated guess :d

Nadam se samo da će moći da se "nadograde" postojeći ugovori, bilo bi fer.
 
Zaista se mora biti na postpaidu 3 meseca da bi mogao broj da prebacis na prepaid.. nekada si mogao, danas uzmes post i sutra ga prebacis na pre.....
A sa druge strane broj mozes odmah da ugasis ...
 
Još jedno glupo pravilo po rečima ovih iz CC... kredit sa prepaid kartice koji hoću da koristim kao avans, može da se koristi samo za postpaid na toj kartici (dakle da ista pređe na post), a ne za plaćanje računa za drugi broj/karticu, bez obzira što su obe registrovane na istu osobu, uz te njihove račune/podračune... bzvz...
 
Novo - telefon na 24 rate bez ugovorne obaveze!

Vise ne morate da cekate da istekne ugovor za telefon koji koristite, jer smo Vam omogucili da kupite novi telefon na 24 mesecne rate i to bez potpisivanja novog postpejd ugovora.

Predlazemo Vam telefon Nokia 222 (rata 225 din) ili LG K8 (rata 975 din), a na raspolaganju su Vam i drugi atraktivni telefoni iz mts ponude.

Info i kupovina u mts poslovnicama.
Telefone iz mts ponude mozete da pogledate i na mts.rs u delu Uredjaji/Telefoni.
 
Bez UO? Ako je stvarno tako, jeste nesto novo/
 
Da, samo ako je kao kod boxa gde imaš pravo na dva uređaja na rate i svaki put se radi anex i produženje postojećeg
 
Pise gore bez potpisivanja novog ugovora.
 
Postavio sam MTS-u pitanje oko prelaska u njihovu mrezu i dobio sledeci odgovor.

Poštovani,



Zahvaljujemo se na vremenu koje ste izdvojili da nam se obratite.



Obaveštavamo Vas da zahtev za prenos broja možete podneti onlajn, pozivom Kontakt centra 0800100100, odlaskom u poslovnicu, ili nam ovim putem možete dostaviti informaciju o tome.

Ukoliko Vaš zahtev za prelazak u mts mrežu bude odobren, u roku od 2 (dva) dana od podnošenja zahteva dobićete SMS obaveštenje o odobrenom prenosu broja i datumu prenosa.

Do tada možete da koristite svoju staru karticu na uobičajeni način.

Aktivacijom nove mts kartice možete da nastavite korišćenje svog broja, sada u novoj mreži.



Nakon potpisivanja ugovorne obaveze, imate mogućnost da podnesete zahtev za potpisivanje ugovorne obaveze u kampanji Popust na naknadu i time ostvarite pravo da tokom trajanja cele ugovorne obaveze (12/24 meseca) plaćate naknadu nižu za 30,40 ili 50 % (u zavisnosti od izabrane tarife).



Takođe, imate mogućnost da podnesete zahtev za potpisivanje ugovorne obaveze sa telefonom i odaberete mobilni uređaj iz naše ponude po ceni već od 1,00 dinar.



U svakom slučaju, ukoliko do 31.08.2016.godine potpišete ugovornu obavezu na određeno vreme sa jednom od tarifa Miks ili Super prvu polovinu ugovorne obaveze dobijaćete duplo više MB.



Iskreno se nadamo početku uspešne saradnje.

Stojimo Vam na raspolaganju i ubuduće.

Sad mi tu par stvari nije najjasnije. Prvo kazu da ja treba da podnesem zahtev, pa da oni to nesto razmatraju da li ce odobriti. Pretpostavljam da je to pro forme odgovor, cisto da se ograde u slcaju da mi ugovor nije istekao, ili da imam neizmirene obaveze i slicno. Dalje, ako sam dobro razumeo, ja treba da prenesem broj, da potpisem ugovor pa tek kada prenesem i potpisem da trazim popust. Ako je tako, onda mi nije jasno, u kom statusu sam ja i na kom paketu od kada predjem kod njih, a dok se ne realizuje taj ugovorni popust uz izabrani paket? Drugo, ne znam da li oni teorijski mogu da me odbiju za taj popust, jer onda bih se nasao u nebranom grozdju, jer sam vec presao kod nijh, potpisao ugovor a nisam dobio to zbog cega sam i presao? I treca nedoumica, je sta znaci ovo 30, 40 ili 50% popust? U izboru paketa stoji jasno 50% popusta uz ugovor na 12, ili 24 meseca. Ne razumem da li je to opet neki njihov trik da reklamiraju 50% a daju manje, ili je to ako uzmem telefon ili na sta se to odnosi? Meni treba dakle popust na paket od 50%. Ne zanima me telefon ili bilo sta drugo. Da li mogu da racunam 100% da ako podnesem zahtev za prenos broja i ako predjem kod njih, da cu sigurno dobiti popust 50% uz Miks M paket i ugovor od 12 meseci?
 
Poslednja izmena:
Kada prenosus broj, biras na koji ces paket.
Prethodni operater samo moze da odbije prenos, ne i MTS. Zbog UO i neizmirenih obaveza i sl.
Ako predjes u MTS, sigurno mozes dobiti popust, nemas nikakvu obavezu odmah. Potpisujes samo ugovor za postpaid tarifu na neodredjeno.

50 ide na sve tarife osim Prica i Miks M.
 
Au pa ja cu da izludim sa ovim provajderima, dok ne prenesem broj. Kako sad osim za Miks M, a ja hocu bas Miks M? Na njihovom sajtu pise lepo za taj paket da ide sa popustom.

Capture.PNG
 
ja sam pre nedelju dana uzeo MiksM uz popust, prešao iz Vip-a :d

O čemu se radi :)
 
Vrh Dno