Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Prilicno je nejasno sta iskljucuje, ali ne ukljucuje 6x100, vec 100, bar meni tako zvuci?
 
Tako sam i ja razumeo, 100 dinara na prvi racun, znaci na jedan racun koji stigne

U narednih sest meseci, tamo do marta vazi promocija za ovih 100 din :)
 
Tih 6 meseci mislim da se odnosi na to da ne moze da se otkaze taj racun i ponovo dobije popust od 6 meseci (kao da moze posle 6 meseci opet..).
Ko bi znao, tek im je u razvoju ovo!
 
Koliko lose radi ovo, jel ovo flash na stranici brljavi? Uzas, pri tom je i neopterecen server.

Opšti uslovi
Aktivacijom servisa prijema računa isključivo elektronskim putem, za mts usluge, opredeljujete se za prijem računa bez papirne verzije. Servis je dostupan svim privatnim korisnicima.
U slučaju promene korisnika servisa, neophodno je da novi korisnik aktivira servis slanja računa elektronskim putem.
Ukoliko se odlučite za opciju da Vam račun za izabranu uslugu stiže isključivo u elektronskoj formi, mts Vas nagrađuje umanjenjem računa u iznosu od 100 dinara na prvi odabrani eRačun u narednih šest meseci, a ako je iznos Vaše odabrane mesečne naknade manji od 100 dinara, naknada za tu uslugu će iznositi 0 dinara. Popust se odnosi na prvu prijavu i važi od sledećeg meseca u odnosu na mesec u kojem se prijavljujete. U slučaju da se pre isteka šest meseci odjavite, nećete biti u mogućnosti da ostvarite popust ponovnom prijavom na servis eRačun.
Napomena: Korekcija računa se odnosi se na korisnike koji redovno plaćaju svoje račune.
Nemogućnost pristupa računaru, tj. elektronskoj formi računa za mts usluge koji je dostavljen na e-mail adresu koju ste prijavili uz Vaš nalog, ne odlaže obavezu plaćanja računa u roku dospeća. U ovom slučaju, račun možete preuzeti sa portala Moj MTS u delu Računi i plaćanja/Pregled računa i plaćanje odabirom usluge za koji Vam je račun potreban.
Deaktivacija servisa slanja mesečnog računa u elektronskoj formi nije moguća istog meseca u kome je izvršena prijava. U slučaju deaktivacije servisa u toku meseca, račun u papirnoj formi će biti isporučen od narednog meseca.

Potpuno je nejasno sta ovo znaci, ispada da je samo 100 dinara jednokratni popust, ne vidim uopste razlog da se pominje 6 meseci.
 
Poslednja izmena:
Moje mišljenje je da je 6 meseci po 100 dinara , za prvi e račun koji se izabere
 
Sta bi tacno znacilo "prvi e-racun"? U smislu, ako imas dva broja, samo za prvi mozes dobiti popust? Svejedno sam se prijavio, jer mi i inace papirni racun stize na neku staru adresu, a to moze da se promeni samo u poslovnici, za sta nisam nimalo motivisan.
 
Sta bi tacno znacilo "prvi e-racun"? U smislu, ako imas dva broja, samo za prvi mozes dobiti popust? Svejedno sam se prijavio, jer mi i inace papirni racun stize na neku staru adresu, a to moze da se promeni samo u poslovnici, za sta nisam nimalo motivisan.

Pa da, samo za prvi broj koji si registrovao. Tako sam ja razumeo ovo što je napisano. Ja ću imati 4 e računa.
 
Da li mi se cini ili je MTS sa novim sajtom na mts.rs izbacio i uslugu 3G uz 3G telefone? :D

Vise ne vidim da se ta stavka spominje?
 
Ja ne vidim da novi sajt i radi :)
Obo je neko skroz neupucen u web coding radio... 90% vremena ne radi.
 
Da li mi se cini ili je MTS sa novim sajtom na mts.rs izbacio i uslugu 3G uz 3G telefone? :D

Vise ne vidim da se ta stavka spominje?

Kod pravnih lica se to ne pominje, ali mi devojka iz telefonske prodaje/savetnik blabla reče (pre nekih 2 sedmice) da na 3G telefone ide i 3G pretplata. Zapravo, prvo nije znala, pa je zvala za pola sata kada je proverila.

Bilo bi vreme da to ukinu. Za sve.
 
Glupost je to za 3g preplatu...
Trenutno imaju uzasnu politiku, uvek isti telefoni.
A kada nabave nove onda nemaju dovoljno za sve.
 
Definitivno i dalje ide 3g pretplata uz 3g fon. Juce kupljen novi telefon uz postpaid.
 
Да ли је узет уз малопродајну цену или у пакету по некој сниженој?
 
Uzet telefon uz MixM paket za 1 dinar. Pise i na novom sajtu da se placa 3g uz telefon, ali sad pise samo na jedno mestu, kad se ode na usluge, pa valjda standardne usluge pa internet.
 
Sad sam zvao mts da razjasnim nesto,izmedju ostalog i e racun,za jedan e racun vazi popust 6 meseci po 100 dinara za ostale ne ako imas vise e racuna
100 dinara oni + nema provizije,nije mnogo a nije ni malo od koga je :D
A 3g pretlata vazi jos nece oni tek tako da bace milion evra na mesecnom nivou hahaha :D
 
Kako i gde za e-račun?
 
Odes na www.mts.rs , tu se prijavis sa svojim nalogom, i imas tu negde u podesavanjima da izaberes da primas samo e-racun. Ako imas vise racuna na istom nalogu samo za prvi racun za koji odaberes da ti stize samo online dobijas popust od 100 dinara u narednih 6 meseci.
 
Našao. Hvala.
 
+1
Što neće da pamti lozinku?
 
Ceo sajt i portal ne rade vec nedelju dana kako treba..
 
Da ne tražim sad po temi: 3G pretplata se ne plaća ako se telefon uzme uz paket Kontrola troškova.
 
Ne plaća se.
 
Šta su ovi promenili portal,jedva se snalazim....dva sata tražio opcije koje su bile na dohvat ruke u staroj verziji:mad:
O brzini funkcionisanja i da ne pričam....jedva učitava stranu :wall:
 
Poslednja izmena:
Danas bio da produzim ugovor.. Reko kada vi meni mozete da smanjite mb u paketu mogu i ja vama pretplatu. Otisao sam na net M za 700din :)

Taj paket nema 4g ?
 
Sa 500mb mesečnog protoka, 4G ti zaista ni ne treba. [emoji1]
 
Znam znam. Testa radi :) posto kada odem u z.polje jedva imam 2g pa reko mozda se 4g probio tamo [emoji23]
 
Produzih i ja ,rece lejdi kao neki nezvanicni info da do kraja god menjaju pakete jer se masa ljudi zalila i kukala na mb ...


Btw. za dz prepaid sim kartica da znate :) tuga,al sta je dz i Bogu je drago :p
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno