Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Samo MTS. Nisam video vaučer, rekli su da glasi na donosioca, ne na ime (može i babin). ;) Ono što to možda ne može (ne znam): proizvod na sniženju (akcija) + vaučer.
 
Poslednja izmena:
I jel moze ugovor na 12 meseci ili samo 24?(da li se dobija vaucer?)
 
Samo MTS. Nisam video vaučer, rekli su da glasi na donosioca, ne na ime (može i babin). Ono što to možda ne može (ne znam): proizvod na sniženju (akcija) + vaučer.
Nigde to ne piše a i jake su akcije kod njih, sve je kao na akciji a iste cene kao svuda.
 
Vaucer je na osobu koja je potpisala ugovor, bar tako sam morao da dam licnu kartu i potpisem papire neke
 
^ Vaučer glasi na ime? Onda su me pogresno informisali u Emmi-u u radnji i preko telefona. Hvala!
 
Za kombinovanje vaucera morate imati dozvolu sefa radnje win wina. Ne mora da se dozvoli kombinovanje vaucera.
 
Jel' se desava jos nekome da zeza 3G poziv (tj. obican poziv, ako je telefon na 3G-u, tj. ako nije na GSM-only) ovih dana? Net mi radi skroz ujednaceno, 2G poziv OK, ali mi priiilicno sece 3G poziv iz stana (kao da je pukla BS kod mene).
Desava se i na MixNet i na mTel CG kartici, ali nemam trenutno drugi telefon da isprobam da nije do toga.
 
vidim da piše da se uz 3g telefon plaća 3g usluga do kraja ugovora
koliko to iznosi i koja im je to fora kad im je svaki telefon 3g
 
Цена је 99 динара плус ПДВ и није им сваки телефон 3G. А и не мораш да узмеш телефон уз постпејд.
 
Pa zapravo i nije manja cena osim ako si na nekom velikom paketu
 
На коме год да си пакету, углавном се не исплати телефон док је у понуди ова 50% акција. А да ли ће неко да узме или не, да ли му се свиђа телефон са 3G или не, свако бира за себе.
 
koji nije?
pa što ne bi uzeo ako je manja cena

Ako uzmes telefon, nema 50% popusta na pretplatu. Onda te telefon izadje <cena telefona>+12*<pretplata za tarifu>, 12 pretplata gubis (tj. placas vise)
 
Proverio: Em**, Win*** vaučeri glase na donosioca, a ne na ime, tako da može i od babe, strine. ;) Da li može da se kombinuje zavisi od menadžera radnje. U Em** preko fona nisu ovaj put hteli da mi kažu da li može, a prošli put su rekli da može.
 
Bice im belaja ako mi daju da iskombinujem za misonju:)
 
Nego sta;)
Ocigledno fali jedno "NE" u prethodnom (mom) postu:)
 
U kojim radnjama u BG-u (E/W) je neko kombinovao vaucere? Da znamo da ne lutamo u druge;)
 
Malopre licno proverio u emmi u nisu, od prodavca koga poznajem da se vauceri kod njih ne spajaju. Akcija je produzena do 31.10 a ima i naznaka da ce se produziti do nove godine
 
Tako sam i mislio, da vaučeri pokrivaju do nekih 20-30% cene, pa možeš i 10 da ih doneseš.
 
MTS od 1.10 ima nove tarife.Internet će biti umanjen a cene povećane.
 
Koliko povecane ? A ja bas trebam da produzim ugovor u okt. Do ....
 
Nama u radnji je stigao mail od njih da kreću sa novim tarifama od 1. Imaće paketi od 1399,1699,1999.Ovaj prvi bi trebalo da ima oko 500mb,ovaj drugi 600,a ovaj treći oko 1000mb.Imaće i oni posebno min za sve mreze a kad se to istroši imaćete u mts mrezi još dodatne min.poruke ce biti nesto smanjene.I dalje bi trebalo da vazi ona akcija 50 % popusta na pretplatu bez mob.tel. Mozes da produzis i 3 meseca pre isteka ugovorne obaveze ako nisi znao/la.
 
Poslednja izmena:
Koja kradja sunce ti.. Pricas o mix net paketima ? Koliko minuta ka svim mrezama imaju sada ti novi paketi ?

Odo sutra da pokusam da produzim po starim tarifama. Ionako mi istice 21 okt
 
Poslednja izmena:
Ne znam tacno pokusacu sutra da sve to uslikam pa da pokazem.Nece vise biti tih mix net paketa,izmenili su to,bice nesto slicno ali sa manjim br mb.Nece vise ni oni biti tako povoljni.
 
E jbga, oni su drzali sidro sa cenama na trzistu. Opirali su se vec 2 puta kada je konkurencija dizala cene.
 
Nazad
Vrh Dno