Šta je novo?

[MTS] - (ne)Povoljne cene Nokia aparata uz postpaid pakete

ili mix1000 ;)
 
Jel se neko raspitao da li telefone na ovaj nacin mogu da kupe i postojeci postpaid korisnici ili moras uzeti novi broj i za njega vezati ugovornu obavezu, jer se ranije kod dilera mogao kupiti telefon samo uz novi.
 
Kako sam razumeo, može da se zadrži stari br.
 
definitivno znaci ovi iz mts pricaju gluposti... ja sam u dve novelove radnje proveravao i cim mi istekne stari ugovor mogu da uzmem nov telefon na isti broj.... hteo sam brata ili kevu da ubedim da im bas treba ugovor u zivotu, ali avaj, nedaju se |)
 
Interesuje me ima li još ovih telefona po ovim cenema? Konkretno n82 ili n95. Lokacija Požarevac ili Beograd.
 
to je biklo u tehnomobile
 
Interesuje me da li ima još?
 
ima...
 
Zanima me (ako neko zna) da li su telefoni kodirani na mt:s ili?
 
Poslednja izmena:
Nisu kodirani, tj. moj N95 nije, probana je i VIP i Telenor kartica i radi :) tako da pretpostavljam da su i drugi "otkljucani"
 
N82 u NS vise nema nazalost :(
 
Ok, znaci nisu kodirani, tj. bar N95 nije. A da li neko zna koje boje je N82 iz ove ponude? Ona "obicna" siva ili je mozda bilo i crnih?
 
E krastavac, moracu onda da uzmem i crnu masku. Mada nema veze, o5 se isplati.
btw. Kakva je ta tvoja, isto nije kodirana ili?
 
Ja sam u ponedeljak uzeo N82. Sasvim slučajno sam naišao na prodavnicu u Požarevcu, a spremao sam se da odem u Beograd da kupim telefon.
Telefonom sam prezadovoljan. Jedina mana je što je maska mnogo sjajna pa ostaju otisci.
 
tek ce na crnoj da se vide otisci. :d

inace, crne 82ojke nema jer legalno crni jos nije uvozen kod nas (kao i n95 8gb u nekoj vecoj kolicini). tako mi bar rekose u alpha copyju.
 
Ja sam u ponedeljak uzeo N82. Sasvim slučajno sam naišao na prodavnicu u Požarevcu, a spremao sam se da odem u Beograd da kupim telefon.
Telefonom sam prezadovoljan. Jedina mana je što je maska mnogo sjajna pa ostaju otisci.

Koliko si ga platio i koje je boje? Ja isto jurim N82, ali nigde u BG-u ne mogu da ga nadjem ispod 300 evra, sto je po meni mnogo za telefon...
 
Poslednja izmena:
14,090 sa mt:s ugovorom na dve godine uz Mix1000 paket. Boja je srebrna.
 
Jel ima negde(Alpha Copy, Tehnomobile) da se uzme e71 na ugovor kod mts-a?


Pozdrav
 
Na spisku je, tako da pretpostavljam da ga imaju (Alpha Copy). Mislim da je cena oko 17,000.
 
Nokia N51 vise nema na Trgu Nikole Pasica i u B. Kralja Aleksandra. Moze da se poruci preko mt:s express-a. Videcu za koji dan da li ce biti ispala ili ce ga stvarno poslati.
 
Misliš E51?
 
Hmm, taman krenem da uzmem N82 i vidim ovde da postoji opcija i E71 da se uzme. Koliko je to sigurno, ako moze neki link ili nesto sl, posto u NS-u nisu culi ni za tu akciju (E71, ostale imaju) a izgleda ni za taj telefon...
 
pozzz
da li neko zna,da li ce i kada pustiti u prodaju pakete sa n96?
 
Navodno bi E71 mogao da se uzme na ugovor u Telefonikinim radnjama. E sada koja je to firma i gde su im radnje ili ko su im distributeri to nisam uspeo da saznam. Inače cena bi trebalo da bude 12.800,00
 
E sad, nagradno pitanje je - sta je Telefonika i gde su im radnje (ili dileri)? Ja nista nisam nasao...
 
Nazad
Vrh Dno