Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

>I ja sam slao,al sad ne mogu bice izgleda kao sto je PJ rekao 500 mozes da potrosis kako >zelis a 500 bonusa samo na razgovore,sms.mms i odruge glupo

Sigurno je tako a i jeste logicno,u tom slucaju prebacis kredit na drugi pripejd br pa im odatle iskoristiss za tako te zezalice.
 
Evo danas mi stigla poruka da mi racun za mesec jun iznosi 646 dinara, jel to opet neki novi porez il sta ,pismeni racun jos nisam dobio pa me intresuje. Koja im je to fora racun uvek 500 kredit uvek 1000 ,na pocetku je mozda bilo tako onda je racun ubrzo skocio na 546 i sad 646.
 
Nigde ne pise da su dodali PDV. Porez na upotrebu mobilnih nije ukljucen u 500 din. znaci od kad je on uveden normalno je da bude racun 550 din.

Tebi ovo izgleda kao da je uracunat PDV, sto ne treba da bude.
 
Neka dodatna usluga verovatno. Slanje kredita drugom broju u iznosu od 100 dinara?
 
Stigla mi je poruka da moj racun za jun iznosi 542.46 din.
Kako je to moguce kad sam do sada svakog meseca dobijao da mi je racun 542.37 din? :trust:
 
Meni rekose 542.73 desva mi se kad uplatim posle 20 u mesecu npr 25 sledeci racun mi stigne par dianara veci,verovatno je to zatezna kamata od 20 u mesecu pa do dana uplate,nisam citao ugovor,a citao sam da se ljudima desavalo da im u posti prilikom placanja pogresno naplate npr 90 din manje a onda oni tu razliku dodaju u sl racunu,znaci treba uvek prekontrolisaati sve uplate u posti odmah da neko ne pogresi ili ¨pogresi¨.
 
A meni u posti traze da platim +20 dinara, kao nesto za uslugu placanja..
 
Zato sto Telekom nije obnovio ugovor sa PTT-om i nema uopste nameru da to uradi.
 
@panco, zatezna kamata je 23% godisnje, znaci skoro 2% mesecno ;) (trenutno najmanja ikada ako se ne varam)
 
Evo, uporedio sam racun za ovaj i prosli mesec i nasao sam razliku:
U racunu za period 1.5-30.05.2010. u stavci usluge pise:
7. Zakonska zatezna kamata 0,00 din.

U racunu za period 1.6.-30.06.2010. u stavci usluge pise:
7. Zakonska zatezna kamata 0,09 din.

Sta znaci to ''zakonska zatezna kamata'' ?
 
0.09 kamata?? to je 2% od 5 dinara... pre ce biti da je uplaceno 5 din manje za prosli racun.
 
Ili je zakasnio 1-2 dana?!
 
Je l' se ne iskorišćeni kredit i MBi prenose u naredni mesec na kontroli troškova? :]
 
Kredit se prenosi, ali za megabajte ne znam jer ih brat uvek sprca.
 
Ne sumnjam da cu ih i ja "sprcati". ;) A kredit manje-vise, sve zavisi od potreba u mesecu.
Okej, to me je zanimalo. Hvala! :)
 
Zato sto Telekom nije obnovio ugovor sa PTT-om i nema uopste nameru da to uradi.

Meni se čini da su hteli, ali se pošti ne isplati. . . . . A pošto hoće da protaju lelekom, verovatnu nisu videli svrhu da rade džabe za švabe?
 
Jedno pitanje u vezi kontrole troskova, kada se dopuni kredit nekome kako se naplacuje, jel samo skine sa kredita ili nesto dodatno?
 
ako mislis na frendli dopunu naplate 4,34 ili tako nesto na 100 din i ne skinu ti nista posebno i dodatno,i moze 500 din mesecno max ,nisam ni znao dok nisam pokusao sesti put da prebacim.
 
Sto znaci da za 500 din mozete dvoje da imate po 500 din kredita? Divota :)
 
Bas tako a pride 66mb i mobilni koji dobijes na 6 meseci pa prodas i prepolovis pretplatu.
 
Gledam sajt ne mogu da nadjem, daj link za fon koji moze da se uzme sa kontrolom troskova?
 
Trenutno mozes da uzmes lg gb102 i lg bs105 anna. Oba su otkljucana, ugovor 6 meseci. Samo bih ti savetovao da uzmes GS105 posto je bolji telefon.
Posted via Mobile Device
 
Jel moze sa 066 pripaid pa se predje na kontrolu troskova, zadrzi broj i uzme ovaj lg? Koja je procedura?
 
Ljudi ume li neko da mi pojasno moju situaciju koja je sledeca: Pre nekoliko meseci uzeo sam 066 prepaid broj u telekomu,sve je bilo ok,sms 0.8 din sas porezima itd. Pre nedelju dana mi upadne mobilni u dunav,ja odem u telekom i uzmem novu za 118 din,isti broj. Posle dan dva koriscenja shvatim da mi kredit nestaje neverovatnom brzinom proverim i vidim da mi je sms 3.7 din. Onda procitam ovo: http://www.mts.telekom.rs/index.php/066_PREPAID.html. Od kada vaze ove cene? Sto je najcrnje moj burazer ima isto 066 karticu koju koristi kada nema kredita jer je najjeftiniji sms i on je video da je i njemu sms 3.7 din. Prvo sam mislio da su mi dali obicnu karticu samo sa 066 numeracijom ali kada pozovem 778 javlja mi nepostojeci broj (ovde se valjda menjaju tarifni profili)
 
Pa vec neko vreme za prepaid 066 je takva situacija, ima min mesec dana. Dok npr kontrola troskova nije skocila :)
 
cek i dalje postoji taj prepaid, zar nije trebalo da to traje samo do nove godine... eto priloga tvrdnji da telekom ima konfuzne pakete.
 
Vidim da sa proverom potrosenog protoka kaze da se ne iskorisceni mb mogu iskoristiti do 2030.god izgleda da su omogucil i prenos ne potrosenog protoka kao i kredit.Mada je to smbolicno u odnsu na klik telenorov.
 
Vrh Dno