Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Jel ovi iz telekoma podigli cene za box 2 tj jest adsl dosao mi racun od 2700 dinara..
Ili nisu normalni da toliko placamo zamo od 10mb
Dok 10x opticki internet i kablovska jefitini
Verovatno nikad nece da izbace iz upotrebe adsl ni vdsl jer tu najvise zaraduju po selima ko nema opticki internet
 
Ljudi samo da potvrdim proverenu dobru kombinaciju kad se traži IDP u poslovnici. Dan nakon podnošenja IDP ( rečeno mi je da se može dobiti tek nakon isteka ugovorne obaveze) promoteri pozovu i ponude 12 meseci po dinar.
Samo jedno pitanje u vezi ovoga. Da li da bi podeno zahtev za IDP broj moram prethodno da imam dogovor sa Yetelom? Drugim rečima da li moram da kontaktiram agenta Yetela i dogovorim paket?
Šta ako dobijem IDP broj, a ne ponude ovih 12 meseci. Da li onda moram preći u Yetel?
 
Ne moraš, možeš otkazati uslugu, potpisati novi ugovor bez povoljnosti. Rasturaju ti box 4 kada tražiš idp broj, na box 3 i mobilnu uslugu.
 
Nije potrebno imati prethodni dogovor i koliko znam ništa se neće desiti po inerciji uzimanjem IDP broja.
 
recimo da hoću da otkažem mts na mesec dana kako bih posle postao novi korisnik, šta se dešava ako hoću da zadržim fiksni i mobilni broj? i šta se dešava sa instalacijom/mrežom u kući?
u slučaju fiksnog vraćaju me na bakarnu paricu? mobilni prebacim na pripejd na mesec dana? instalacija tj. optika koju su vukli do kuće i na tavan i sa tavana kroz bužir u zidu do rutera ostaje?
 
Kapiram da nijedan provajder ne čupa instalaciju iz zidova. Mobilni na prepaid. Internet za stan rešavati nekim hotspotovanjem ili nekim Vip vikend netom. Fiksni je cenim prežaljen pre 15 godina-njega uvaljuju zato što im se može a ne zato što je nekome potreban.
 
imam backup net za tih mesec dana. fiksni mi treba iz određenih razloga, zato hoću da ga zadržim. kuća je u pitanju, inače.
 
odem do poslovnice mts u Ušću, tražim idp broj, žena me ni ne upita ni šta ni kako ni zašto, dade zahtev, VEĆ ODŠTAMPAN PRELAZ U YETTEL u obrascu bez da me ista pitala… skenirala i poslala. retencija korisnika i zainteresovanost - 0
 
Evo sta su meni uradili ja predao za IDP broj i istekao ugovo za box3, i posto nisam mogao da predjem u yetel (kazu podzemna optika ne moze sta god im to znacilo), mts mi poslao racun za januar 7300 din, kad sam zvao kazu posto ste trazili IDP broj usluga boxa je razdvojena na pojedinacne i onda je to cena. Eto da znate da vam se ne desi isto, znaci nije 5200 kao sto je van ugovora nego sve odvojeno ispande ~7300
 
Evo sta su meni uradili ja predao za IDP broj i istekao ugovo za box3, i posto nisam mogao da predjem u yetel (kazu podzemna optika ne moze sta god im to znacilo), mts mi poslao racun za januar 7300 din, kad sam zvao kazu posto ste trazili IDP broj usluga boxa je razdvojena na pojedinacne i onda je to cena. Eto da znate da vam se ne desi isto, znaci nije 5200 kao sto je van ugovora nego sve odvojeno ispande ~7300
pa dobro to se i ocekuje, samo si morao odmah da reagujes i iz prebacuješ usluge koji si gde hteo. u najgorem slučaju ostaviš internet kod njih a ostalo preneses ili raskine a sve na mesec dana. mene su digli na veći box od samo duplo više novca
 
Ne moraš, možeš otkazati uslugu, potpisati novi ugovor bez povoljnosti. Rasturaju ti box 4 kada tražiš idp broj, na box 3 i mobilnu uslugu.
Napisao juče ja. Jedva čekam da vidim račun sledećeg meseca, jer će dao meseca biti box 4 bez uo, onda kada sam zahtevao idp ide par dana box 3 + Omorika 50(koju nisam tražio, prebacili me na veći paket) i onda na kraju box 4 sa 50%. Tri različite pretplate faktički u 10 dana.
 
Ma samo sam im sve vratio, imam eon aplikaciju i net u kuci pa mogu par meseci da budem bez mts. Od popusta mi nudili jedan mesec 50 posto
 
Znači neki korisnici imaju iskustvo da im, kad traže IDP broj, posle par dana zovu i nude 12 meseci po 1 din, a neki da im nisu ništa ponudili. Izgleda da zavisi od sreće
 
Znači neki korisnici imaju iskustvo da im, kad traže IDP broj, posle par dana zovu i nude 12 meseci po 1 din, a neki da im nisu ništa ponudili. Izgleda da zavisi od sreće
javiću svoje… ja sam na pola pola, yettel mi daje dobu ponudi, a ako mts ponudi 12m za dinar ostaću.
 
Stvarno su se upleli više nogo što su hteli. Prvo nude nerealne uslove (12 meseci po 1 din) samo da bi ugasili konkurenciju (znamo koga), onda tu istu konkerenciju napadaju i teraju ljude da raskinu ugovor sa njima zato što su izgubili dva kanala. Sad im se to sve vraća. Videćemo kako će to dalje ići.
 
Pa oni svakog meseca izbacuju neke kanale, imali smo pre ovih cinestar, pa pre njih Telebet, pa pre njih Dečiju tv...
 
odem do poslovnice mts u Ušću, tražim idp broj, žena me ni ne upita ni šta ni kako ni zašto, dade zahtev, VEĆ ODŠTAMPAN PRELAZ U YETTEL u obrascu bez da me ista pitala… skenirala i poslala. retencija korisnika i zainteresovanost - 0
Pa ne razumem, tražio si idp broja, dobio... Druga je stvar ako si očekivao nešto da ti ponude za ostanak.
 
Pa ne razumem, tražio si idp broja, dobio... Druga je stvar ako si očekivao nešto da ti ponude za ostanak.
ne, nego iznosim proču nako ovde napisanih nekoliko iskustava o zavlačenju tokom procesa, dodatno, odštampan prelaz u yettel nije bas po standardu…
 
Apdejtovali su softver na IPTV uređajima i sada nema više informacija o sezoni neke serije i o broju emitovanih epizoda.Mogao sam ranije klikom na vidi sve da vidim sve prikazane epizode i biram koju hoću da gledam na primer na Fox Crime ili Viasat History.
 
ne, nego iznosim proču nako ovde napisanih nekoliko iskustava o zavlačenju tokom procesa, dodatno, odštampan prelaz u yettel nije bas po standardu…
Verovatno što njima na žalost dođe na isto, ostao kod njih ili prešao u yettel, bar tamo gde nema konkurencije, pa otuda i sve spremno Nego sam pitao iz razloga što nisi pomenuo da si tražio neki benefit pa na osnovu odogovora zatražio idp. Već sam pomislio da jednostavno želiš preći kod drugoga, nevezano za ponudu.
 
Verovatno što njima na žalost dođe na isto, ostao kod njih ili prešao u yettel, bar tamo gde nema konkurencije, pa otuda i sve spremno Nego sam pitao iz razloga što nisi pomenuo da si tražio neki benefit pa na osnovu odogovora zatražio idp. Već sam pomislio da jednostavno želiš preći kod drugoga, nevezano za ponudu.
kod menen je čudno, sto mene niko nije zvao od juna kad je istekla obaveza. otišao sam u dec, pitao je l dajete nešto, zvali me i nudili 9 meseci 50%. kako sam imam problem sa mts mrežom kući već par meseci, kako sam imao i gomilu call dropping-a sa nekim mrežama, a internet mi je bitan, opcija u yettel mi je logična. nide mi 14 meseci za dinar tv i internet plus 1400 mesečno za total 20. nema razloga ne prihvatiti
 
Nazad
Vrh Dno