Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Potvrdjujem.
Box 4 plavi 12 meseci po 5.700 i Samsung S20Fe 24 meseci po 1.850 mesecno. Uz telefon Samsung poklanja Galaxy watch do 22.11.
Tako da:
24x1850 za telefon i 12x5700 za Box 4 plavi ukupno za 2 godine kosta 112.800
Telefon prodat za 58.000, sat prodat za 22.000, tako da box 4 plavi na dve godine ukupno kosta 32.800, ili mesecno 24 x 1.367.
Ja mislim da je extra ponuda.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Da li ti ovo teorijska računica ili tvoj primer? Meni je malo neverovatno da će dati box sa uređajem sa 12 meseci gratis.
 
Da li ti ovo teorijska računica ili tvoj primer? Meni je malo neverovatno da će dati box sa uređajem sa 12 meseci gratis.
Možda su mu i dali ako je prešao na optiku. Ja sam prilikom nekoliko zadnjih obnova ugovora redovno dobijao 6 meseci promo.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Malo se sada promenila situacija. Imaju previše posla i praktično su uništili konkurenciju.
 
Malo se sada promenila situacija. Imaju previše posla i praktično su uništili konkurenciju.
Mislim da nije baš tako. Bojim se da su izgleda uništili sebe, i da je previše korisnika dobilo promo period. Zato sada stari prilikom obnove dobijaju gore uslove nego što je to bio slučaj pre mesec dana.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Pre kraja ugovora nudili mi 1 mesec za isti box 4 paket. Nakon podnošenja zahteva za raskid ugovora trebalo im je 9 dana da me kontaktiraju i ponudili 8 meseci po 1 dinar. Tako da vredi čekati, a verovatno bih jos duže čekao da nisam slao e-mail korisničkoj službi. Inače koristim box 4 beli.

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Већ сам написао, добио сам телефон и 12 месеци гратис уз Бокс црвени на оптици као нови корисник. Телефон од 24600 (званична цена) ме кошта 6000 динара (12*500).
 
Poslednja izmena:
Већ сам написао, добио сам телефон и 12 месеци гратис уз Бокс црвени на оптици као нови корисник. Телефон од 24600 (званична цена) ме кошта 6000 динара (12*500).

A koliko si u obsevzi da vise platis drugih 12m po visoj ceni a ne onoj nizoj bez telefona?
Tu si sigurno na gubitku nekoliko stotina dinara...
Postoji cena pretplate (naknakde) mesecne za uslugu bez i sa telefonom.
Sracunaj ponovo pa nam javi koliko je to vise mesecno i za godinu dana.
 
Бокс црвени је 4000 без телефона а 4500 са телефоном и то се плаћа 12 месеци. Првих 12 су бесплатни а сам телефон (Alcatel 3x Pro 2020) је 1 динар, тако да испада 12*500 = 6000.
 
Dobijao sam 6 meseci sa uređajem. Zadnji put je bio telefon, pre toga laptop, i pre toga telefoni.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka

Možda zavisi od cene samog uređaja, odnosno da svesno uvaljuju određeni uređaj za 6000 koji realno košta 25000, ali da neko dobije 12 meseci gratis i uz to da pazari samsung s20fe sa satom i da ga prodajom tih stvarčica box na kraju prosečno košta iljadu i kusur dinara? Mnogo lepo da bi bilo istinito...
 
Poslednja izmena:
Da li ti ovo teorijska računica ili tvoj primer? Meni je malo neverovatno da će dati box sa uređajem sa 12 meseci gratis.
Licno uzeo taj paket. Novi sam korisnik mts a, to jest imao sam broj bez ugovorne obaveze, i da optika je u pitanju.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
sat u svakom slučaju daje samsung, gde god ga kupio, nevezano od operatera ili prodavnice
 
Bilo je potrebno da ima plaćenih poslednjih šest mesečnih računa za bilo koju mts uslugu i mogao je da uzme taj telefon tako kako kaže.

Ja sam mislio da uzmem Note 20 ultra na 24 meseci po 3.725 dinara mesečno uz box 4 beli gde bi mi prvih 12 meseci bilo po dinar, ali nisam ispunio samo taj uslov da sam imao bilo uslugu kod njih za koju sam platio poslednjih šest računa, inače ne bi bilo problema da uzmem a telefon bi me izašao negde oko 113k na 24 rate.
 
Poslednja izmena:
Brat je imao 3+ godine plaćenih računa za MTS postpaid (nije imao njihov net i fixni telefon) i za buđavi iPhone su tražili avans od oko 11.000 din da kupi telefon uz Box4 Plavi.
 
Prvi put mi se desava da me ne zovu pre isteka UO za obnovu iste ne kapiram jer mi stari korisnici njima vise ne trebamo(jos 2 meseca do kraja ove UO) pa nas vise ni ne zovu za obnovu, obaska sto nam ne daju sada 12 free meseca a ja konkretno im ostavim 6000 din/mesecno?
Bas ne profesionalno jel imao neko isti slucaj metar/dva do kraja UO a da ga nisu zvali za novu obnovu? Do sad su me na 3.5 meseca pred kraj UO zvali i nudili 3 meseca pre kraja novu UO sad nista.
 
Brat je imao 3+ godine plaćenih računa za MTS postpaid (nije imao njihov net i fixni telefon) i za buđavi iPhone su tražili avans od oko 11.000 din da kupi telefon uz Box4 Plavi.
Prvi put čujem da MTS ima to sa jednokratnom uplatom. Taj fazon fura VIP.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Brat je imao 3+ godine plaćenih računa za MTS postpaid (nije imao njihov net i fixni telefon) i za buđavi iPhone su tražili avans od oko 11.000 din da kupi telefon uz Box4 Plavi.
Sad baš gledam uređaje uz Box plavi.

1. Svi iPhone urađaji mogu da se kupuju na rate
2. Ni za jedan čak i da se plaća u celosti, doplata nije samo 11.000.

Koji tačno iPhone je gledao?

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Ne piše na sajtu za avans ništa... bratu je kao zahtev odbijen nakon kreditnog biroa i onda su predložili eto može ovako uz avans. iPoop 12 sa 128GB storage je uzeo.
Tj prvo je zahtev odbijen jer kao nemaju ovlašćenje za proveru u kreditnom birou... konačno poslali taj obrazac i onda i taj drugi zahtev odbijen pa na kraju b*dala platila avans.

Sad ratuje oko toga što su novi ugovor poslali gde piše 6 meseci dž umesto 12 meseci dž :D :D Cirkus...
 
Poslednja izmena:
Da li stize neka poruka pre nego sto ce da iskljuce usluge BOX paketa zbog neplacenog racuna?
 
Vrh Dno