Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Bio u poslovnici i trazio raskid ugovora BOX4, radnica popunila obrazac na kompu i rekla da cu dobiti sms . Pitala je odustajete i ako ima vise interneta misli na mobilnu telefoniju sad imam 3gb. Imao sam promociju 18 meseci po dinar . Iskoristio 16, trebalo bi da placam 4200 po novom 5500. Iz nekih okolnosti nisam u stanu ne isplati se placati nesto 33000 sto ne koristis.
 
Sad mi je jasno. Nekada treba i ovako suptilno da im se zavuče. Dobro je da imaš alternativu.
 
Pogledajte prilog 427403

Ono što mene ovde zbunjuje jeste da meni u ugovoru piše viša cena, od 4499. Kombinaciju boks paketa i cene iz ugovora kojeg imam ne mogu da pronadjem u njihovoj matrici.

I, sad, koliko je moje poskupljenje? Da li je moja nova cena 4699 ili viša?

Da li još neko ima ovaj slučaj?
4699 je nakon isteka ugovora. 4299 je toko ugovora to je takozvana povlašćena cena
Evo obaveštenja https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-...cijalna-ponuda-vazi-za-sve-mts-korisnike.html
 
Poslednja izmena:
Da li je neko u skorije vreme dobio bolju ponudu (24m 50%) zahtevom za IDP, isteko mi box3 ugovor i dobio sam ponudu telefonom 2mes. 1din
 
To je najbolja ponuda koju daju za optiku, 24x50% bolje za sada nema niti će biti sigurno. Zatraži IDP pa čekaj da se jave, ne gubiš ništa time.
 
Da li je neko u skorije vreme dobio bolju ponudu (24m 50%) zahtevom za IDP, isteko mi box3 ugovor i dobio sam ponudu telefonom 2mes. 1din
Imas moj post par stranica iza, produzen box 2 tako, a dobijena ponuda i za box 3 24x50%, al mora da podneses zahtev za IDP
 
Gostovao Lučić na srećnoj televiziji jutros, ni reči o poskupljenju.
 
Imam box 4 plavi lite 12 meseci po 1 din koji ističu ovog meseca. U poslovnici sam podneo žalbu da nisam zadovoljan sa poskupljenjem i sad čekam da me pozovu.
 
Da li je možda nekome istekao ugovor sa tom ponudom 24m po 50%?
Zasto pitam ,zato sto bih voleo da čujem sta onda daju korisniku koji bi produžio saradnju na Jos dve godine.
 
Pa ti kad pristanes na tu ponudu od 24x 50% na izabrani paket, oni spreme ponudu za tebe da je potises,proslede na mail ili u poslovnici potipises, ako ne potpises ti placas cenu paketa bez ugovorne obaveze, tako da ne znam sto bi ti bilo sta nudili jer tebi stoji ta ponuda koju si prihvatio, e sad sto nisi potpisao, sigurno nece da ti daju drugu ponudu.
Da si tu ponudu odbio ako bas hoce da te zadrze ponude neki jaci paket da im ostanes po mozda boljim uslovima nego sto nudili, recimo ako imas mob paket koji placas puno, pa da im ne predjes kod nekog drugog.
Ovako ako istekne ponuda ti ces da placas punu cenu paketa.
 
Za one koji imaju HBO u sklopu Box 4 plavog,evo šta su mi odgovorili:
Obaveštavamo Vas da nakon migracije možete izvršiti kupovinu HBO + paket
kanala za 749 din. mesečno ili se možete pretplatiti na veći paket usluga koji u sebi sadrži željene kanale.
Znači,bezobrazluk da nema dalje!!!
 
Sta da radimo sad, da idemo na beli ili zlatni?
 
Ne idem nigde,imam rezervni HBO pa kad mi istekne ugovor sa MTSom,videći šta ću.
 
Ako neko ima kontakt od mts agenta, nek mi pošalje dm. Trenutno sam na yettel, ugovorna obaveza istekla, a ne nude maltene ništa za novi ugovor. Hvala!
 
bila mi je keva da podnese zahtev za raskid i zvaće je za par dana i kao rekoše da mi se neće podziati cena
ako tako bude moraću da ostanem do isteka ugovora
 
Znači sa prelaskom od marta gubim HBO a da vidim da li će mi povećati NET na 600/200 ili koliko već i hoće li mi povećati GB na telefonu.
 
Za one koji imaju HBO u sklopu Box 4 plavog,evo šta su mi odgovorili:
Obaveštavamo Vas da nakon migracije možete izvršiti kupovinu HBO + paket
kanala za 749 din. mesečno ili se možete pretplatiti na veći paket usluga koji u sebi sadrži željene kanale.
Znači,bezobrazluk da nema dalje!!!
Kad si ti potpisao tu UO na plavi sa HBO-om? Svi provajderi HBO imaju jedino u MAX TV paketima besplatno (naravno da nije besplatno). To što si dobio je deo neke njihove promocije... Baš zbog ovakvih nebuloza MTS-a i rade ovakvu migraciju. Vide koliko su zas... , pa sad pokušavaju da isprave. Ništa nisu naučili od konkurencije, mada vidimo da konkurencija uči od njih. Ili su možda naučili ali to rade uz povećanje cena uz UO. To samo znači da ništa nisu naučili. Naravno da imaš puno pravo da raskineš ugovor ako ti podižu cenu paketa, ali ako je cena ista ,ako nemaš HBO onda nemaš to pravo. Zato što taj paket više ne postoji.
 
NIje promocija, jednostavno takav je paket box4 plavi bio prošle godine, januar. max tv je išao, isti ugovor imam i ja.

Net je bio 500/160, sad ćemo imati 600/300, ostajemo bez hbo i hbo max-a uz veću cenu. Bezveze...
 
To je bio top paket tad? Mislim da je bila ipak promocija uz Plavi. Ovde se tačno vidi koliko su brljali da bi privukli korisnike. Sve ima svoju cenu. Koliko plaćaš sad, a koliko posle poskuplenja i na koji paket prelaziš ako ostaneš?
 
Poslednja izmena:
Nije...

I sad u ovom paketu ima i manje stb uredjaja, ja imam 3 komada.

Screenshot 2024-02-06 204433.png
 
Pazi nikad MTS nije davao 3 STB-a u UO džabe. To je boksovana varijanta. Problem je što to nije standardna ponuda za sve nego neki dil ili promo. Nisam na MTS-u, ali sam gledao da pređem, pa odustao.
 
Vrh Dno