Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Upravo mi ponudili tv, 24 meseca za dinar.
Imam box 2, fiksni + internet, istekla obaveza pre 6 meseci.
Ovo još nisam video.
Da to je promocija, i ko ima fiksni+ televiziju moze internet 24 meseca za 1din, moze i do kraja ugovorne obaveze ili nova ugovorna obaveza a cena ista samo fiksni i internet placas. Ako ima jos neko sa Box 2 slobodno nek se javi u PP da ubacimo
 
Pitanje: preminuo mi je otac pre izvesnog vremena, i u tom stanu hocu da prebacim box 4 crveni na mene (iako ne zivim tamo, ali moguce je) ili mamu, uz molbu da se daju neke dodatne pogodnosti, bar 6m po 50% ili po 1din na primer,.

Bio sam poslovnici, otvoren je tiket i posle nekog vremena sam dobio odgovor da je prenos dozvoljen - a nikakav benefit nije odobren.
Jel imam lufta za neke pregovore ako zahtevam taj broj (bese MIK broj, zaboravih) za prebacivanje na drugog provajdera (i SBB i Orion optiku imam tu u ulazu) - i jos vaznije - da li zaista moram da se prebacim na drugog provajdera ako dobijem broj, ili predomisljanje dolazi u obzir (dok pokusavam da nagovorim mamu da je prebacim na drugog provajdera)? :)
 
Da li je HBOMAX uračunat u cenu Box paketa tamo gde piše da je uračunat HBO+ paket?
 
Upravo mi ponudili tv, 24 meseca za dinar.
Imam box 2, fiksni + internet, istekla obaveza pre 6 meseci.
Ovo još nisam video.
Sto nisi video? Pisao ja jos pre 3-4 meseca, prvi sam ovde na forumu dobio tu varijantu ili bar prvi pisao o toj varijanti, samo sto sam ja imao box3 i dobio free 24 meseca tv, povecali mi net na 500, tv max hd paket nema dalje za smesnu lovu.
 
Sutra mi istice dvogodisnji ugovor sa MTS-om, navodno moram da sacekam da me njihova sluzba za raskid ugovora pozove i zakaze poslovnicu gde cu otici da vratim opremu, tako su mi rekli operateri kada sam najavio raskid ugovora juce.
Jel zaista takva situacija ili mogu jednostavno da vratim svu opremu, platim racune i kazem cao?
 
Da to je promocija, i ko ima fiksni+ televiziju moze internet 24 meseca za 1din, moze i do kraja ugovorne obaveze ili nova ugovorna obaveza a cena ista samo fiksni i internet placas. Ako ima jos neko sa Box 2 slobodno nek se javi u PP da ubacimo
Ko ima samo fiksni jel može i tv i net 24 meseca po dinar a da se plaća i dalje samo pretplata za fiksni? Adsl centrala.
 
Sutra mi istice dvogodisnji ugovor sa MTS-om, navodno moram da sacekam da me njihova sluzba za raskid ugovora pozove i zakaze poslovnicu gde cu otici da vratim opremu, tako su mi rekli operateri kada sam najavio raskid ugovora juce.
Jel zaista takva situacija ili mogu jednostavno da vratim svu opremu, platim racune i kazem cao?
Bukvalno zavisi na koga naletiš u poslovnici. Ako si pokrenuo postupak za raskid ugovora, onda sačekaj da te nazovu. Trebalo bi to da ide veoma brzo.
 
Sutra mi istice dvogodisnji ugovor sa MTS-om, navodno moram da sacekam da me njihova sluzba za raskid ugovora pozove i zakaze poslovnicu gde cu otici da vratim opremu, tako su mi rekli operateri kada sam najavio raskid ugovora juce.
Jel zaista takva situacija ili mogu jednostavno da vratim svu opremu, platim racune i kazem cao?
Zvace te kroz dan-dva da pokusaju da te zadrze sa nekom “polu super” ponudom (bolja je kad trazis IDP broj ili ugasis usluge na 30 dana) ako ih odbijes, reci ce mozes da razduzis opremu i stici ce ti sms sa potvrdom. Tek onda mozes da ides da nosis.
 
@Dragan992 Ako je dan-dva cekanja, to je u redu, ne zelim da se oduzi na 7+ dana, kapiram da ce mi svo to vreme uredno naplatiti.
 
Kod roditelja mi istice Box 3 za NG, pa hocu kada istekne ugovor da ostavim samo fiksni, koji je inace uveden pre 30 godina. Dali traze da se potpise neki ugovor tada ili se samo potpisuje raskid? Pretpostavljam da je samo raskid, ali ajde opet da proverim.
 
Sutra mi istice dvogodisnji ugovor sa MTS-om, navodno moram da sacekam da me njihova sluzba za raskid ugovora pozove i zakaze poslovnicu gde cu otici da vratim opremu, tako su mi rekli operateri kada sam najavio raskid ugovora juce.
Jel zaista takva situacija ili mogu jednostavno da vratim svu opremu, platim racune i kazem cao?
Cim ti istekne UO mozes da vratis opremu. Od poslovnice do poslovnice zavisi dal gledaju svaki kablic. Ja sam dzabe skidao tv zbog jednog kablica a momak u mts-u je samo otvorio kutiju i bacio pogled. Opet drugaru su na drugom mestu gledali sve.
 
Koliko se placaju dodatni STBovi planiram 2-3 da uzmem ? Koliko moze da se ispregovara za prelazak sa ExeNeta (citaj Supernove) ?
 
Da li se jos nekome desava da mu na tv_u slika odjednom potamni , pa kasnije opet bude svetlija ?
Na koji nacin da udjem u stb box i koja je sifra kada je trazi ?
Hvala
 
Код мтс ми рекоше да могу макс 3 стб, како има 4 лан порта, за интернет и три за тв.
 
Pozdrav, pitanje...

Izvinjavam se unapred ako je već odgovoreno, nisam uspeo da nađem.

Da li je moguće raskinuti UO sa mts-om u roku od 24h od potpisivanja?

Hvala unapred
 
@goxyendzy
Po pravilu ne moze nisam nesto cuo skoro za Mts. Pre nekih 5g moji su uveli net+tv+fixni u Sbb, vrati se majka sa mora digne frku i otac ode u poslovnicu i tamo je zakukako i raskinuli su ugovor posle 3 dana od montaze i potpisivanja. Ja se malo cudio kako je uspelo to. Samo da odes i zamolis i zakukas a njihova dobra volja kolega, moze da se desi da raskinu. :)
 
Drugar ima box2 fiksni+net na optici, prvo su mu nudili tv 24 meseci po dinar, on im rekao to već stoji na sajtu, kada je podneo zahtev za IDP broj i raskid, ponudili mu 24 meseca 50% za BOX2. Pošto je već u yettelu na postpaidu, preći će kod njih uz 15m po dinar, više mu se isplati, plus će imati veću brzinu. Eto čisto da znate šta nude trenutno za stare korisnike, faktički ispada kao da su mu ponudili 12 meseci po dinar u mts-u.
 
Код мтс ми рекоше да могу макс 3 стб, како има 4 лан порта, за интернет и три за тв.
davali su pre i 4-5 stb-ova, ako linija (parica) dozvoljava, ako si na vdsl. ako si na optici onda moze lako. nisu bitni lan portovi na ruteru, uzme se spliter
 
Je li jos nekome stigao racun veci za 250din, stavka korekcija naknade? Da li to znaci da mogu da raskinem ugovor zbog vece cene pretplate?
 
davali su pre i 4-5 stb-ova, ako linija (parica) dozvoljava, ako si na vdsl. ako si na optici onda moze lako. nisu bitni lan portovi na ruteru, uzme se spliter
Тако ми је рекао неки лик из мтс, макс 3 стб. Можда је то оправдање због макс броја који дају, 3х стб + 3х апп.
 
Imaš 2 porta za Net i dva porta za IPTV. Originalno konfigurisanje od strane MTS-a.
Dobijaš spliter za dodatni stb.
Pročitaj link što sam ostavio, lepo piše 4 stb uređaja, provereno. Imaš i cene u zavisnosti od paketa.
Nema šta da misliš ako postoje tehničke mogućnosti.
 
Od jutros nemam net, Box 2 optika, Novi Sad. Već sam istraumiran pošto sam prošle nedelje bio bez neta 4 dana jer su mi kraljevi iz SBB-a pokidali optički kabel u ulazu u zgradu. Da li još neko ima problem?

Edit: proradio je. Čuli su me izgleda. :)
 
Poslednja izmena:
Mene juče zvali da ponude da pređem (vratim se) kod njih, 18 meseci po dinar za box (mislim 4).
 
Kad vracam STB, da li treba da su bas svi kablovi iz kutije na broju?
Da li proveravaju pojedinacno?
Ja kad sam vracao nisu gledali nista. Kud nisam ostavio jedan box :(
Kapiram da je to slucajnost, neko gleda a neko ne.
 
Vrh Dno