Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ko ti je bio i o kojoj gresci pricas? Btw. sta znaci to pljas, pljas (nisi ga valjda zlostavljao da ti pusti brzi net)...:smoke:
Ahahahaha ma nisam da je bila neka riba pa ajd :D, ma imao neki uredjaj, cackao i kaze ladno covek pa tebi podesili na 10mbit ukupno, zaboravili na iptv da imas koji vuce 4 :D
I sada razbija, e sad ja sam mislio da je iptv odvojen ali otkud znam bio je covek toliko nervozan i umoran da je namestio za par minuta i pobegao, inace uopste nije znao za ove promene od prvog avgusta, rece ja ludilo :D
 
Poslednja izmena:
Aaaaaaaaaaaa bre covek!Castis!!!E tako da ti uvek stoji,i da ne pada!!!cheers
 
Zvao sam ih,ali tek oko 5 sati,tako da nema sanse da danas dodje neko,kasno je.Ali valjda ce od sutra tako i meni da ne pada!!!:d
 
Zvao sam ih,ali tek oko 5 sati,tako da nema sanse da danas dodje neko,kasno je.Ali valjda ce od sutra tako i meni da ne pada!!!:d
Tako je kao africka sljiva da drzi ahahahahahahah, dosta sam spamovao, da se zahvalim i clanu foruma armor+ koji me je ubedjivao da ih cimam
 
Hocel biti povecanja brzine za VDSL 50/2? :D
 
Ja sam jedno vreme razmisljao da uzmem taj njihov paket DO 50/2 Mbps sa HD kanalima za 3519,66 dinara ali posto mi je ugovor istekao upravo se zbog one carobne reci DO i ovakvog selektivnog odnosa prema korisnicima gde za sve moras da ih cimas razmisljam ne da uzmem taj paket vec da ih definitivno otkacim! A Bogu hvala, vise nisu jedina opcija...
 
box4 Digli su 10ak dana pre roka :)
3661523163.png
Ovo gore je kada je STB iskljucen

Ovo je kada je STB ukljucen
3662311534.png


Jel treba tako il da ih zovem??
 
Pa ne mogu oni istog dana svima da puste, ni kredit na prepaid KT tarifama ne pustaju vise svima u 00:00:01 1. u mesecu, vec nekima i 3. tek ;)
Polako bre... odmori su, ljudi su stvarno navrli kao da je obaveza Telekoma da im sve ovo da juce :D

Normalna i stabilna mreža je obaveza telekoma ODUVEK.

A to sto se oni godinama "*****ju" sa ovom praistorijskom nazovi mrežom je pitanje za istražne organe.
 
Poslednja izmena:
Druga ti ne ulazi u box osim ako nije iz starog BOX paketa 3+ ili 4+ (fiksna + BBTF)
Где онда улази ако припада ИСДН линији која је у Бокс пакету? Иначе се све плаћа у Бокс рачуну, плус сви листинзи тј обрачуни потрошеног се воде на носећи број, нема одвојених ни рачуна ни листинга.

Cekaj ti imas klasicne 2 PSTN linije? Može biti da su i takvim korisnicima da li da obe telefonske linije idu u BOX
 
Isto i meni rekli 5 minuta kasnije me zvali i sve u redu 10mbit.
 
Normalna i stabilna mreža je obaveza telekoma ODUVEK.

Telekom Srbija ima stabilniju i normalniju mrezu od mnogo americkih, engleskih i nemackih operatera. To sto ti mislis je response rate tehnicke podrske, a ne mreza. Budi u Americi neko duze vreme ili Engleskoj tokom zime, ili probaj kako je bio Telekom Nemacka djubre od operatera dok Vrhovni SUd nije rekao da ne moze FUP vise. Telekom ces praviti iz blata posle toga.

Jedno je sta je normalno u normalnoj drzavi a sasvim drugo sta neki ocekuju i u normalnim drzavama, a kamoli ovde. Polako... mora to postepeno!
 
Koliko se sećam, a mislim da se dobro sećam, IKOM kad je pre 2+ godine najavljivao povećanje brzine svog neta od prvog u mesecu uvek je te nove deklarisane brzine puštao pre prvog - a ni IKOM nije bio neka cvećka ali je bar tada (i bar kod mene) za razliku od Telekoma bar na taj način poštovao korisnike...
 
Pa i Telekom je pustio! Ali IKOM ima 10 korisnika, TS ima 1000 korisnika... ne moze fizicki sigurno da se svima pusti odjednom (to da li bi moglo je drugo, trenutno verovatno ne moze).
 
Normalna i stabilna mreža je obaveza telekoma ODUVEK.

Telekom Srbija ima stabilniju i normalniju mrezu od mnogo americkih, engleskih i nemackih operatera. To sto ti mislis je response rate tehnicke podrske, a ne mreza. Budi u Americi neko duze vreme ili Engleskoj tokom zime, ili probaj kako je bio Telekom Nemacka djubre od operatera dok Vrhovni SUd nije rekao da ne moze FUP vise. Telekom ces praviti iz blata posle toga.

Jedno je sta je normalno u normalnoj drzavi a sasvim drugo sta neki ocekuju i u normalnim drzavama, a kamoli ovde. Polako... mora to postepeno!

Sve se ja to slazem ali prijatelju prodje mi pola zivota dok oni razvuku optiku do svakog korisnika.

Sta li bi bilo da zivimo u Rusiji ili Kini ovakva mreza bi se doslovce raspala.
 
Pa i Telekom je pustio! Ali IKOM ima 10 korisnika, TS ima 1000 korisnika... ne moze fizicki sigurno da se svima pusti odjednom (to da li bi moglo je drugo, trenutno verovatno ne moze).

Šta je pustio i kome? Koliko ja vidim pustio je minornom broju ljudi i to prevashodno onima koji su zvali da traže a i to kroz natezanje, a zamisli samo koliko njih ne zna za povećanje brzine pa ih i ne zove... I ne znam da li je baš tako teško razumeti da nije problem u tome što oni ne mogu da puste svima odjednom (to je meni jasno) već to što nisu počeli na vreme da puštaju kako bi svima završili do prvog...

Ako ništa drugo, bar jedno obaveštenje na santu da će puštati sukcesivno i da će svi dobiti povećanje brzine do n-tog u mesecu bi bilo i više nego korisno ali to je maltretiranje za postaviti...
 
E to,danas sam objasnjavao jednom mom komsiji za ovo povecavanje brzine,mislim on ponekad ode na fejs...i tako,i ubi se ja da mu objasnim da zove da treba da trazi povecanje,a on ce meni: -a sto da trazim kad sve lepo radi?I ja tu ucutim.Prestao sam da mu objasnjavam,ako je on zadovoljan-ja sam jos vise!A takvi su 70% korisnika u Srbiji,nemaju pojma ni sta ni kako.A nas 30% gikova sto tu talasamo na forumu smo u manjini.I tako ce telekom da pusti povecanje samo nama (nadam se) koji trazimo nasa prava,a ona vecina (koja ne zna) nece nikad ni saznati da su mogli imati ovo ili ono.
 
I meni nisu pustili i ako su na portalu Moj telekom promenili jos pre 10-15 dana.

Napisao sam im mejl, videcemo koliko ce da budu brzi ali posto hvata vikend ne ocekujem povecanje pre ponedeljka.

Stvarno su jajare da moras da ih cimas da ti povecaju brzinu. Kao sto je neko napisao velika vecina o ovome nema pojima i njima ce ostati brzina na 6.
 
Jel neko pitao oce li biti neki tabletici uz box pakete, ili 3 meseca 1 din :) ocu da vezem fixni i iptv...
 
Пријавите да вам није повећана брзина и они вам реше. Знам да је глупо да цимаш да ураде оно што су и сами морали да ураде али вреди :D Око 4 сам пријавио а у 7 је већ било завршено.
 
Šta je pustio i kome? Koliko ja vidim pustio je minornom broju ljudi i to prevashodno onima koji su zvali da traže a i to kroz natezanje, a zamisli samo koliko njih ne zna za povećanje brzine pa ih i ne zove... I ne znam da li je baš tako teško razumeti da nije problem u tome što oni ne mogu da puste svima odjednom (to je meni jasno) već to što nisu počeli na vreme da puštaju kako bi svima završili do prvog...

Ako ništa drugo, bar jedno obaveštenje na santu da će puštati sukcesivno i da će svi dobiti povećanje brzine do n-tog u mesecu bi bilo i više nego korisno ali to je maltretiranje za postaviti...

Pušteno je većini, i meni tera po novoj brzini već nedelju dana. Samo što je manjina kojima nije pušteno iz (ne)opravdanih daleko glasnija. :)
 
Pušteno je većini, i meni tera po novoj brzini već nedelju dana. Samo što je manjina kojima nije pušteno iz (ne)opravdanih daleko glasnija. :)

Ja recimo znam masu ljudi iz naselja koji imaju box pakete i kojima nije pušteno ubrzanje i sa druge strane apsolutno ni jednog kome jeste pušteno...
 
Nazad
Vrh Dno